Babybjörn Nosítko ONE 3D Mesh 2018, Silver
8x

Babybjörn Nosítko ONE 3D Mesh 2018

5 490 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

BabyBjörn Ergonomické nosítko ONE 3D Mesh je měkké a velmi pohodlné. Roste s vaším dítětem. Je vhodné pro děti od narození do 3 let. Nabízí 4 polohy nošení, které můžete měnit jednoduchým a bezpečným způsobem. Je šité z 3D síťoviny (mesh), díky níž je prodyšnější a rychleji schnou.

Od prodejce MALL
ADOREE

KinderKraft ADOREE

1 429 Kč
Novinka

Ergonomické nosítko ADORE značky Kinderkraft je šátkové nosítko typu Mei Tai. Nosítko je určené pro děti od 3 měsíců do 20 kg. Zajišťuje dítěti fyziologicky přiirozenou pozici během nošení a dítě má tak pocit blízkosti a pohodlí zároveň.

Od prodejce MALL
Nosítko EMBRACE - JADE

Ergobaby Nosítko EMBRACE

2 319 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Nosítko od značky Ergobaby pro novorozence, dává jedinečnou možnost, jak nejmilejším způsobem zůstat ve spojení, na které jsme byli v době těhotenství tolik navyklí. Žádné komplikované balení nebo vázání. Ergobaby Embrace udržuje Vás a Vaše dítě blízko, abyste našli svůj nový společný rytmus.

Od prodejce MALL
Ergobaby AERLOOM Ergobaby - Desert Rose

Ergobaby AERLOOM Ergobaby

6 599 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Ergobaby prvotřídní nosítko Aerloom je elastické a průžné. Tvaruje se a zapadá do vašeho každodenního života, který vyžaduje především pohodlí. Aerloom je ultra-lehké nosítkointegrovanou ventilací pro proudění vzduchu, vyrobené z precizního materiálu FormaKnit zajišťujícího dokonalou přílnavost a pevnost.

Od prodejce MALL
XT LimitedEdition RainbowDay

Manduca XT LimitedEdition

4 050 Kč
3 689 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Dětské nosítko z limitované edice Manduca XT je ergonomické nosítko pro nošení dětí od narození do dětského věku – 20kg bez dalších doplňků. Je velikostně přizpůsobitelné všem velikostem miminek a rodičů. Lze nosit ve třech pozicích – na břiše, na boku a na zádech.

Od prodejce MALL
FTG nosítko Fox Tail
2x

Tula FTG Nosítko

4 490 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomické nosítko Free to Grow značky Tula je rostoucí nosítko určené miminkům již od narození. Buďte svému miminku stále na blízku. Díky tomuto nosítku s ním můžete na nákup, do přírody, ale i vykonávat běžné denní činnosti v podobě úklidu a vaření.

Od prodejce MALL
OMNI BREEZE - Sage green

Ergobaby OMNI BREEZE

5 299 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktické nosítko Omni Brezze od značky Ergobaby připraveno pro děti od novorozenců až po batolata. Je vyrobené z pevného a prodyšného materiálu, tudíž Vaše dítě bude v pohodlí a suchu po celý den. Nosítko se dá navíc nastavit do každé pozice pro přenášení, kterou potřebujete, včetně možnosti směřovat dopředu.

Od prodejce MALL
Manduca Le Petit Prince First B612
4x

Manduca Le Petit Prince First B612

3 299 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Představujeme vám ergonomické a velice pohodlné a praktické nosítko Le Petit Prince by manduca First B612 s motivem Malého prince. Nosítko je určeno na nošení vašeho miminka od narození. Je vhodné až do batolecího věku a pro děti od 3 kg až do 20 kg. Je vyrobeno z biobavlny. Toto skladné a velice měkké nosítko je ideální pro kráké i dlouhé výlety, domácí práce, nákupy a další aktivity.

Od prodejce MALL
-18%
Nosítko Omni 360 Cool Air Mesh: Carbon Grey
5x

Ergobaby Nosítko Omni 360: Cool Air Mesh

4 690 Kč
3 809 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Nosítko s jednoduchým designem je pohodlné jak pro vaše dítě, tak pro rodiče. Snadno se používá a jeho ergonomické vlastnosti zaručují veškerý komfort.

Od prodejce MALL
-21%
Manduca Wickelkinder XT šedá oranžová
30x

Manduca XT Cotton

4 050 Kč
3 162 Kč

Další nabídky od 3 645 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Manduca XT Cotton je ergonomické nosítko pro nošení dětí od narození do dětského věku – 20kg bez dalších doplňků. Je velikostně přizpůsobitelné všem velikostem miminek a rodičů. Lze nosit ve třech pozicích – na břiše, na boku a na zádech.

Od prodejce MALL
Babybjörn BB ergonom.nosítko MOVE Anthracite 3D Mesh
6x

Babybjörn BB ergonom.nosítko MOVE 3D Mesh

3 990 Kč

Další nabídka za 3 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské nosítko s ergonomickým řešením o maximální nosnosti přibližně 12 kg je vyrobeno z látek, které jsou šetrné ke zdraví dítěte. Použité materiály splňují mezinárodní testovací kritéria OEKO-TEX Standard.

Od prodejce MALL
-31%
Ergobaby AERLOOM - Ocean Blue - limitovaná edice

Ergobaby AERLOOM

6 599 Kč
4 551 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Nosítko AERLOOM značky ERGOBABY je vhodné pro děti od narození do 3 let. Toto nosítko je elastické, pružné a ultra lehké s integrovanou ventilací pro maximální pohodlí i v teplém počasí. Je vyrobené z recyklovaných materiálu, takže je šetrné k přírodě.

Od prodejce MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Ergonomická nosítka.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Ergonomická nosítka výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Ergonomická nosítka akce.