10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Ze široké nabídky produktů z kategorie prostředky na čištění pc u nás na MALL.cz si vybere každý. Užívejte si váš nový přístroj ještě dnes!

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes, nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 6 500 výdejních míst.
  • Platit můžete online, hotově nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží z kategorie prostředky na čištění pc nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtr nejlevnější prostředky na čištění pc či nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli. Snadno si vyberete ideálního pomocníka pro práci i zábavu také pomocí filtrování podle parametrů.

U nás na MALL.cz najdete dalších 2 000 000 výrobků a mezi nimi i 8k televize, Sluchátka na běhání, Aipods, Zesilovače, Soundbary.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Clean IT stlačený plyn, CL-104, 600ml Aveli ECO čistící roztok na obrazovky + hadřík
Clean IT stlačený plyn, CL-104, 600ml

Stlačený vzduch určený pro vyfoukávání prachu a nečistot ze špatně přístupných míst, objem 600 ml.

můžete mít DNES

Od MALL
Aveli ECO vlhčené ubrousky na obrazovky Aveli ECO čistící roztok na obrazovky + hadřík
Aveli ECO vlhčené ubrousky na obrazovky

Přírodní efektivní a ekologicky bezpečné vlhčené ubrousky na čištění obrazovek LCD / LED / OLED / PLASMA. Balení 100 ks.

můžete mít 29.5.

Aveli ECO čistící roztok na obrazovky + hadřík Aveli ECO čistící roztok na obrazovky + hadřík
Aveli ECO čistící roztok na obrazovky + hadřík

Přírodní, efektivní a ekologicky bezpečná čisticí kapalina pro obrazovky LCD/LED/OLED/PLASMA. Díky ekologické receptuře s přírodním mátovým olejem získáte dokonale čistý povrch a příjemnou vůní bez použití chemikálií.

můžete mít 29.5.

Aveli ECO vlhčené ubrousky na plasty Esperanza LCD/TFT čisticí gel s hadříkem z mikrovlákna (200 ml)
Aveli ECO vlhčené ubrousky na plasty

Přírodní, efektivní a ekologicky šetrné vlhčené ubrousky na čištění kancelářského vybavení, plastů. Balení 100 ks.

můžete mít 29.5.

Esperanza LCD/TFT čisticí gel s hadříkem z mikrovlákna (200 ml) Esperanza LCD/TFT čisticí gel s hadříkem z mikrovlákna (200 ml)
Esperanza LCD/TFT čisticí gel s hadříkem z mikrovlákna (200 ml)

Čisticí set na TFT a LCD obrazovky. Set obsahuje 200 ml čisticí gel a hadřík z mikrovlákna o velikosti 19,5 X 18,5 cm. Gel neobsahuje alkohol.

můžete mít 29.5. - 30.5.

SENCOR SCL 2100 Čisticí sada 3v1 35032656 Esperanza LCD/TFT čisticí gel s hadříkem z mikrovlákna (200 ml)
SENCOR SCL 2100 Čisticí sada 3v1 35032656

Sada antistatické utěrky z mikrovlákna, čisticího roztoku a štětce vyčistí, co je třeba, a to bez zanechání šmouh či poškrábání. Sencor SCL 2100 Čisticí sada 3v1 35032656 snadno odstraňuje otisky prstů a jiné znečištění z CD/DVD, LCD/Plazmy, PDA/MDA displejů a dalších povrchů.

můžete mít DNES

Od MALL
IT Dusters CompuCleaner Xpert - elektrický vzduchový vysavač Camerazar Kompletní sada na čištění mobilního telefonu, 13ks nástrojů včetně kartáčků a krytky nabíjecího portu
IT Dusters CompuCleaner Xpert - elektrický vzduchový vysavač

CompuCleaner Xpert je vylepšený model nejprodávanějšího přístroje CompuCleaner. Je vybaven vylepšeným motorem pro ještě větší výkon a dvojitým přepínačem rychlosti pro lepší kontrolu! Elektrický vysavač IT Dusters CompuCleaner Xpert je špičkový dvourychlostní elektrický vysavač.

můžete mít 31.5. - 3.6.

MAX Čistič obrazovky SC2v1 Camerazar Kompletní sada na čištění mobilního telefonu, 13ks nástrojů včetně kartáčků a krytky nabíjecího portu
MAX Čistič obrazovky SC2v1

Sada pro čištění obrazovek 2v1. Objem čističe: 200 ml, rozměr hadříku: 300 × 300 mm. Čistič je netoxický, bez zápachu, bez alkoholu, bez amoniaku – nepoškozuje povrch obrazovky, ani citlivé povrchy. Nezanechává šmouhy. Balení obsahuje rozprašovač pro snadnou aplikaci.

můžete mít DNES

Od MALL
D.RECT STLAČENÝ VZDUCH 400ml 4ks Philips čistící kapalina pro LCD + utěrka, 200ml
D.RECT STLAČENÝ VZDUCH 400ml 4ks

stlačený vzduch se používá k odstranění prachu a jiných nečistot z kancelářského vybavení. Vhodné pro čištění elektroniky, audio-video, elektromechanické, optické a přesné mechaniky. Kapacita 400 ml

můžete mít 31.5.

Philips čistící kapalina pro LCD + utěrka, 200ml Philips čistící kapalina pro LCD + utěrka, 200ml
Philips čistící kapalina pro LCD + utěrka, 200ml

Čistící souprava Philips pro plazmové obrazovky a LCDutěrkou z mikrovlákna, objem 200 ml. Nezanechává šmouhy a bezpečně beze zbytku odstraňuje prach, nečistoty a usazeniny.

můžete mít DNES

Od MALL
GETI GUC 601 ultrazvuková čistička 0,6l Philips čistící kapalina pro LCD + utěrka, 200ml
GETI GUC 601 ultrazvuková čistička 0,6l

Ultrazvuková čistička, objem nádoby 600 ml. LED displej. Frekvence 42 kHz. Spolehlivé vyčištění šperků, brýlí, starožitného nádobí a jemných komponentů v IT technice. Digitální program – 5 cyklů. Nerezová nádržka. Tichý provoz.

můžete mít 28.5.

Přípravky na čištění PC

Přípravky na čištění počítače jsou určeny pro čištění počítače od prachu a k vyčištění displejů notebooků či telefonů. Zvolit můžete stlačený vzduch, čisticí ubrousky nebo kompresor na čištění PC. Jaký přípravek je nejvhodnější na komponenty a jaký použít na monitor? Poradíme vám!

Proč čistit počítač od prachu? Prach snižuje výkon počítače!

Počítače vyzařují teplo a jsou ochlazovány ventilátorem. Ten nasává vzduch i s nečistotami. Nečistoty se dostávají k dalším komponentám a snižují výkon počítače i chladičů. Později nečistoty poškodí grafický čip a mohou způsobit zkrat na základové desce.

Přípravky na čištění PC: základem je vysavač a stlačený vzduch!

→ Počítač od prachu čistěte minimálně jednou ročně a vždy, když se počítač stává hlučným, zpomaluje se běh nebo vyfukuje extrémně horký vzduch.

K základnímu vyčištění použijte vysavač. Nedotýkejte se základové desky ani zlacených ploch. Na kovové plochy skříně a v okolí ventilátoru a kabeláže použijte štětec. Na vyčištění základové desky použijte sprej se stlačeným vzduchem.

Stlačený vzduch

  • Stlačený vzduch ve spreji je použijete pro vyfoukání hůře přístupných míst. Je opatřen tryskou pro regulaci rychlosti. Bezpečně s ním vyčistíte všechny komponenty, klávesnici a porty.

Čisticí ubrousky

  • Ubrousky jsou určeny pro vyčištění displeje notebooku nebo monitoru. Čisticí ubrousky mají antistatickou a antibakteriální úpravou a lze je použít na jakýkoliv displej, k čištění telefonu, tabletu nebo televize. Na komponenty počítače se však nehodí.

Čisticí sety

  • Čisticí sety jsou doplněny o utěrku z mikrovlákna, štětec a drobný kartáč. Součástí bývá i praktické pouzdro. Set využijete primárně na monitor či klávesnici, ale není určen na PC komponenty.

Kompresor na čištění PC

  • Pro profesionální čištění nebo pro časté čištění počítače je určen kompresor. Vzduchem je možné vyčistit i klávesnice, tiskárny a záložní zdroje.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Čištění PC.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Čištění PC výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Čištění PC akce.