Dětské spací pytle a zavinovačky

Zavinovačka

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
  • Zavinovačka
    ano
    ×
Jane Zavinovačka Mims+ Ergobaby ZAVINOVAČKA/Swaddler TOG 0.5
Jane Zavinovačka Mims+

Univerzální zavinovačka od značky Jané, kterou lze použít jako fusak, měkkou podložku nebo deku do dětské postýlky. Vnitřní tkanina je z mikroplyše. Poskytuje pohodlí, teplo a je příjemná na dotek.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Emitex Zavinovačka BEA hořčicová Ergobaby ZAVINOVAČKA/Swaddler TOG 0.5
Emitex Zavinovačka BEA hořčicová

Zavinovačka od značky Emitex je velmi praktický výrobek, který si našel mnoho spokojených zákazníků. Vnitřní a vnější strana je z bavlněného úpletu, který je vhodný pro miminka s citlivou pokožkou. Samostatně využitelná v i v teplejších dnech. V kombinaci s dekou, nánožníkem nebo fusakem je zavinovačka využitelná celoročně.

můžete mít DNES

Od MALL
Ergobaby ZAVINOVAČKA/Swaddler TOG 0.5 Ergobaby ZAVINOVAČKA/Swaddler TOG 0.5
Ergobaby ZAVINOVAČKA/Swaddler TOG 0.5

Zavinovačka Ergobaby je tím nejútulnějším místem k odpočinku, pokud právě děťátko nekojíte, nebo vám situace nedovolí konejšit ho v náruči. Má inovativní ergonomický design, který v sobě kombinuje několik jedinečných vlastností a zajišťuje tak dlouhý, bezpečný a pohodlný spánek Vašeho miminka. Je vyrobená z měkké prodyšné 100% froté poly-bavlny.

můžete mít DNES

Od MALL
Hauck Snuggle N Dream Summer Infant Zavinovačka SwaddleMe Arms Free Pod
Hauck Snuggle N Dream

Dětská zavinovačka a deka v jednom Snuggle 'n Dream značky Hauck je skvělou volbou pro jaro, podzimchladnější léto. Příjemný bavlněný materiál je prodyšný a závoveň vaše děti zahřeje. Kapuce s oušky ochrání hlavičku před větrem. Otvory v dece vám umožní použití 3bodového5bodového pásu v kočárku, autosedačce i lehátku.

můžete mít DNES

Od MALL
Summer Infant Zavinovačka SwaddleMe Arms Free Pod Summer Infant Zavinovačka SwaddleMe Arms Free Pod
Summer Infant Zavinovačka SwaddleMe Arms Free Pod

Zavinovačka SwaddleMe Arms Free Pod značky Summer Infant je měkkoučká a navodí u miminka pocit pohodlí a bezpečí. Děťátko uklidňuje, předchází stresu a zmírňuje symptom koliky tím, že pro něj vytváří pocit, jako by stále bylo v bříšku u maminky.

můžete mít DNES

Od MALL
Lodger Wrapper Folklore Fleece Summer Infant Zavinovačka SwaddleMe Arms Free Pod
Lodger Wrapper Folklore Fleece

Zavinovačka Wrapper Folklore Fleece značky LODGER má multifunkční využití. Díky otvorům na zádech je možné ji využívat nejen doma, ale i v kočárku nebo autosedačce.

můžete mít DNES

Od MALL
Summer Infant Zavinovačka SwaddlePod TULIMESE Péřová zavinovačka MEDIUM 90x90cm jednobarevná s mašlí
Summer Infant Zavinovačka SwaddlePod

SwaddlePod je speciálně určen předčasně narozeným nebo velmi malým miminkům. Tělo miminka obejme a vytvoří tak pocit, jako by bylo v děloze maminky. Pevné zavinutí taktéž snižuje tzv. „lekací reflex“, který může miminko probudit a rozplakat. Světově známá zavinovačka SwaddlePod miminko uklidňuje, předchází vzniku stresu a symptomu koliky.

můžete mít DNES

Od MALL
TULIMESE Péřová zavinovačka MAXI 100x100cm vzorovaná s mašlí TULIMESE Péřová zavinovačka MEDIUM 90x90cm jednobarevná s mašlí
TULIMESE Péřová zavinovačka MAXI 100x100cm vzorovaná s mašlí

Kvalitní péřová zavinovačka MAXI 100×100 cm s jemným vzorem od značky TULIMESE. Zavinovačka se skládá s péřové výplně a snímatelného povlaku. Povlak je opatřen třemi knoflíky a doplněn o zavazovací mašli. Péřová výplň je plněna českým husím peřím. Ve stejném vzoru lze objednat i další výrobky.

můžete mít 26.6. - 27.6.

TULIMESE Péřová zavinovačka MEDIUM 90x90cm jednobarevná s mašlí TULIMESE Péřová zavinovačka MEDIUM 90x90cm jednobarevná s mašlí
TULIMESE Péřová zavinovačka MEDIUM 90x90cm jednobarevná s mašlí

Kvalitní jednobarevná péřová zavinovačka MEDIUM 90×90 cm od značky TULIMESE. Zavinovačka se skládá s péřové výplně a snímatelného povlaku. Povlak je opatřen třemi knoflíky a doplněn o zavazovací mašli. Péřová výplň je plněna českým husím peřím. Ve stejné barvě lze objednat i další výrobky.

můžete mít 26.6. - 27.6.

ENIE BABY Péřová zavinovačka VAFLOVÁ béžová/květy 80x80 cm TULIMESE Péřová zavinovačka KLASIK 80x80cm vzorovaná s mašlí
ENIE BABY Péřová zavinovačka VAFLOVÁ béžová/květy 80x80 cm

Péřová zavinovačka slouží k zavinování dětí od narození do 5 měsíců. Péřová zavinovačka má rozměr 80×80 cm a gramáž cca 450 g husího peří (25% prachové peří, 75% drané peří).

můžete mít 26.6. - 27.6.

TULIMESE Péřová zavinovačka KLASIK 80x80cm vzorovaná s mašlí TULIMESE Péřová zavinovačka KLASIK 80x80cm vzorovaná s mašlí
TULIMESE Péřová zavinovačka KLASIK 80x80cm vzorovaná s mašlí

Kvalitní péřová zavinovačka KLASIK 80×80 cm s jemným vzorem od značky TULIMESE. Zavinovačka se skládá s péřové výplně a snímatelného povlaku. Povlak je opatřen třemi knoflíky a doplněn o zavazovací mašli. Péřová výplň je plněna českým husím peřím. Ve stejném vzoru lze objednat i další výrobky.

můžete mít 26.6. - 27.6.

Summer Infant Zavinovačka SwaddleMe S TULIMESE Péřová zavinovačka KLASIK 80x80cm vzorovaná s mašlí
Summer Infant Zavinovačka SwaddleMe S

Měkoučká zavinovačka SwaddleMe nyní nově v praktickém dvojbalení. Díky kvalitnímu materiálu navodí pocit pohodlí a bezpečí a je vřele doporučována všemi pediatry v USA. Světově známá zavinovačka SwaddleMe děťátko uklidňuje, předchází stresu a zmírňuje symptom koliky tím, že pro děťátko vytváří pocit, jako by stále bylo v bříšku u maminky. Zabalené v zavinovačce rovněž snižuje tzv. „lekací reflex“, který může děťátko probudit a polekat.

můžete mít DNES

Od MALL