Počet nalezených produktů: 15

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Reima Dětské sluneční brýle Hamina - Black
980 Kč

Stylové dětské sluneční brýle Hamina s ochranou před UVA i UVB zářením. Polarizované zrcadlové čočky blokují odlesky od sněhu i vody. Atraktivní barevný design, šikovné pouzdro součástí balení.


R2 Hero AT092D Pink/Grey
519 Kč
495 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětské sportovní sluneční brýle R2 Hero AT092D pro děti a juniory. Výměnné čočky z odolných materiálů zajistí bezpečí v různých světelných podmínkách.


Ki-ET-LA Sluneční brýle Diabola 0-18m
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sluneční brýle Diabola 0–18m – obroučky vyrobeny z hypoalergenního nerozbitného elastomeru, může být libovolně ohýbaný, bez nebezpečných pantů a šroubů. U těchto brýlí je zajištěna velmi vysoká ochrana očí.


Shadez Chlapecké sluneční brýle Classics - tyrkysové
650 Kč

Stylové dětské sluneční brýle v aviator stylu a tyrkysové barvě. Jsou na výběr ve velikosti od narození do tří let pro nejmenší milovníky slunce, či ve velikosti od tří do sedmi let pro starší objevitele.


Shadez Dívčí sluneční brýle Classics - růžové
650 Kč

Parádní dívčí sluneční brýle v aviator stylu a růžové barvě. Jsou na výběr ve velikosti od narození do tří let pro nejmenší milovníky slunce, či ve velikosti od tří do sedmi let pro starší objevitele.


R2 Hero AT092E Blue/blue
519 Kč
499 Kč

Momentálně nedostupné

Dětské sportovní sluneční brýle R2 Hero AT092E pro děti a juniory. Dokonale ladí s helmami a rukavicemi R2. Výměnné čočky z odolných materiálů zajistí bezpečí v různých světelných podmínkách.


Ki-ET-LA Sluneční brýle Jokaki 12-30m
599 Kč

Momentálně nedostupné

Sluneční brýle Jokaki 12–30m – obroučky vyrobeny z hypoalergenního nerozbitného elastomeru, může být libovolně ohýbaný, bez nebezpečných pantů a šroubů. U těchto brýlí je zajištěna velmi vysoká ochrana očí.


Ki-ET-LA Sluneční brýle Jokala 2-4 r
599 Kč

Momentálně nedostupné

Sluneční brýle Jokala 2–4 r – obroučky vyrobeny z hypoalergenního nerozbitného elastomeru, může být libovolně ohýbaný, bez nebezpečných pantů a šroubů. U těchto brýlí je zajištěna velmi vysoká ochrana očí.