10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Golfky jsou skvělé pro cestování, jedná se o velmi skladné modely kočárků určené pro děti od 6 měsíců. Jejich praktičnost otevřela cestu dennímu používání a golfky jsou neoblíbenějším typem kočárků. Jak vybrat golfáček do přírody či na cestování po městě? Poradíme vám!

Zobrazit více

Výhody a nevýhody golfových kočárků

Golfový kočár pořizujte pro děti od 6 měsíců do 3 let. K dostání je i ve verzi kočárků pro dvojčata.

 • menší rozměry
 • lehký kočárek
 • snadno se skládá
 • jednoduché ovládání a manipulace
 • perfektní kočár do auta, MHD, letadla
 • polohovací opěrka (dle modelu)
 • možnost spaní (dle modelu)
 • méně stabilní
 • menší koš na nákup (často bez koše)
 • neposkytuje plnohodnotné ležení
Info:

Váháte nad výběrem kočárku? Detailní informace naleznete v průvodci „Jak vybrat kočárek.

Jak vybrat golfku

 • Skladnost, hmotnost – prověřte způsob skládání (výborná je možnost složení do jednoho kusu, bez nutnosti demontovat části), velikost po složení (srovnejte s místem v autě) a hmotnost (max. 10 kg).
 • Nosnost – kočárky mají obvykle nosnost okolo 15 kg, prémiové modely až 27 kg.
 • Polohování kočárku – pokud budete kočárek používat denně, vybírejte model, co umožní dítěti spaní. Důležitá je polohovací opěrka zad a možnost zvednutí opěrky nohou.
 • Boudička – způsob sklápění a skládání by měl umožnit stáhnout boudičku tak, aby zcela zastínila dítě, či jej chránila před deštěm. Vhodná je zčásti síťovaná boudička.
 • Kola a kolečka – větší kolečka jsou snadnější na manipulaci, vhodná jsou odpružená kolečka.
 • Aretace koleček – praktické jsou modely s otočnými předními koly s možností aretace.
 • Bezpečnostní popruhy – nejvhodnější je tříbodový či pětibodový bezpečnostní pás.
 • Madlo, rukojeti – tradiční vzhled dvou zatočených rukojetí nebo jedno madlo, spojené v celek. Madlo zvládnete ovládat i jednou rukou.
 • Brzdy – jedna nebo dvě brzdy vzadu. Ovládání brzy může být přišlápnutím nebo na rukojeti.
 • Hrazdička – prostor před dítětem, bezpečnostní prvek. O hrazdičku se dítě opírá během jízdy. Měla by být odklápěcí, nejlépe z obou stran.
TIP!

I ke golfovému kočárku oceníte praktickou přebalovací tašku.

Doplňky ke golfovému kočárku

 • Koš v dolní části – koš na nákup a potřeby pro dítě.
 • Pratelný potah – snadná údržba.
 • Pláštěnka na kočárek – vybírejte dle modelu nebo univerzální pláštěnku v příslušenství ke kočárku.
 • Síť proti hmyzu – tenký potah, vhodný pro večerní spaní.
 • Pult – namísto hrazdičky kočárku.
 • Nánožník – vhodné pro zimní měsíce.
 • Slunečník – možné nahrazení sklápěcí stříškou, boudičkou se síťováním.
 • Kapsy, držadla – kapsa na bocích či v zadní části, držák na lahvičku, poutka na kabelku.
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Joie Brisk LX Koelstra Golfový kočárek Simba T4 2018 Grey Melange
Joie Brisk LX

Golfové hole Brisk LX je schválen pro použití od narození, díky velmi ploché poloze do lehu. 5 pozic mechanického polohování zádové opěrky, 2 pozice nastavení opěrky nohou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Koelstra Golfový kočárek Simba T4 2018 Grey Melange Koelstra Golfový kočárek Simba T4 2018 Grey Melange
Koelstra Golfový kočárek Simba T4 2018 Grey Melange

Golfový kočárek Simba značky Koelstra je lehký a kompaktní kočárek vhodný pro děti od 6 měsíců. Polohovatelná opěrka zadnohou přináší dětem ještě více pohodlí při odpočinku na procházce. Rodiče ocení především jednoduché složení kočárku jako deštník.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Asalvo TOKIO golfáče Koelstra Golfový kočárek Simba T4 2018 Grey Melange
Asalvo TOKIO golfáče

Lehký golfový kočárek od značky Asalvo pro děti od 6 měsíců do 15 kg. Praktický kočárek má nastavitelnou opěrku zad i nohou a díky tomu budou výlety kočárkem pohodlným zážitkem pro Vaše malé.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Top Mark FENN golfáče, 4 pozice Top Mark FENN golfáče, 4 pozice
Top Mark FENN golfáče, 4 pozice

Elegantní golfový kočárek od značky Topmark. Kočárek je vybaven 5 bodovým bezpečnostním pásem, boudičkou se slunečním kšiltem a praktickým úložným košem. Opěrku zad je možné nastavit do 4 pozic – od sedu do polohy v leže pro klidný odpočinek na cestách.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Kinderkraft TIK Top Mark FENN golfáče, 4 pozice
Kinderkraft TIK

Hledáte lehký kočárek, který můžete složit během několika sekund a vzít si ho s sebou na dovolenou? To je kompaktní sportovní kočárek typu deštník – TIK! Váží pouhých 6,5 kg a je ideální na cesty. Kočárek TIK složíte jako deštník a během chvilky ho uložíte do kufru auta. Bez problémů ho můžete vzít i do vlaku nebo veřejné dopravy.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Golfový kočárek ELIA Top Mark FENN golfáče, 4 pozice
Lionelo Golfový kočárek ELIA

Poskytne místečko pro sezení dětem ve věku od 6 měsíců do 3 let – moderní golfový kočárek Lionelo Golfový kočárek ELIA s opěradlem nastavitelným do 4 poloh a s nastavitelným nánožníkem. O bezpečnost se starají 5bodové pásy. Kola jsou z odolné EVA pěny.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Golfový kočárek IRMA 2023 Lionelo Golfový kočárek IRMA 2023
Lionelo Golfový kočárek IRMA 2023

Praktický golfový kočárek Lionelo Irma je skvělou volbou pro město – skvěle se osvědčí na úzkých, rušných ulicích! Je určen pro děti od cca 6 měsíců do cca 3 let (nebo do dosažení hmotnosti 15 kg). Lehká konstrukce a pohodlné skládání na kompaktní velikost zajišťují, že kočárek je mobilní.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Top Mark FENN golfáče, 4 pozice Lionelo Golfový kočárek IRMA 2023
Top Mark FENN golfáče, 4 pozice

Skvělý na procházky v parku i do města je golfový kočárek Topmark FENN golfáče, 4 pozice vybavený 5bodovým bezpečnostním pásem, odpruženými koly s aretací, boudičkou se slunečním kšiltem i praktickým úložným košem. Lze polohovat opěrkou zad i opěrkou nohou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Petite&Mars Kočárek golfový Musca Lionelo Golfový kočárek IRMA 2023
Petite&Mars Kočárek golfový Musca

Golfový kočárek MUSCA je nejen lehký jako muška, ale umí stejně jako ona skvěle manévrovat v prostoru a vejde se do kufru každého auta. Extra velká stříška se zipem pro ještě větší rozšíření, které uvnitř kočárku opravdu vytvoří stín, polohování nožiček a sklopení zádové opěrky do téměř úplného lehu Vás přesvědčí, že na komfort dítěte byl brán velký zřetel.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Golfový kočárek ELIA Play Golfový kočárek Funky - Flame
Lionelo Golfový kočárek ELIA

Golfový kočárek ELIA 2023 značky Lionelo je vybaven velkými pěnovými koly, které umožňují snadné ovládání. Bezpečnost při jízdě zajistí 5bodové bezpečnostní pásy a možnost aretace předních kol. Součástí je dále madlo a moskytiéra.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Graco Golfové hole TraveLite Play Golfový kočárek Funky - Flame
Graco Golfové hole TraveLite

Golfové hole TraveLite značky Graco jsou skvělou volbou na nákupycestování. Kočárek vhodny pro děti od narození do 15 kg snadno složíte a vezmete sebou třeba i na dovolenou. Kočárek váží pouhých 7 kg a díky popruhu pro přenášení jej snadno přenesete kamkoliv. 

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Play Golfový kočárek Funky - Flame Play Golfový kočárek Funky - Flame
Play Golfový kočárek Funky - Flame

PLAY – Golfový kočárek Funky – Flame

můžete mít 23.5. - 24.5.

Golfky

Nejprodávanější golfky jsou ty, které jsou skladné, lehké a jednoduché. Oceníte cestovní golfky na dovolenou nebo golfky s nánožníkem pro zimní měsíce.

Cestovní golfky do letadla

Pokud vybíráte cestovní golfky, zaměřte se na skladnost a hmotnost. Cestovní golfky jsou perfektní do letadla, kdy nezaberou mnoho místa a jsou lehké na přenášení. Zvolte model s možností polohování zad, umožní dítěti spaní během dlouhého čekání při přestupech. Vyberte modely Patron, Lorelli či Bomimi.

Golfky do terénu

Golfky do terénu a na časté výlety přírodou by měly být stabilní a pevné. Důležitá jsou velká kolečka a praktické je spojené madlo. Velká kolečka umožní snadné ovládání kočárku i na lesních nebo nezpevněných cestách. Prohlédněte si modely G-mini či Easywalker.

Golfky s nánožníkem

Golfky s nánožníkem oceníte v podzimním a zimním období. Nánožník je odnímatelný. Zalíbí se vám golfky Asalvo či Lionelo.

Skládací golfky

Nejjednodušší skládací golfky jsou modely s držadly, tedy samostatnými zahnutými úchyty v podobě golfových holí. Snadno se skládají modely od Easywalker či Zopa.

Golfky pro dvojčata

Golfky pro dvojčata mohou být navrženy jako dvě samostatné korbičky na jedné základně, kdy každá část má vlastní stříšku a hrazdičku, nebo jako jeden kus s přepážkou uprostřed dětí. V případě jednoduchého vnitřního předělu jsou samozřejmě bezpečnostní pásy samostatné pro každé z dětí. Speciálními modely jsou golfky s řazením korbiček za sebou. Golfky pro dvojčata najdete u Casualplay.

Golfky Chicco

Oblíbené golfky Chicco jsou kompaktní a lehké. Jsou flexibilní, a přitom nabízí vysokou nosnost. Používat je můžete téměř do předškolního věku dítěte. Polohovatelná opěrka zad nabízí několik poloh a pro větší bezpečnost mají golfky hrazdičku.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Golfky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Golfky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Golfky akce.