Dětská lehátka a sedátka Babybjörn

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
  • Značka
    Babybjörn
    ×
Babybjörn BB lehátko Bliss Cotton Babybjörn lehátko Balance Soft cotton Khaki/Beige tmavě šedá konstrukce
Babybjörn BB lehátko Bliss Cotton

Ergonomické lehátko je určeno pro děti od narození do přibližně 2 let věku. Kvalitní potah z bavlny je příjemný a šetrný ke zdraví dítěte. Lehátko lze navíc nastavit do 3 různých poloh podle aktuální potřeby. Babybjörn BB lehátko Bliss Cotton je snadno přenositelné díky své váze 2,3 kg.

můžete mít 17.6.

Od MALL
Babybjörn BB lehátko Soft Cotton/Jersey Babybjörn lehátko Balance Soft cotton Khaki/Beige tmavě šedá konstrukce
Babybjörn BB lehátko Soft Cotton/Jersey

Ergonomické lehátko určeno pro děti od narození do přibližně 2 let věku je vybaveno polstrovaným bezpečnostním popruhem. Příjemný potah z bavlny je šetrný ke zdraví dítěte. Lehátko lze snadno polohovat ve 3 úrovních a také jednoduše přenášet díky své váze 2,1 kg.

můžete mít 17.6.

Od MALL
Babybjörn lehátko Balance Soft cotton Khaki/Beige tmavě šedá konstrukce Babybjörn lehátko Balance Soft cotton Khaki/Beige tmavě šedá konstrukce
Babybjörn lehátko Balance Soft cotton Khaki/Beige tmavě šedá konstrukce

Lehátko v měkkém a moderním designu ergonomicky navržené ve spolupráci s pediatry. Babybjorn lehátko Balance Soft cotton Khaki/Beige tmavě šedá konstrukce je ideální na odpočinek i na hraní. Vhodné od narození do přibližně 2 let.

můžete mít 17.6.

Od MALL
Babybjörn lehátko Balance Soft světle šedá konstrukce Babybjörn BB Lehátko BLISS cotton Petal světlá konstrukce - 4
Babybjörn lehátko Balance Soft světle šedá konstrukce

Lehátko v měkkém a moderním designu ergonomicky navržené ve spolupráci s pediatry. Babybjorn lehátko Balance Soft světle šedá konstrukce je ideální na odpočinek i na hraní. Vhodné od narození do přibližně 2 let.

můžete mít 17.6.

Od MALL
Babybjörn Lehátko BLISS cotton Babybjörn BB Lehátko BLISS cotton Petal světlá konstrukce - 4
Babybjörn Lehátko BLISS cotton

BabyBjörn Lehátko BLISS cotton je ergonomické lehátko s přirozeným houpáním. Pro děti od narození do cca 2 let věku. Lehké (2,3 kg), s pratelným potahem, varianta cotton – tkaná bavlna. Bezpečné, testované, polohovatelné.

můžete mít 17.6.

Od MALL
Babybjörn BB Lehátko BLISS cotton Petal světlá konstrukce - 4 Babybjörn BB Lehátko BLISS cotton Petal světlá konstrukce - 4
Babybjörn BB Lehátko BLISS cotton Petal světlá konstrukce - 4

Dětské ergonomické lehátko od značky Babybjorn s přirozeným houpáním vašeho miminka. Můžete si vybrat ze tří různých poloh ať už pro spánek, odpočinek nebo pro hraní. Lehátko je lehké a snadno přenosné a dá se tak využít jak doma, tak i na cestách. Navíc neobsahuje žádné škodlivé látky a je vyrobeno z kvalitního bavlněného mateirálu.

můžete mít 17.6.

Od MALL
Babybjörn BB lehátko Bliss Mesh Babybjörn hračka na lehátko Googly Eyes dřevěná očička Black /White
Babybjörn BB lehátko Bliss Mesh

Ergonomické lehátko je určeno pro děti od narození do přibližně 2 let věku. Nezávadný potah vyrobený z polyesteru je šetrný ke zdraví dítěte. Velkou výhodou je i možnost změnit polohu lehátka až do 3 různých úrovní.

můžete mít 17.6.

Od MALL
Babybjörn BABYBJÖRN Lehátko Bliss Anthracite cotton s hračkou Babybjörn hračka na lehátko Googly Eyes dřevěná očička Black /White
Babybjörn BABYBJÖRN Lehátko Bliss Anthracite cotton s hračkou

Ergonomické lehátko s přirozeným houpáním Vašeho miminka. Vlastnosti: Lehké a snadno přenosné, jednoduché na používání doma i na cestách. S výhradně přirozeným houpáním – jemné přirozené houpání Vámi nebo Vašim dítětem, není třeba žádné baterie a funguje tiše.

můžete mít 17.6. - 18.6.

Babybjörn hračka na lehátko Googly Eyes dřevěná očička Black /White Babybjörn hračka na lehátko Googly Eyes dřevěná očička Black /White
Babybjörn hračka na lehátko Googly Eyes dřevěná očička Black /White

Hračka na lehátko podněcuje ke hře. Babybjorn hračka na lehátko Googly Eyes dřevěná očička Black /White snadno a bezpečně připevníte na všechna lehátka Babybjorn.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Babybjörn hračka na lehátko Googly Eyes dřevěná očička Pastel colors Babybjörn hračka na lehátko Googly Eyes dřevěná očička Pastel colors
Babybjörn hračka na lehátko Googly Eyes dřevěná očička Pastel colors

Hračka na lehátko podněcuje ke hře. Babybjorn hračka na lehátko Googly Eyes dřevěná očička Pastel colors snadno a bezpečně připevníte na všechna lehátka Babybjorn.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Babybjörn Hračka na lehátko Balance Soft dřevěná Babybjörn hračka na lehátko Googly Eyes dřevěná očička Pastel colors
Babybjörn Hračka na lehátko Balance Soft dřevěná

BabyBjörn Hračka na lehátko Balance SOFT je originální dřevěná hračka, určena výhradně k nasazení na lehátko Balance Soft. Podněcuje dítě ke hře.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Babybjörn hračka na lehátko Soft Friends textilní zvířátka Babybjörn hračka na lehátko Googly Eyes dřevěná očička Pastel colors
Babybjörn hračka na lehátko Soft Friends textilní zvířátka

Hračka na lehátko v podobě krásných měkkých zvířátek, která se houpou a chrastí, když se houpe lehátko. Babybjorn hračka na lehátko Soft Friends textilní zvířátka snadno a bezpečně připevníte na všechna lehátka Babybjorn.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL