10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Hypoalergenní kojenecké mléko zvolte, pokud má dítě predispozici k alergiím. Hypoalergenní mléko je vhodné i pro děti se zažívacími potížemi a děti trpící kolikou.

Zobrazit více

Co je hypoalergenní kojenecké mléko

Hypoalergenní kojenecké mléko má označení HA.

 • Dětské mléko s částečně rozštěpenou výchozí bílkovinou.
 • Složení mléka je prevencí při riziku alergie.
 • Přispívá ke správnému trávení.
 • Mírní zácpu, zažívací obtíže a koliky.
 • Složením se blíží k mateřskému mléku.

Proč zvolit hypoalergenní kojenecké mléko

 1. Zažívací trakt je zodpovědný za imunitní systém. Mléka se sníženým obsahem bílkovin obohacená o probiotické bakterie a probiotickou vlákninu přispívají ke správné funkci imunitního systému.
 2. Přispívají ke snížení rizika diabetu či obezity v dospělosti.
 3. Prebiotika usnadňují vyprazdňování a mírní střevní obtíže.
 4. Dítě lépe vstřebává vápník a další živiny z ostatní stravy.
TIP!

K večeři či obědu jsou vhodné dětské kaše. Kojencům je také možno začít podávat dětské nápoje ve formě čaje či ovocné šťávy.

Hypoalergenní kojenecká mléka dle věku

 • Počáteční mléka – od prvních dnů až do 4. nebo 6. měsíce. Mimo štěpenou bílkovinu obsahují cukry, tuky, vitamíny, minerály a stopové prvky. Obohacena jsou o prebiotika.
 • Pokračovací mléka – od 6. měsíce. Zpravidla se podávají společně s příkrmy pro kojence, a neslouží tak jako jediný zdroj výživy. Obsahují i sacharózu. Pokračovací mléka jsou obohacena o železo, jód a zinek.
 • Batolecí mléka – od 10. či 12. měsíce. Obsahují vitamíny, minerály, stopové prvky. Často bývají ochucena.
Info:

Kojenci a novorozenci s prokázanou alergií na bílkovinu kravského mléka musí být krmeni mlékem, ve kterém je bílkovina kravského mléka zcela rozštěpená. Při těžké alergii pak podávejte mléko pouze s aminokyselinou.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Nutrilon 2 Prosyneo™ H.A. - Hydrolysed Advance pokračovací kojenecké mléko od ukončeného 6. měsíce 800 g Nutrilon 2 Prosyneo™ H.A. - Hydrolysed Advance pokračovací kojenecké mléko od ukončeného 6. měsíce 800 g
Nutrilon 2 Prosyneo™ H.A. - Hydrolysed Advance pokračovací kojenecké mléko od ukončeného 6. měsíce 800 g

2 Prosyneo H.A.- Hydrolysed Advance pokračovací kojenecké mléko značky Nutrilon pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Speciální receptura s naštěpenou bílkovinou, bez palmového oleje, s komplexem SYNEO a také esenciálními živinami včetně vitamínů přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Nutrilon 3 Prosyneo H.A. - Hydrolysed Advance batolecí mléko od uk. 12. měsíce 6x800 g Nutrilon 2 Prosyneo™ H.A. - Hydrolysed Advance pokračovací kojenecké mléko od ukončeného 6. měsíce 800 g
Nutrilon 3 Prosyneo H.A. - Hydrolysed Advance batolecí mléko od uk. 12. měsíce 6x800 g

3 Prosyneo H.A.- Hydrolysed Advance pokračovací kojenecké mléko značky Nutrilon je určené pro kojence od ukončeného 12. měsíce. Speciální receptura s naštěpenou bílkovinou, bez palmového oleje, s komplexem SYNEO a také esenciálními živinami včetně vitamínů přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Nutrilon 2 Prosyneo H.A.- Hydrolysed Advance pokračovací kojenecké mléko od uk. 6. měsíce 6x800 g Nutrilon 2 Prosyneo™ H.A. - Hydrolysed Advance pokračovací kojenecké mléko od ukončeného 6. měsíce 800 g
Nutrilon 2 Prosyneo H.A.- Hydrolysed Advance pokračovací kojenecké mléko od uk. 6. měsíce 6x800 g

2 Prosyneo H.A.- Hydrolysed Advance pokračovací kojenecké mléko značky Nutrilon je určené pro kojence ukončeného 6. měsíce. Speciální receptura s naštěpenou bílkovinou, bez palmového oleje, s komplexem SYNEO a také esenciálními živinami včetně vitamínů přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Nutrilon 1 Prosyneo H.A.- Hydrolysed Advance počáteční kojenecké mléko od narození 6x800 g Nutrilon 1 Prosyneo H.A.- Hydrolysed Advance počáteční kojenecké mléko od narození 6x800 g
Nutrilon 1 Prosyneo H.A.- Hydrolysed Advance počáteční kojenecké mléko od narození 6x800 g + DÁREK HiPP Baby přírodní minerální voda neperlivá 6 x 1 l

1 Prosyneo H.A.- Hydrolysed Advance počáteční kojenecké mléko značky Nutrilon je určené pro miminka od narození, která nemohou být kojena. Speciální receptura s naštěpenou bílkovinou bez palmového oleje.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
HiPP HA 2 BIO Combiotik - 4 × 600 g Nutrilon 1 Prosyneo H.A.- Hydrolysed Advance počáteční kojenecké mléko od narození 6x800 g
HiPP HA 2 BIO Combiotik - 4 × 600 g + DÁREK HiPP Baby přírodní minerální voda neperlivá 6 x 1 l

Hypoalergenní pokračovací mléčná kojenecká výživa HA2 Combiotic nyní ve výhodném balení je určena pro děti od ukončeného 6.měsíce. Výživa je vhodná zejména pro kojence se speciálními výživovými potřebami, které již nemohou být plně kojeny.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Nutrilon 1 Prosyneo™ H.A. - Hydrolysed Advance počáteční kojenecké mléko od narození 800 g Nutrilon 1 Prosyneo H.A.- Hydrolysed Advance počáteční kojenecké mléko od narození 6x800 g
Nutrilon 1 Prosyneo™ H.A. - Hydrolysed Advance počáteční kojenecké mléko od narození 800 g + DÁREK HiPP Baby přírodní minerální voda neperlivá 6 x 1 l

1 Prosyneo H.A.- Hydrolysed Advance počáteční kojenecké mléko značky Nutrilon je určené pro miminka od narození, která nemohou být kojena. Speciální receptura s naštěpenou bílkovinou bez palmového oleje.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Nutrilon 3 Prosyneo™ H.A. - Hydrolysed Advance batolecí mléko od ukončeného 12. měsíce 800 g Nutrilon 3 Prosyneo™ H.A. - Hydrolysed Advance batolecí mléko od ukončeného 12. měsíce 800 g
Nutrilon 3 Prosyneo™ H.A. - Hydrolysed Advance batolecí mléko od ukončeného 12. měsíce 800 g

3 Prosyneo H.A.- Hydrolysed Advance pokračovací kojenecké mléko značky Nutrilon pro kojence od ukončeného 12. měsíce. Speciální receptura s naštěpenou bílkovinou, bez palmového oleje, s **komplexem SYNEO a také esenciálními živinami včetně vitamínů přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce.

můžete mít DNES

Od MALL
Kendamil Kozí kojenecké mléko 1 (800 g) DHA+ Nutrilon 3 Prosyneo™ H.A. - Hydrolysed Advance batolecí mléko od ukončeného 12. měsíce 800 g
Kendamil Kozí kojenecké mléko 1 (800 g) DHA+

Počáteční mléčná kojenecká výživa v prášku. Toto unikátní kojenecké mléko dodá vašemu miminku vše, co potřebuje pro jeho přirozený vývoj, a to už od narození do 6. měsíce věku, pokud nemůže být kojeno. Jde o jedinečný produkt na českém trhu, jehož základ tvoří plnotučné kozí A2 mléko.

můžete mít 29.11. - 30.11.

COLVIA Počáteční sušená mléčná výživa s Colostrem pro věk 0-6 měsíců ( 900g) Nutrilon 3 Prosyneo™ H.A. - Hydrolysed Advance batolecí mléko od ukončeného 12. měsíce 800 g
COLVIA Počáteční sušená mléčná výživa s Colostrem pro věk 0-6 měsíců ( 900g)

COLVIA PRO DĚTI- Počáteční sušená mléčná výživa v prášku s Colostrem pro věk 0–6 měsíců. Vhodná pro výživu kojenců , nemohou -li být kojeni. První mléko s Colostrem. Obsahuje pouze mléčný tuk a mléčné bílkoviny. Bez palmového tuku.

můžete mít 30.11. - 1.12.

COLVIA Pokračovací sušená mléčná výživa s Colostrem pro věk 12+ měsíců (900 g) Sunar Expert AR+Comfort 2 pokračovací kojenecké mléko při ublinkávání, zácpě a kolikách 700g
COLVIA Pokračovací sušená mléčná výživa s Colostrem pro věk 12+ měsíců (900 g)

COLVIA PRO DĚTI- Pokračovací sušená mléčná výživa v prášku s Colostrem pro věk 12+ měsíců. Vhodná pro výživu kojenců po 12 měsíci života. První mléko s Colostrem. Obsahuje pouze mléčný tuk a mléčné bílkoviny. Bez palmového tuku.

můžete mít 30.11. - 1.12.

COLVIA Pokračovací sušená mléčná výživa s Colostrem pro věk 6-12 měsíců (400 g) Sunar Expert AR+Comfort 2 pokračovací kojenecké mléko při ublinkávání, zácpě a kolikách 700g
COLVIA Pokračovací sušená mléčná výživa s Colostrem pro věk 6-12 měsíců (400 g)

COLVIA PRO DĚTI- Pokračovací sušená mléčná výživa v prášku s Colostrem pro věk 6–12 měsíců. Vhodná pro výživu nemluvňat po 6 měsíci života. První mléko s Colostrem. Obsahuje pouze mléčný tuk a mléčné bílkoviny. Bez palmového tuku.

můžete mít 30.11. - 1.12.

Sunar Expert AR+Comfort 2 pokračovací kojenecké mléko při ublinkávání, zácpě a kolikách 700g Sunar Expert AR+Comfort 2 pokračovací kojenecké mléko při ublinkávání, zácpě a kolikách 700g
Sunar Expert AR+Comfort 2 pokračovací kojenecké mléko při ublinkávání, zácpě a kolikách 700g

Sunar Expert AR+Comfort 2 je speciální mléčná výživa vhodná pro děti se zažívacími problémy v průběhu prvních měsíců života. Je určená pro děti od ukončeného 6. měsíce a obsahuje unikátní recepturu sestavenou ze všech důležitých nutričních složek.

můžete mít DNES

Od MALL

Hypoalergenní kojenecká mléka

Hypoalergenní kojenecké mléko snižuje výskyt alergií u dětí s genetickou predispozicí k alergiím. Zároveň ulevuje při trávicích obtížích. Vsaďte na hypoalergenní mléko HiPP, Nutrilon či Sunar.

Hypoalergenní mléko HiPP

Hypoalergenní mléko HiPP má pečeť BIO kvality. Mléko HiPP je obohacené o Omega-3 a kultury mléčného kvašení, které se nachází v mateřském mléce. Imunitní systém podporují i vitamíny A, C, D a probiotické kultury.

Hypoalergenní mléko Nutrilon

Hypoalergenní mléko Nutrilon má unikátní směs prebiotik a probiotik podporující správnou funkci imunitního systému. Je obohaceno o rybí olej, železo i jód.

Hypoalergenní mléko Sunar

Hypoalergenní mléko Sunar má vyvážený obsah tuků a sacharidů. Je obohaceno o vlákninu, vitamíny a minerály. Obsahuje kyselinu listovou, vitamíny A, E, C.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hypoalergenní kojenecká mléka.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hypoalergenní kojenecká mléka výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hypoalergenní kojenecká mléka akce.