10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Kabelová sluchátka přes hlavu

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Jabra Evolve 40 Stereo (USB-C) Jabra Evolve 20, Mono, USB, MS, leather
Jabra Evolve 40 Stereo (USB-C)

Profesionální binaurální náhlavní souprava, která vám zajistí klidný hovor i v rušném prostředí. Jabra Evolve 40 Stereo lze snadno připojit k PC i mobilnímu telefonu a nabízí vám kvalitní zvuk a mikrofon, který eliminuje šum. Sluchátka chrání váš sluch před příliš hlasitými zvuky a potlačují ozvěnu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Jabra Evolve 20, Mono, USB, MS, leather Jabra Evolve 20, Mono, USB, MS, leather
Jabra Evolve 20, Mono, USB, MS, leather

Profesionální náhlavní souprava, která vám zajistí nerušený hovor i v rušném prostředí. Jabra Evolve 20 Mono nabízí mikrofon s technologií odstínění šumu, jedno koženkové sluchátko s kvalitním zvukem a ovládání hlasitosti. Kromě toho chrání váš sluch před příliš hlasitými zvuky a potlačuje ozvěnu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Jabra Evolve 20, Duo, USB, MS, leather Jabra Evolve 20, Mono, USB, MS, leather
Jabra Evolve 20, Duo, USB, MS, leather

Profesionální náhlavní souprava, která vám zajistí nerušený hovor i v rušném prostředí. Jabra Evolve 20 Duo nabízí mikrofon s technologií odstínění šumu, dvě koženková sluchátka s kvalitním zvukem a ovládání hlasitosti. Kromě toho chrání váš sluch před příliš hlasitými zvuky a potlačuje ozvěnu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Jabra Evolve 20, Duo, USB, MS OTL Technologies PAW PATROL - Core Children's Headphones
Jabra Evolve 20, Duo, USB, MS

Profesionální náhlavní souprava, která vám zajistí nerušený hovor i v rušném prostředí. Jabra Evolve 20, Duo, USB, MS nabízí mikrofon s technologií odstínění šumu, dvě molitanová sluchátka s kvalitním zvukem a ovládání hlasitosti. Kromě toho chrání váš sluch před příliš hlasitými zvuky a potlačuje ozvěnu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
OTL Technologies PAW PATROL - Core Children's Headphones OTL Technologies PAW PATROL - Core Children's Headphones
OTL Technologies PAW PATROL - Core Children's Headphones
MALL.CZ Dny – Sleva 20 % na vybraná sluchátka značky OTL Technologies s kódem 24MDC2CZ4 (platí od 12. 2. do 25. 2. 2024 nebo do vyprodání zásob)!

Neohrožují citlivý sluch dětí – roztomilá dětská sluchátka OTL Technologies PAW PATROL – Core Children's Headphones mají omezenou hlasitost na bezpečných 85 dB. Hrají pěkně vyladěným zvukem díky 40mm měničům. Ke zdroji zvuku je připojíte pomocí 90cm kabelu s 3,5mm jack konektorem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Sennheiser HD 600 sluchátka OTL Technologies PAW PATROL - Core Children's Headphones
Sennheiser HD 600 sluchátka

High-end sluchátka přes uši Sennheiser HD 600 s kovovými kryty náušníků a neodymovými magnety pro široký, dynamický rozsah, prostorný a přesný zvuk, vhodné pro propojení s Hi-Fi systémy, odpojitelný kabel délky 3 m.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
JBL JR310 GoGEN MAXISLECHY Maxipes Fík sluchátka
JBL JR310

Jsou sice kabelová, ale nezamotávají se díky speciální úpravě kabelu – krásná dětská sluchátka JBL JR310 zkrátka nikdy nebudou zlobit zašmodrchaným kabelem. Hrají hezky vyladěným zvukem a mají omezenou hlasitost na 85 dB, takže jsou šetrná k citlivým dětským ouškům. Děti si je mohou zkrášlit samolepkami.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
KOSS Porta Pro CS + doživotní záruka GoGEN MAXISLECHY Maxipes Fík sluchátka
KOSS Porta Pro CS + doživotní záruka

Lehká, přenosná sluchátka Koss Porta Pro CS s doživotní zárukou a exkluzivním „českým" barevným provedením. Legenda značky KOSS oceněna v mnoha testech a soutěžích, používána např. jako referenční sluchátka redakcí časopisu Stereo & Video pro test nejen přenosných přehrávačů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
GoGEN MAXISLECHY Maxipes Fík sluchátka GoGEN MAXISLECHY Maxipes Fík sluchátka
GoGEN MAXISLECHY Maxipes Fík sluchátka
MALL.CZ Dny – Sleva 20 % na vybrané produkty značky GoGEN s kódem 24MDC2CZ2 (platí od 12. 2. do 25. 2. 2024 nebo do vyprodání zásob)!

Poslouchat písničky s Ájou a Fíkem? Ano, je tomu tak, váš junior nebo juniorka si budou moct užívat písničky z dětských kabelových sluchátek GoGEN MAXISLECHY, která jsou šetrná ke sluchu dítěte díky regulaci hlasitosti na 90 dB. Dají se ozdobit veselými nálepkami a pohodlně se nosí na uších.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Beyerdynamic MMX 150 OTL Technologies Paw Patrol Chase Blue dětská sluchátka
Beyerdynamic MMX 150

Posluchačům a posluchačkám nabízí prémiová kabelová sluchátka Beyerdynamic MMX-150 zvuk studiové kvality, který je fantastický jak při poslechu hudby, tak při hraní her. Sluchátka jsou osazena 40mm výkonnými měniči a pyšní se Meta Voice mikrofonem s potlačením hluků na pozadí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Sennheiser HD 280 PRO OTL Technologies Paw Patrol Chase Blue dětská sluchátka
Sennheiser HD 280 PRO

Studiová sluchátka přes uši se prezentují přesnou reprodukcí, výrazným potlačením okolního hluku v rušném prostředí a jsou předurčena pro profesionální monitoring. Odolná konstrukce, odlehčený design, měkké mušle pro pohodlné nošení, široký dynamický rozsah, sklopné a otočné náušníky, vyměnitelný jednostranný kabel.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
OTL Technologies Paw Patrol Chase Blue dětská sluchátka OTL Technologies Paw Patrol Chase Blue dětská sluchátka
OTL Technologies Paw Patrol Chase Blue dětská sluchátka

Pohádky zpívánky, cvičení z AJ, telefonáty s babičkou – vše bude díky dětským sluchátkům Paw Patrol Chase Blue ještě větší zábava. Rodiče určitě potěší nastavitelnou hladinou zvuku a přijemným rozsahem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL