Počet nalezených produktů: 16

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Nutrilon Mléčná kaše vícezrnná - 7 x 225g
549 Kč

429 Kč
+ doprava zdarma

Obilno-mléčná kaše je určena pro děti od ukončeného 8. měsíce. Unikátní směs pomáhá přirozeně podporovat střevní mikroflóru dítěte. Obsažené kojenecké mléko usnadňuje přechod k příkrmům.


Sunárek Krupicová kašička s vanilkou na dobrou noc mléčná, 3x225g
207 Kč

149 Kč
+ doprava zdarma

Sunarka Krupicová vanilková mléčná kašička na dobrou noc má vynikající chuť díky svému složení s vyváženým obsahem mléka a přirozeným obsahem pečlivě vybraných obilovin. Je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.


Hami kaše na Dobrou noc ovocná 4 x 225g
300 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Hami mléčná kaše na dobrou noc s ovocem je vhodná jako vydatný pokrm před spaním, přičemž děťátko díky obsahu vhodného kojeneckého mléka nebude tlačit přes noc v bříšku. Vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.


Hami Mlíčko s kaší vanilkové - 6 x (2x250ml)
329 Kč

269 Kč
+ doprava zdarma

Mlíčko s kaší s oblíbenou vanilkovou příchutí je hotový příkrm vhodný pro děti od ukončeného 6. měsíce. Mlíčko je s přídavkem bezlepkové rýžové kaše a obsahuje kojenecké mléko se 13 důležitými vitamíny.


Hami Mléčná kaše s malinami - 4 x 225g
300 Kč

275 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mléčná kaše s malinovou příchutí je určena dětem od ukončeného 6. měsíce. Nyní ve výhodnějším balení. Ideální pro večerní zasycení. Kaše je vyrobena z kojeneckého mléka plného bílkovin, vitamínů a minerálů a neobsahuje lepek.


Hami Kaše mléčná s příchutí vanilky - 4 x 225g
300 Kč

275 Kč
+ doprava zdarma

Mléčná kaše s příchutí vanilky je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce. Nyní ve výhodnějším balení. Kaše je vyrobena z kojeneckého mléka plného bílkovin, vitamínů a minerálů a bezlepkových surovin.


Hami Mléčná kaše s jahodami - 4x225g
319 Kč

275 Kč
+ doprava zdarma

Mléčná kaše s jahodovou příchutí je určena dětem od ukončeného 6. měsíce. Nyní ve výhodnějším balení. Ideální pro večerní zasycení. Kaše je vyrobena z kojeneckého mléka plného bílkovin, vitamínů a minerálů.


Holle Bio Banánová mléčná kaše - 3 x 250g
327 Kč

269 Kč
+ doprava zdarma

BIO HOLLE banánová mléčná kaše je pokračovací obilná kojenecká výživa, vhodná pro děti od 6. měsíce věku dítěte. Ideální jako večerní výživa.


Nutrilon Mléčná kaše ovocná - 7 x 225g
559 Kč

479 Kč
+ doprava zdarma

Obilno-mléčná kaše s ovocnou příchutí je určena pro děti od ukončeného 6. měsíce. Unikátní směs pomáhá přirozeně podporovat střevní mikroflóru dítěte. Kaše obsahuje vitamíny minerály pro zdravý růst a vývoj dětí.


Nutrilon Mléčná kaše piškotová - 4 x 225g
340 Kč

279 Kč
+ doprava zdarma

Obilno-mléčná kaše s piškotovou příchutí je určena pro děti od ukončeného 6. měsíce. Unikátní směs pomáhá přirozeně podporovat střevní mikroflóru dítěte. Kaše obsahuje vitamíny minerály pro zdravý růst a vývoj dětí.


Sunárek Krupicová kašička s medem na dobrou noc mléčná, 3x225g
207 Kč

159 Kč
+ doprava zdarma

Sunarka Krupicová kašička s medem na dobrou noc mléčná obsahuje vybrané cereálie, které by měly být v dostatečném množství pravidelnou součástí jídelníčku pro spokojené bříško a jeho pohodlí. Je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.


Sunárek Medová kašička mléčná s 8 cereáliemi, 3x225g
207 Kč

159 Kč
+ doprava zdarma

Sunarka Medová kašička mléčná s 8 cereáliemi obsahuje všechny důležité vitamíny a minerální látky. Bez použití konzervačních látek a barviv. Je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.


Sunárek Piškotová kašička mléčná, 3x225g
207 Kč

149 Kč
+ doprava zdarma

Sunarka Piškotová kašička mléčná s 8 cereáliemi obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené mléčné chuti. Obsahuje všechny důležité vitaminy a minerální látky. Je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.


Hami Mléčná kaše s příchutí Vanilky a s Malinami- 4 x 225g
300 Kč

269 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Nyní mléčná kaše s příchutí vanilky a s malinami společně ve výhodném balení. Kaše jsou vhodné pro děti od ukončeného 6. měsíce. Jsou vyrobeny z kojeneckého mléka plného bílkovin, vitamínů a minerálů a bezlepkových surovin.