Joie Dreamer

Joie Dreamer

Hodnocení: 4,5
1 990 Kč
+ doprava zdarma

Joie Dreamer je pohodlné a lehoučké houpátko, které vykolébá báječný komfort a zábavu pro každé dítě od narození a je tak snadné vzít ho s sebou kamkkoliv. Je velmi lehké s pouhými 3,6kg, ale vysokou nosností 13kg. Nesmírně kompaktní houpátko složíte na ploché zavazadlo a dopřejete tak svému dítěti zábavu a pohodlí i na návštěvě či dovolené

Bright Starts Houpátko vibrující Toucan Tango Bouncer, 0m+, do 9kg-38%
1 299 Kč 799 Kč

Akce

Bright Starts Toucan Tango Bouncer bude rozveselovat miminko v jednom kuse. Pohodlná sedací část poskytuje perfektní pohodlí a podporu s uklidňujícími vibracemi, plyšovými tkaninami, integrovanou novorozeneckou vložkou a odnímatelným podhlavníčkem. Barevné a poutavé postavičky dělají toto lehátko zábavným! Miminko bude milovat uklidňující pocity z barevných saténových stužek Taggies. Zabaví miminko se 7 melodiemi a automatickým vypnutím po 15 minutách. Hrazdička je jednoduše odnímatelná jednou rukou a pobaví miminko s 2 veselými hračkami. Nastavitelný 3-bodový bezpečnostní pás bude celou dobu ochraňovať váš poklad.

Bright Starts houpátko vibrující Merry Sunshine-20%
1 599 Kč 1 279 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Houpátko vibrující Merry Sunshine 0m+ do 18kg od Bright Starts je ideální volbou pro Vaše nejmenší. Poloha houpátka i sedátka. Odnímatelná hrazdička s hračkami, vibrace, pratelné v pračce. Rozměry 86,4 × 71,1 × 61cm.

Ingenuity Houpátko vibrující s melodií Henley, do 11 kg,
2 290 Kč
+ doprava zdarma

Bright Start Houpátko vibrující s melodií Henley, do 11 kg – toto luxusní, elegantní lehátko se hodí do každé domácnosti. S rozměry 44 × 78 × 74 cm, hrazdičkou s příjemnými hračkami. Melodie, vibrace, odnímatelná opěrka hlavy. Možnost houpání/pevné pozice. Zaujme každé děťátko!

Ingenuity houpátko vibrující s melodií Arabella
2 290 Kč
+ doprava zdarma

Houpátko vibrující s melodií Arabella je vhodné pro děti od narození až do 11 kg. Nabízí možnost sklápění do tří odlišných pozic. Toto houpátko lze velmi jednoduše zafixovat a udělat z něj stacionární křesílko s uklidňujícím vibracemi, zvuky přírody a hudbou.

Bright Starts Houpátko vibrující s melodií Toucan Tango
2 399 Kč 1 899 Kč
+ doprava zdarma

Bright Starts Toucan Tango 0–18 kg bude rozveselovat miminko v jednom kuse. Sedadlo lze nastavit do polohy houpátka a pohupovat s ním tam a zpět pro zklidnění dítěte, nebo může být nastaveno do pevné polohy, což je ideální pro miminka a starší batolata. Odnímatelná hrazdička, pro snadnější přístup k dítěti, obsahuje 2 interaktivní hračky. Technologie ComfortRecline™ zajišťuje pohodlné polohování celého sedadla do 2 pozic a udržuje tělíčko dítěte po celou dobu v pohodlí.

Bo Jungle Houpačka B-Portable Swing
2 739 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Houpačka B-Portable Swing pro děti do 9kg, s 5 rychlostmi houpání a časovačem houpání, 8 různých melodií, nastavitelná zádová opěrka, hrazda se 2 hračkami, 5ti bodový bezpečnostní pás.

Babymoov Lehačka Swoon Motion, Zinc
5 999 Kč 5 149 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Babymoov Lehačka Swoon Motion, Zinc má 5 rychlostí houpání, 8 melodií a polohování zádíček i nožiček. S detekcí pohybu (při pohnutí dítěte se spustí).

Babybjörn Lehátko BLISS cotton
3 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

BabyBjörn Lehátko BLISS cotton je ergonomické lehátko s přirozeným houpáním. Pro děti od narození do cca 2 let věku. Lehké (2,3 kg), s pratelným potahem, varianta cotton – tkaná bavlna. Bezpečné, testované, polohovatelné.

KinderKraft FELIO
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Houpátko FELIO a lehátko v jednom Hladce nastavitelná opěrka z polohy v leže do sedu Dítě se bude vždy cítit dobře bez ohledu na to, zda se aktivně dívá na okolní prostředí nebo spí. Vhodná pro děti od 0–18 kg.

Bright Starts Houpátko vibrující PIP Raspberry Garden-20%
1 599 Kč 1 279 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Houpátko vibrující PIP Raspberry Garden 0m+ do 18kg od Bright Starts je ideální volbou pro malé princezny. Poloha houpátka i sedátka. Odnímatelná hrazdička s hračkami, vibrace, pratelné v pračce. Rozměry 86,4 × 71,1 × 61cm.

Joie Serina 2in1

Joie Serina 2in1

Hodnocení: 4
4 690 Kč 4 490 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Houpátko Serina 2in1 – houpátko a lehátko v jednom. Serina 2in1 nabízí možnost houpání v několika rychlostech i směrech, potěší světlem, vibrací, hrazdou s hračkami, hudbou nebo přírodními zvuky.

BabyGO Lehátko Fancy
1 490 Kč
+ doprava zdarma

Lehátko Fancy je vhodné pro děti od narození, nastavitelné do 3 pozic, 3bodový bezpečnostní pás, hrazdička s dvěmi hračkami, odnímatelný potah.

Bright Starts Lehátko vibrující s melodií Happy Safari-20%
1 089 Kč 869 Kč

Akce

Lehátko vibrující s melodií Happy Safari 0m+, do 9 kg bude děťátko rozmazlovat a bavit usmívajícími se zvířátky, ze kterých se stanou jeho nejlepší přátelé. Uklidňující vibrace a příjemné melodie napomáhají děťátku odpočinout si.

Ingenuity Lehátko smart Houpající s melodií Moreland 0m +, do 9kg, 2019-43%
2 290 Kč 1 299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Lehátko smart Houpající s melodií Moreland 0m +, do 9kg, 2019 Inovativní lehátko napodobující přirozený pohyb matčina náručí, díky kterému bude mít miminko pocit, že je v matčině náručí a tím získá maminka čas potřebný k odpočinku. Lehátko Moreland™ představuje unikátní kombinaci funkčnosti a praktičnosti. Odnímatelná opěrka hlavy, integrovaný polštářek, melodie, zvuky přírody a vibrace pro uklidnění děťátka. Moderní móda Moreland™ je navržena s neutrálními tóny, které určitě doplňují dekoraci jakéhokoliv domova a jsou ideální pro holčičku nebo chlapce.

Ingenuity lehátko smart pohupujíci s melodií Towns
2 390 Kč 1 999 Kč
+ doprava zdarma

Lehátko smart pohupujíci s melodií Townsend je vhodné pro děti od narození až do 9 kg. Inovativní lehátko napodobující přirozený pohyb v maminčině náručí, díky kterému bude mít miminko pocit, že je v náručí maminky a maminka tím získá čas potřebný k odpočinku.

NUNA LEAF Grow
6 390 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jedinečné lehátko LEAF grow v luxusním designu. Díky vysoké nosnosti a dlouhé životnosti bude Leaf ozdobou vašeho interiéru po mnoho let. Vaše dítě bude nadšené z příjemného a uklidňujícího houpání tohoto lehátka i z možnosti nastavení sklonu sezení pro pohodlnější posaz v pozdějším věku.

Ingenuity Houpačka s melodií Hoots&Hugs 0m+, do 9kg
3 490 Kč 3 399 Kč
+ doprava zdarma

Houpačka s melodií Hoots&Hugs 0m+, do 9kg, 2016 – 5 rychlostí houpání, 8 melodií a 3 přírodní zvuky, odnímatelná hrazdička se 2 plyšovými hračkami, tichý chod, časovač houpání. Maximální pohodlí pro Vaše nejmenší!

KinderKraft Lehátko Smartfun
789 Kč

Lehátko Kinderkraft SMARTFUN nabízí vašemu díku melodie, uklidňující vibrace, hrazdičku s poutavými hračkami. Vaše dítko rozhodně zaujme už od narození. Lehátko je snadno složitelné a lehké na přenášení.

Ingenuity Houpačka konvertibilní vibrující s melodií Hamilton 2v1 0m+
3 490 Kč 3 119 Kč
+ doprava zdarma

Houpátko s melodií Hamilton je vhodné pro děti od narození do 9 kg a nabízí 5 rychlostí houpání, 8 melodií a 3 přírodní zvuky. Jistě oceníte možnost nastavení do 2 poloh a vaše děťátko zase plyšového kamaráda včetně míst na připojení dalších hraček. Neutrální design a luxusní funkce ulehčí den rodičům a děťátku dopřejí odpočinek.

Chicco Křesílko Balloon
2 299 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Houpátko s melodií Chicco Balloon přinese vašemu dítku prostor pro relax i zábavu. Je nejen pohodlné houpací křesílko od narození, ale i praktické dětské křeslo s nosností až do 18 kg.

Bright Starts Lehátko vibrující Zig Zag Zebra-20%
969 Kč 769 Kč

Akce

Lehátko vibrující Zig Zag Zebra 0m+, do 9 kg představuje jedinečný hrací prostor s okouzlujícími interaktivními hračkami. Je vhodné od narození a díky uklidňujícím vibracím se v něm dítko bude cítit příjemně.

Babymoov Lehačka Swoon Up, Zinc
4 490 Kč 4 099 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Babymoov Lehačka Swoon Up, Zinc – jediná výškově nastavitelná lehačka. Výška interakce 75 cm pro přehled o dění, výška relaxace 55 cm pro odpočinek a klid.

Bright Starts Houpačka skládací Zig Zag Zebra 0m+, do 9kg, 2019-20%
1 990 Kč 1 592 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Zábava na prvním místě! Díky veselému designu vytvoří houpačka Zig Zag Zebra zábavné místo pro vaše děťátko. Sedací část je opatřena měkkou tkaninou v krásných veselých barvách. Tato snadno přenositelná houpačka je vybavena funkcemi včetně dvou nastavitelných poloh, dvěma sladkými hračkami, které budou vytvářet zábavu vašemu děťátku a technologií, která uklidní dítě. Rovněž je houpačka vybavena technologií TrueSpeed™, která snímá hmotnost dítěte a tím udržuje všech 6 rychlosti kývání konzistentní s růstem dítěte.

Fisher-Price Sedátko od miminka po batole Rainforest
2 099 Kč
+ doprava zdarma

Toto sedátko můžete využít při hrách, ale i krmení a odpočinku – stačí sedátko podepřít výklopnou podpěrou, naklonit sedátko a hurá do toho! O zábavu i rozvoj smyslů se vašemu drobečkovi postarají dvě zavěšené opičky, do kterých dítě může plácat.

Bright Starts lehátko vibrující s melodií Butterfly Dreams 0m+, do 9 kg, 2018-38%
1 290 Kč 799 Kč

Akce

Vibrující dětská houpačka s melodií určená pro holčičky od narození do váhy 9 kg. Využívá šestirychlostní technologie TrueSpeed. Sklopné sedátko do dvou poloh s technologií Comfort Recline, odnímatelná hrazda s hračkami, velmi tichý chod WhisperQuiet pro pohodlí a zklidnění dítěte. Nastavitelné pětibodové pásy, protiskluzové nožičky. Konstrukce rámu poskytuje jednoduché skládání a šetří prostor. Vyžaduje použití 4 C baterií.

Badabulle Houpačka COMFORT SWING
2 390 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehátko určené pro děti od narození do max. 9 kg. Houpačka nabízí 5 rychlostí houpání a 12 melodií. Sedátko je polohovatelné. Provoz na baterie 4× 1,5V AA (nejsou součástí) nebo síťový adaptér (není součástí).

Babybjörn Lehátko BLISS mesh
4 243 Kč
+ doprava zdarma

BabyBjörn Lehátko BLISS mesh je ergonomické lehátko s přirozeným houpáním. Pro děti od narození do cca 2 let věku. Lehké (2,3 kg), s pratelným potahem, varianta mesh – extra prodyšné. Bezpečné, testované, polohovatelné.

NUNA LEAF Curv
5 490 Kč 5 190 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nuna Leaf Curv je houpací lehátko Leaf s novým podstavcem. Nabízí dítěti fascinující zážitek napodobením bezstarostného poletování listu ve větru .

Ingenuity Lehátko smart pohupujíci s melodií Ridgedale
2 290 Kč 1 949 Kč
+ doprava zdarma

Bright Starts Lehátko smart pohupujíci s melodií Ridgedale je krásné lehátko pro děti již od narození. Napodobení přirozeného houpání matky, 2 rychlosti, 8 melodií, 3 zvuky přírody. 2 krásné plyšové hračky, v moderním provedení.

Fisher-Price Sedátko rainforest 3v1-24%
2 499 Kč 1 899 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Toto sedátko poroste spolu s vaším děťátkem od novorozence až po batole. Je možné jej používat jako sedátko či houpací křesílko. Odejmutím hrazdičky na hračky křesílko snadno proměníte v sedátko.

Ingenuity Lehátko smart pohupující s melodií Chadwick
2 290 Kč 1 999 Kč
+ doprava zdarma

Lehátko smart pohupující s melodií Chadwick vhodné pro děti od narození až do 9 kg. Odnímatelná opěrka hlavy, integrovaný polštářek, melodie, zvuky přírody a vibrace pro uklidnění děťátka.

Tiny Love Lehátko Nature's Way Bounce and Sway
3 990 Kč 3 590 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehátko na hraní a krmení kombinuje 2 směry houpání – do strany i nahoru a dolů. Tiny Love Nature's Way Bounce and Sway disponuje hudebním boxem s 19 různými melodiemi a nabízí i možnost jemného vibrování. Pásy zaručují bezpečné připevnění dítěte v lehátku. Vhodné pro děti od narození do 9 kg.

Babymoov Lehačka GRAPHIK
1 790 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehátko s polohovatelnou opěrkou zad. Nastavitelná a odnímatelná hrazdička s 1 zábavnou hračkou. Odnímatelný podhlavníček pro optimální oporu hlavičky. Tříbodový pás. Popruhy pro snazší přenášení. Lze ji zafixovat do pevné polohy nebo využít jako kolébku. Jednoduše se skládá. Po složení zabere málo místa. Měkce polstrovaná, potah lze sundat a prát.

Badabulle Houpátko EASY
1 790 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehačka EASY s polohovatelnou opěrkou zad (do 5 pozic). Nastavitelná a odnímatelná hrazdička se 2 zábavnými hračkami. Odnímatelný podhlavníček pro optimální oporu hlavičky.

Asalvo Křesílko BABY
999 Kč

Lehátko je vhodné pro děti od narození do 9kg. Polohovací opěrka zad – 3 pozice. Oblouk se závěsnými hračkami. Pozice – 2 (pevná & houpací).

Hauck Alpha bouncer

Hauck Alpha bouncer

Hodnocení: 3
1 574 Kč
+ doprava zdarma

Hauck Alpha bouncer je roztomilé plyšové lehátko pro miminka a dokonalé doplnění jídelních dřevěných židlí Hauck Alpha a Beta. Jemné plyšové látky zaručují, že se vaše dítko bude v lehátku cítit pohodlně a spokojeně. S třibodovým pásem.

Asalvo Křesílko MUSICAL
1 979 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehátko je vhodné pro děti od narození do 9kg. Polohování opěrky zad – 2 pozice. Vnitřní polstrování – pod hlavičku. Oblouk se závěsnými hračkami. Bezpečnostní pás. Vibrační, s hudbou.

Koelstra Lehátko Sitset T3 Denim
1 859 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Koelstra Lehátko Sitset T3 Denim je určeno dětem od narození. Má 3 možnosti nastavení – pro sezení, odpočinek a spánek. Praktické úchyty na přenášení, pratelný odolný potah. Nízká váha: 2,7 kg. Nosnost tohoto lehátka je 9 kg.

Bo Jungle lehačka-31%
2 490 Kč 1 699 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Luxusní lehačka z kvalitního hliníku s potahem z velmi jemného plyše. Lehačka je polohovatelná pohodlně jednou rukou do tří poloh, přehrává melodie a jemně vibruje.

Hauck Leisure 2019 lehátko teddy grey
1 669 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Houpací lehátko Hauck Leisure je měkce polstrované s možností aretace. Jistě oceníte 3 polohy zádové opěrky a popruhy na přenášení.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: