Sunar kojenecké mléko Premium HA 700 g

96%
Hodnocení: 4,8
Sunar

Sunar kojenecké mléko Premium HA 700 g

96%
Hodnocení: 4,8
Sunar

Řada Sunar Expert byla speciálně vyvinuta pro děti se specifickými výživovými potřebami. Určena je zejména těm, kteří trpí potížemi s ublinkáváním, častými zácpami a břišními kolikami nebo mají zvýšené riziko vzniku nejrůznějších alergií. Celý popis

383
4.8 4
383 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem 5+ kusů
 
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1174165

Popis

Popis produktu

Hypoalergenní Sunar Expert HA 1 obsahující látky přirozeně se vyskytující v mateřském mléce, je vyvinut speciálně pro miminka se zvýšeným rizikem vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka – nejčastěji pro děti s alergiemi v rodině. Obsahuje hydrolyzovanou bílkovinu, která napomáhá snižovat riziko vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka. Riziko vzniku alergií je zvýšené zejména u kojenců, kteří nemohou být kojeni a v jejichž rodině – zejména u rodičů či sourozenců – se již alergie vyskytuje.

Sunar Expert HA 1 by neměl být používán v případech, kdy se již u kojence alergie na bílkovinu kravského mléka projevila, nebo při její léčbě (na to slouží naše produkty Sunar Expert Allergy Care+). Při výživě Sunar Expert HA 1 se nedoporučuje zavádět jinou výživu obsahující mléčné bílkoviny.

Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Potravina musí být používána na základě doporučení a pod kontrolou lékaře. Sunar Expert HA 1 je nutričně kompletní hypoalergenní sušená počáteční výživa vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence od narození, pokud nemohou být kojeni. Sunar Expert HA 1 je určen k dietnímu postupu při snižování rizika vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka. Sunar Expert HA 1 by neměl být používán v případě , kdy se již u kojence alergie na bílkovinu kravského mléka objevila, nebo při její léčbě. Pro zdraví kojenců je důležité správné dodržování návodu k přípravě. Při přípravě používejte pouze přiloženou odměrku. Neměňte poměr prášku a vody. Pro každé krmení používejte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znovu nepodávejte. Připravené mléko ihned spotřebujte – nejdéle do 1 hodiny. Mírně nahořklá chuť mléka není na závadu. Je způsobena obsahem hydrolizované bílkoviny, která je podstatou hypoalergenních mlék. Jakékoliv další dotazy ohledně přípravy a dávkování konzultujte s ošetřujícím lékařem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ mléka hypoalergenní
Vhodné od od narození
Bio ne
Příchuť bez příchutě
Počet kusů v balení 1 ks