10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Ze široké nabídky produktů z kategorie klávesnice k televizi u nás na MALL.cz si vybere každý. Užívejte si váš nový přístroj ještě dnes!

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes, nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 6 500 výdejních míst.
  • Platit můžete online, hotově nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží z kategorie klávesnice k televizi nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtr nejlevnější klávesnice k televizi či nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli. Snadno si vyberete ideálního pomocníka pro práci i zábavu také pomocí filtrování podle parametrů.

U nás na MALL.cz najdete dalších 2 000 000 výrobků a mezi nimi i Gramofony, Meteostanice, Aipods, Soundbary, AV receivery s reproduktory.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
RadBee Technology SK314 Voděodolná antibakteriální silikonová klávesnice s touchpadem RadBee Technology SK314-BL Voděodolná antibakteriální silikonová klávesnice s touchpadem podsvícená
RadBee Technology SK314 Voděodolná antibakteriální silikonová klávesnice s touchpadem

Speciálně navržená průmyslová klávesnice, omyvatelná, vyrobená z pevného silikonu a s integrovaným touchpadem. Vhodná pro použití v chemických a fyzikálních laboratořích, v medicínském a potravinářském průmyslu, ve škole a v nemocnicích.

můžete mít 7.12. - 8.12.

RadBee Technology SK314-BL Voděodolná antibakteriální silikonová klávesnice s touchpadem podsvícená RadBee Technology SK314-BL Voděodolná antibakteriální silikonová klávesnice s touchpadem podsvícená
RadBee Technology SK314-BL Voděodolná antibakteriální silikonová klávesnice s touchpadem podsvícená

Speciálně navržená průmyslová klávesnice, omyvatelná, vyrobená z pevného silikonu a s integrovaným touchpadem. Podsvícená varianta. Vhodná pro použití v chemických a fyzikálních laboratořích, v medicínském a potravinářském průmyslu, ve škole a v nemocnicích.

můžete mít 7.12. - 8.12.

Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus CZ černá (920-007151) RadBee Technology SK314-BL Voděodolná antibakteriální silikonová klávesnice s touchpadem podsvícená
Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus CZ černá (920-007151)

Klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus umožňuje bezdrátové ovládání vašeho notebooku i když je připojen k televizoru. Díky dosahu bezdrátového připojení 10 metrů můžete váš notebook ovládat, aniž byste museli vstát z gauče. Díky velkému 9 cm vestavěnému touchpadu se procházení se svislý i vodorovný posunem stává intuitivní záležitostí.
*Obrázky jsou pouze ilustrační.

Momentálně nedostupné

Od MALL