Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Dětská lehátka a sedátka

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Kinderkraft 5IN1 UNIMO UP Kinderkraft 5IN1 UNIMO UP
Kinderkraft 5IN1 UNIMO UP

Lehátko 5 v1 UNIMO UP značky Kinderkraft kombinuje hned 5 funkcí a poroste s vaším dítětem. Lze jej využít jako postýlku, kolébku, léhátko, houpačku a židličku. Praktická hrazdička upoutá pozornost dítěte, které se na chvíli zabaví.

můžete mít 27.3.

MALL
Kinderkraft FLO Kinderkraft 5IN1 UNIMO UP
Kinderkraft FLO

Dokonalé lehátko FLO které v okamžiku uklidní každého lumpa i rebelku od 0 do 9 kg. Bezvadně se zabaví s interaktivní hrazdičkou a nebojte o houpání je už postaráno. A to dokonce i tak jak si řeknete. Prostě dokonalé lehátko pro náročné rodiče.

můžete mít DNES

MALL
Pecka cena
Kinderkraft MINKY Kinderkraft 5IN1 UNIMO UP
Kinderkraft MINKY

Dokonalé lehátko MINKY které v okamžiku uklidní každého lumpa i rebelku. Bezvadně se zabaví s interaktivní hrazdičkou a nebojte o houpání je už postaráno. A to dokonce i tak jak si řeknete. Prostě dokonalé lehátko pro náročné rodiče.

můžete mít DNES

MALL
Kinderkraft lehátko MIMI Babybjörn Lehátko BLISS cotton
Kinderkraft lehátko MIMI

Lehátko MIMI značky Kinderkraft je útulné místo k odpočinku pro vaše miminko. Vaše miminko uklidní během několika málo okmažiků. Lehká konstrukce se snadným skládáním vám umožní lehátko vzít sebou kamkoliv.

můžete mít 27.3.

MALL
Pecka cena
Babybjörn Lehátko BLISS cotton Babybjörn Lehátko BLISS cotton
Babybjörn Lehátko BLISS cotton

BabyBjörn Lehátko BLISS cotton je ergonomické lehátko s přirozeným houpáním. Pro děti od narození do cca 2 let věku. Lehké (2,3 kg), s pratelným potahem, varianta cotton – tkaná bavlna. Bezpečné, testované, polohovatelné.

můžete mít 27.3.

MALL
MoMi Elektrická houpačka LAMI Babybjörn Lehátko BLISS cotton
MoMi Elektrická houpačka LAMI

Houpátko MoMi LAMI představuje nejvyšší pohodlí pro maminku i dítě. Přinese vám spoustu výhod a skvělou zábavu díky automatickému houpání a 10 melodiím. Má stabilní hliníkovou a ocelovou konstrukci, která je přitom lehká, takže si můžete houpátko podle potřeby přenést, kam jen budete chtít.

můžete mít 27.3.

MALL
Bright Starts Lehátko vibrující s melodií Mickey Mouse cloudscapes 0m +, do 9kg Bright Starts Lehátko vibrující s melodií Mickey Mouse cloudscapes 0m +, do 9kg
Bright Starts Lehátko vibrující s melodií Mickey Mouse cloudscapes 0m +, do 9kg

v>Vibrující lehátko s melodií Mickey Mouse cloudscapes značky BRIGHT STARTS s veselým motivem myšáka Mickeyho je vhodné pro děti již od narození. Hrazdička se 3 barevnými hračkami, polštářek pro nejmenší a 7 kouzelných melodií, to vše a mnohem více lehátko vašim dětem poskytne. Protiskluzové nožičky a 3bodový pás se postarají o bezpečí vašeho miminka. 

můžete mít 27.3.

MALL
Bright Starts Houpátko vibrující Toucan Tango Bouncer, 0m+, do 9kg Bright Starts Lehátko vibrující s melodií Mickey Mouse cloudscapes 0m +, do 9kg
Bright Starts Houpátko vibrující Toucan Tango Bouncer, 0m+, do 9kg

v>

Bright Starts Toucan Tango Bouncer bude rozveselovat miminko v jednom kuse. Pohodlná sedací část poskytuje perfektní pohodlí a podporu s uklidňujícími vibracemi, plyšovými tkaninami, integrovanou novorozeneckou vložkou a odnímatelným podhlavníčkem. Barevné a poutavé postavičky dělají toto lehátko zábavným! Miminko bude milovat uklidňující pocity z barevných saténových stužek Taggies. Zabaví miminko se 7 melodiemi a automatickým vypnutím po 15 minutách. Hrazdička je jednoduše odnímatelná jednou rukou a pobaví miminko s 2 veselými hračkami. Nastavitelný 3-bodový bezpečnostní pás bude celou dobu ochraňovať váš poklad.

můžete mít DNES

MALL
Ingenuity Houpátko vibrující s melodií Cuddle Lamb 0m+ do 18kg, 2019 Bright Starts Lehátko vibrující s melodií Mickey Mouse cloudscapes 0m +, do 9kg
Ingenuity Houpátko vibrující s melodií Cuddle Lamb 0m+ do 18kg, 2019 )!

Houpátko vibrující s melodií Cuddle Lamb 0m+ do 18kg, 2019. Nejelegantnější a nejmodernější dětské houpátko, jaké jen může být! Toto moderní houpátko značky Ingenuity s jedinečnou možností sklápění do tří odlišných pozic pro zajištění největšího pohodlí miminka. Možná nejlepší částí tohoto úžasného houpátka je skvělý vzhled a prémiové, nóbl tkaniny a textilie. Toto houpátko lze velmi jednoduše zafixovat a udělat z něho stacionární křesílko s uklidňujícími vibracemi, zvuky přírody a hudbou. Po odstranění kolotoče s hračkami se z něj stává šikovné houpací křesílko, které bude vaše děťátko milovat. Pozoruhodně měkké tkaniny rozmazlují děťátko v luxusní měkkosti s novorozeneckou vložkou, kterou jednoduše víte odstranit jak dítě roste. Tato moderní platforma je navržena tak, aby se dala složit téměř úplně na plocho, takže skladování a přeprava budou hračkou. Zamilujete si, jak bude úžasně doplňovat vzhled vašeho domova a váš malý poklad bude milovat tulení se v takové nevšední měkko

můžete mít 27.3.

MALL
Bright Starts houpátko vibrující Safari Blast 0m+, do 18kg, 2019 Bright Starts houpátko vibrující Safari Blast 0m+, do 18kg, 2019
Bright Starts houpátko vibrující Safari Blast 0m+, do 18kg, 2019

v>

Bright Starts vibrující houpátko Safari Blast děti doslova hýčká svými uklidňujícími vibracemi a společností veselých zvířátek. Dítě je v sedačce zajištěné 5bodovým bezpečnostním pásem a možnost nastavení do 2 pozic mu dopřeje tu správnou polohu a pohodlí. Vhodné pro děti od narození do 18 kg.

můžete mít DNES

MALL
Babybjörn BB Lehátko BLISS cotton Petal světlá konstrukce - 4 Bright Starts houpátko vibrující Safari Blast 0m+, do 18kg, 2019
Babybjörn BB Lehátko BLISS cotton Petal světlá konstrukce - 4

Dětské ergonomické lehátko od značky Babybjorn s přirozeným houpáním vašeho miminka. Můžete si vybrat ze tří různých poloh ať už pro spánek, odpočinek nebo pro hraní. Lehátko je lehké a snadno přenosné a dá se tak využít jak doma, tak i na cestách. Navíc neobsahuje žádné škodlivé látky a je vyrobeno z kvalitního bavlněného mateirálu.

můžete mít 27.3.

MALL
Novinka
Kinderkraft LUMI wooden Bright Starts houpátko vibrující Safari Blast 0m+, do 18kg, 2019
Kinderkraft LUMI wooden

LUMI je elektrická kolébka a lehátko, které na rozdíl od jiných kolébá dítě houpacím kyvadlovým způsobem, namísto pohybu dopředu a dozadu. Tento pohyb připomíná přirozené pohyby dítěte v lůně matky, jemně uspává dítě tak, aby usnulo, jakoby bylo v náručí rodiče. Ovládací panel má navíc zabudovaných až 12 k poslechu příjemných melodií. S tímto lehátkem bude zklidnění dítěte nebo jeho kolébání dokud neusne ještě jednodušší.

můžete mít 27.3.

MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětská lehátka a sedátka.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětská lehátka a sedátka výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětská lehátka a sedátka akce.