Pabobo Lumilove Barbapapa

Pabobo Lumilove Barbapapa

Hodnocení: 4,5
1 299 Kč 999 Kč
- 23 %

Akce

Pabobo Lumilove Barbapapa je svítící kamarád, který bude miminko doprovázet až do předškolního věku. Po dobití v nabíječce může svítit až 11 hodin!

Pabobo Automatické noční světlo Super Nomade
1 099 Kč 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pabobo Automatické noční světlo Super Nomade pro klidné usnutí vydává jemné světlo. LED lampička po nabití micro USB kabelem vydrží svítit až 200 hodin.

Pabobo Musical STAR PROJECTOR baterie SOFT PLUSH
1 099 Kč 899 Kč
- 18 %

Akce

Pabobo Musical STAR PROJECTOR baterie SOFT PLUSH je roztomilý projektor pro děti k snazšímu usínání. Vhodné pro děti od narození, pratelná plyšová část světýlka. 2 projekce, melodie, užívání bez potřeby kabelů. Vaše děti si králíčka zamilují.

Pabobo Automatické noční světlo
399 Kč 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pabobo Automatické noční světlo vydává jemné světlo pro klidný spánek děťátka. Dětská LED lampička vhodná od narození.

Pabobo Musical Star Projector micro USB
899 Kč 885 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pabobo Musical Star Projector micro USB je magický LED projektor, který na stropě dětského pokojíčku vykouzlí nebe plné hvězdiček. S usínáním pomůže i příjemná melodie.

Pabobo Musical STAR PROJECTOR baterie TEDDY GIRL
999 Kč 899 Kč

Akce

Pabobo Musical STAR PROJECTOR baterie TEDDY GIRL je krásný medvídek s LED projektorem, zajišťujícím strop pokojíčků plný hvězdiček. Vhodné pro malé holčičky od narození, s pratelnou plyšovou částí. Po stisknutí tlačítka příjemná melodie. Bez potřeby kabelů.

Pabobo Musical Star Projector
1 390 Kč
+ doprava zdarma

Pabobo Musical Star Projector je magický LED projektor, který na stropě dětského pokojíčku vykouzlí animované projekce a napomůže děťátku lépe usnout. Je vhodný pro děti od narození.

Pabobo Lumilove RAINBOW
899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

LED světlo Lumilove RAINBOW svítí duhovými barvami bez potřeby kabelů a baterií. Díky svému vzhledu se stane kamarádem, který doprovází děťátko na cestě za dobrodružstvím dnem i nocí.

Pabobo Lumilove Bath Duck
279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pabobo Lumilove Bath Duck doprovází děťátko během koupání, je to svítící LED kamarád, který svítí duhovými barvami. Vydrží svítit až 30 hodin.

Pabobo Automat. noční světlo NOMADE, Gift box
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Automatické noční LED světlo NOMADE v dárkovém balení svítí bez potřeby kabelů či baterií. Není potřeba ho vypínat ani zapínat. Je lehké a přizpůsobené dětským ručičkám. Lze využít samostatně nebo do elektrické zásuvky.

Pabobo Automatické noční světlo Nomade azurová - použité
519 Kč

Použité

Pabobo Automatické noční světlo Nomade pro klidné usínání vašeho nejmenšího zlatíčka. Po nabití vydrží svítit až 70 hodin. Lampička se nemusí zapínat ani vypínat – automaticky se přizpůsobí světelným podmínkám okolí.

Pabobo Musical STAR PROJECTOR baterie TEDDY BOY
999 Kč 899 Kč

Akce

Pabobo Musical STAR PROJECTOR baterie TEDDY BOY je krásný medvídek s LED projektorem, zajišťujícím strop pokojíčků plný hvězdiček. Vhodné pro malé chlapečky od narození, s pratelnou plyšovou částí. Po stisknutí tlačítka příjemná melodie. Bez potřeby kabelů.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: