Dětské přikrývky a polštáře

YOSOY Dětský polštář ze 100% bambusu, 40x30 cm, VINTAGE ROSES

YOSOY Dětský polštář ze 100% bambusu, 40x30 cm, VINTAGE ROSES

335 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Bambusový polštář s jemným motivem, díky kterému bude ladit se zbytkem těchto výrobků. Dokonalý dokaždé dětského pokoje. Spolu s papouškem se stejným motivem vytvoří jedinečnou a výraznou soupravu, která vnese do dětského pokoje kousek svěžesti a dokonalosti.

Partner: babys
COSING Peřinka + polštář - výplně 135 × 100 cm
234x

COSING Peřinka + polštář - výplně 135 × 100 cm

329 Kč
319 Kč
Akce

Cosing Peřinka a polštář má jako výplň antialergickou silikonovou viskózu, pružnou, nadýchanou a měkkou. Peřinka 135 × 100 cm a polštář 60 × 40 cm. S certifikátem TUV.

Od prodejce MALL
-19%
Candide Panda polštářek, bílý
108x

Candide Panda polštářek, bílý

439 Kč
355 Kč

Speciálně tvarovaný polštářek zabraňuje zplošťování hlavičky miminka tím, že rovnoměrně rozkládá tlak, který je na měkkou hlavičku novorozence vyvíjen.

Od prodejce MALL
Candide Panda polštářek 21x19cm šedý
37x

Candide Panda polštářek 21x19cm šedý

439 Kč
381 Kč

Polštářek Panda byl navržen pediatry tak, aby zabraňoval zploštění hlavičky. Je vhodný pro miminka od narození do 6 měsíců. Zajišťuje hlavičku miminka ve správné poloze a zajišťuje správné dýchání.

Od prodejce MALL
Candide Polštářek Panda Air+ šedý
183x

Candide Panda polštářek Air+

599 Kč

Candide Panda polštářek Air+ je navržen tak, aby zabraňoval zploštění hlavičky. Pro pohodlí a zdraví Vašich dětí. Polštářek z líné pěny, podhlavníček z prodyšných 3D vláken. 21×19 cm, od narození do 6 měsíců.

Od prodejce MALL
Candide Polohovací válečky Air
13x

Candide Polohovací válečky Air

799 Kč
708 Kč

Patentované ergonomické válečky od francouzské značky Candide byly navrženy k zajištění ideální polohy při spaní a ležení dítěte od narození do 3 měsíců. Omezují přetáčení dítěte a přeležení ručiček. Ergonomické válečky umožňují polohování.

Od prodejce MALL
Tinéo Fixační podložka liška

Tinéo Fixační podložka liška

699 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Fixační podložka liška značky TINEO je měkký polštář, který udržuje hlavičku miminka ve správné poloze. Náplň z mikrokuliček zajistí, že se podložka plně přizpůsobí hlavičce.

Od prodejce MALL
Candide Klín 15°Air+ do postýlky 60x120 cm
6x

Candide Klín 15°Air+ do postýlky 60x120 cm

769 Kč

Klín 15°Air+ do postýlky 60×120 cm značky Candide je vhodný od narození do 24 měsíců. Dítě leží v lehce vyvýšené pozici, což usnadňuje jeho dýchání. Speciální perforovaný potah s 3D strukturou vláken, mezi kterými proudí vzduch.

Od prodejce MALL
Träumeland Klínový polštář Maxi
4x

Träumeland Klínový polštář Maxi

659 Kč

Klínový polštář Maxi. Polštář lze použít nejen pro polohu na zádech, ale také pro polohu na bříšku, kdy napomáhá v rozvoji motorického vývoje. Určen pro děti od 6 do 18 měsíců.

Od prodejce MALL
-14%
Träumeland Carefor 0 - 4
1x

Träumeland Carefor 0 - 4

1 290 Kč
1 097 Kč

Polštář pro zdravý vývoj CareFor dvoukomorový polštář pro udržení hlavičky v optimální poloze zabraňuje vzniku deformací hlavičky (použití polštáře včetně jeho obsahu) nebo již vzniklé deformace potlačuje (cílené odstranění obsahu polštáře pro odlehčení zdeformované oblasti) optimální podpora krku a volný pohyb hlavičky materiál: prodyšná 3D distanční tkanina, TENCEL® rozměry: 22 × 25 × 7 cm

Od prodejce MALL
Träumeland peřina Mare 100×135 cm

Träumeland peřina Mare 100×135 cm

1 339 Kč

Dětská peřina Mare značky Träumeland je ideální přikrývkou pro letní období. Materiál peřiny pohlcuje vlhkost a vytváří tak suché a zdravé klima pro klidný spánek dětí.

Od prodejce MALL

Dětské přikrývky a polštáře

Dětská přikrývka s polštářem ovlivňuje kvalitu spánku vašich dětí. Dětské deky a polštáře do postýlek o rozměrech 990 × 130 cm nebo 100 × 135 cm jsou určené pro děti od narození, starším dětem vybírejte klasické dětské peřiny 140 × 200 cm.

Stabilizační polštářek pro miminko

Známý také jako ergonomický polštářek pro novorozence má uprostřed menší jamku, která zajišťuje správnou polohu hlavičky miminka a zmírňuje její zploštění v raném věku (cca do 6 měsíců). Také zajišťuje cirkulaci vzduchu a miminko se tak zbytečně nepotí.

Klínový polštář do postýlky

Klínové polštářky jsou vhodným řešením především pro miminka, která si často ublinkávají, mají rýmu nebo trpí na zažívací potíže. Klínový polštář zároveň udržuje hlavičku v optimálním sklonu a miminko tak lépe vnímá okolí.

Jak vybrat dětskou deku

U starších dětí vybírejte polštáře dle dětských preferencí. V nabídce jsou nižší i plnější polštáře. U některých polštářů lze výplň upravit dle potřeby. Dětské přikrývky můžeme dělit dle objemu výplně:

Dětská letní přikrývka

Lehčí přikrývka o hmotnosti cca 1 kg je vhodná do letních měsíců, předchází nepříjemnému pocení a děti mohou klidně spát.

Dětská zimní deka

Zimní přikrývka má hmotnost kolem 2 kg, je ideální na zimní měsíce, nebo do chladnějších místností.

→ Nejrozšířenější jsou celoroční dětské přikrývky, které mají hmotnost přibližně 1,5 kg.

Materiál dětské dečky a polštáře

  • Duté vlákno velmi efektivně odvádí pot, ideální pro letní polštáře a přikrývky, u kvalitního dutého vlákna nedochází k rychlému slehnutí.
  • Peří je skvělý izolant, proto je ideální alternativou pro zimní přikrývky. Některé děti ale mohou mít na peří alergii.
  • Paměťová pěna se užívá pro výrobu polštářů, je vhodná i pro alergiky, rovnoměrně rozkládá váhu do celé plochy polštáře a tvarově se přizpůsobí, je pohodlná pro miminka i starší děti.

→ Dětské deky a přikrývky budou mít děti v ještě větší oblibě, pokud je povlečete do hebkého dětského ložního prádla s oblíbeným motivem vašeho dítka. Vybírejte prodyšné materiály příjemné na dotek.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské přikrývky a polštáře.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské přikrývky a polštáře výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské přikrývky a polštáře akce.