COSING 4D sada povlečení COMFORT - Panda
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada dětského povlečení značky COSING je vyrobená z příjemného bavlněného materiálu, který je velmi příjemný na dotek a vhodný na citlivou dětskou pokožku. Čtyřdílná sada se skládá z měkkého mantinelu, nebes, povlaku na polštář a peřinu.

COSING 4D sada povlečení COMFORT - Pivoňky s plameňáky
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čtyřdílná sada sestává z měkkého mantinelu, nebes, povlaku na polštář a peřinu. Zapíná se pomocí klasického zipu. Je vyrobena ze 100% bavlny, která je velmi příjmená na dotek a vhodná na citlivou dětskou pokožku. COSING 4D sada povlečení COMFORT – Pivoňky s plameňáky lze prát v pračce při 30 °C.

COSING 4D sada povlečení COMFORT - Květy
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Čtyřdílná sada sestává z měkkého mantinelu, nebes, povlaku na polštář a peřinu. Zapíná se pomocí klasického zipu. Je vyrobena ze 100% bavlny, která je velmi příjmená na dotek a vhodná na citlivou dětskou pokožku. COSING 4D sada povlečení COMFORT – Květy lze prát v pračce při 30 °C.

COSING 4-dílná sada povlečení COMFORT
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

4-dílná sada Cosing obsahuje povlečení na přikrývku, povlečení na polštář, mantinel a nebesa. Vaše děťátko bude mít pohodlný spánek díky příjemnému materiálu ze 100% bavlny, který je vhodný na citlivou dětskou pokožku. Certifikát PZH, Oeko-Tex Standard.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné 4-dílná sada.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii 4-dílná sada výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii 4-dílná sada akce.