Clippasafe Ochranné knoflíky sporák 4ks

Clippasafe Ochranné knoflíky sporák 4ks

DÁREK k nákupu: Elektronické předplatné časopisu Maminka na půl roku zdarma pro všechny členy klubu Pro děti, více informací naleznete ZDE
Ochranné kryty Clippasafe zabraňují nebezpečí zapnutí nebo regulace plynu. Pozor pozor, všechny maminky i tatínkové. Pokud máte doma malého kuchtíka, který už se nemůže dočkat až začne vytvářet svá Michelinská díla, doporučujeme tuto vychytávku na každý sporák. Využití u sporáků. Výrobek přestaňte používat ihned, jakmile s ním umí dítě manipulovat.
Celý popis
Od prodejce MALL
239 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Momentálně nedostupné

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1381460

Recenze (0)

Kateřina P.
9.3.2021
Ověřený nákup
Už jsem ocenila, že je máme. Nechala jsem je otevřené a malá zapnula troubu. Škoda, že není balení po 6(sporak+ trouba). Oceňuji, že návod varuje, před schopnostmi dětí se naučit to otvírat, i když to úplně snadno nejde.
Pavel D.
25.12.2021
Ověřený nákup
Funguje to bezvadně. Koupě byla hlavně kvůli psovi který nám otáčel stále s knoflíky. Od té doby žádný strach že by nám podpálil barák 😄
Jitka V.
26.8.2021
Ověřený nákup
super
Marta O.
4.12.2020
Ověřený nákup
Nepasuje to celkom na náš sporák. Gombíky sú natlačené na seba na doraz, až sme mysleli, že ich vedľa seba ani neponasádzame. Ale napriek tomu sú osadené a zatiaľ plnia účel k našej spokojnosti.
plní účel ochrany pred nechceným zapnutím sporáka
veľkosť (pravdepodobne nie riešený na úplne všetky typy sporákov)
Barbora F.
29.2.2020
Ověřený nákup
Ochranné knoflíky jsem musela ke sporáku přilepit, jinak plandají. Jeden knoflík od začátku nejde docvaknout a jeden je zas tak volný, že ho můj roční syn jedním prstem otevře, což ho velice baví, a u sporáku tráví tím víc času.