Kolotoče nad postýlky

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Aga Kolotoč nad postýlku s melodiemi, projektorem + dálkové ovládání Růžová Aga Kolotoč nad postýlku s melodiemi, projektorem + dálkové ovládání Růžová
Aga Kolotoč nad postýlku s melodiemi, projektorem + dálkové ovládání Růžová

Kolotoč s projektorem hvězd a dálkovým ovládáním. Obsahuje až 40 různých klidných melodií. Barevné přívěsky se zvířátky vaše dítě jistě zaujmou. Napájení bateriemi: 3× AA (nejsou součástí dodávky). Barva: růžová. Rozměry. ramena: 18,5×18×5cm. Výška. čelenka: 43 cm.

můžete mít 28.6.

Fisher-Price Nový kolotoč nad postýlku Motýlci Aga Kolotoč nad postýlku s melodiemi, projektorem + dálkové ovládání Růžová
Fisher-Price Nový kolotoč nad postýlku Motýlci

Děti si okamžitě zamilují všechny úžasné funkce této hračky. Tři měkcí usměvaví motýlci se otáčejí nad dětskou postýlkou, do toho všude kolem svítí hvězdičky a hraje hudba.

můžete mít DNES

Od MALL
Fehn Babylove hrací kolotoč Aga Kolotoč nad postýlku s melodiemi, projektorem + dálkové ovládání Růžová
Fehn Babylove hrací kolotoč

Fehn Babylove hrací kolotoč s hračkami v něžných barvičkách ukolébá ke spánku každého malého uličníka. Příjemným melodiím a jemnému pohybu kolotoče se nedá odolat. Plyšové části jsou pratelné na 30 ° C.

můžete mít DNES

Od MALL
Taf Toys Kolotoč na kočárek Měsíček Infantino Hudební kolotoč s projekcí 3v1
Taf Toys Kolotoč na kočárek Měsíček

Kolotoč na kočárek zajistí dítěti skvělou zábavu na všech vašich cestách. Hraní se závěsnými hračkami ho bude nejen bavit, ale navíc podporuje vývoj smyslů motorických dovedností dítěte.

můžete mít DNES

Od MALL
Infantino Hudební kolotoč s projekcí 3v1 Infantino Hudební kolotoč s projekcí 3v1
Infantino Hudební kolotoč s projekcí 3v1

Hudební kolotoč pro snadné usínání i zabavení dítěte nabízí 3 možnosti použití. Světelný projektor promítá na stěnu či strop hvězdičky a jemně tak osvítí dětský pokoj. Spolu s uklidňující melodií pomůže vašemu dítěti v klidu usínat. Nabízí na výběr z deseti uklidňujících melodií a zvuků přírody.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
ZAZU SUZY - přenosný uspávací modul Infantino Hudební kolotoč s projekcí 3v1
ZAZU SUZY - přenosný uspávací modul

Přenosný uspávací modul od značky ZAZU nabízí 6 tišších melodií na uklidnění miminka. Zvolená melodie se začne přehrávat automaticky, pokud dítě začne plakat. Je možné ji spustit také manuálně.

můžete mít DNES

Od MALL
Chicco Kolotoč nad postýlku hudební Medvídek a Zajíček INTEREST Kolotoč nad postýlku s projektorem na dálkové ovládání.
Chicco Kolotoč nad postýlku hudební Medvídek a Zajíček

Hudební kolotoč Chicco svou příjemnou hudbou a jemným točením plyšových hraček dítě uklidní a uspí. Na děťátko se budou z kolotoče usmívat plyšáci medvídek a zajíček spolu s hvězdičkou. Do říše snů ho pak doprovodí jemná melodie od W. A. Mozarta. Kolotoč může být připevněn na většinu dětských postýlek s bočnicemi.

můžete mít DNES

Od MALL
INTEREST Kolotoč nad postýlku s projektorem na dálkové ovládání. INTEREST Kolotoč nad postýlku s projektorem na dálkové ovládání.
INTEREST Kolotoč nad postýlku s projektorem na dálkové ovládání.

Mobilní projektor Dálkové ovládání Melodie Zvířecí zvuky Modrý. Úžasně barevná kolotoč na postýlku je skvělým kamarádem miminka, který pomáhá při usínání. Příjemné melodie a noční světlo miminko uklidní a vy sami budete moci miminko sledovat při vypnutém osvětlení díky funkci projektoru.

můžete mít 27.6.

ZOPA Kolotoč na postýlku Bear INTEREST Kolotoč nad postýlku s projektorem na dálkové ovládání.
ZOPA Kolotoč na postýlku Bear

Dětský kolotoč na postýlku od značky Zopa je estetickou hračkou i usínacím kamarádem. Krásná dekorace dětské postýlky s plyšovými hračkami jemné barvy má několik příjemných sladkých melodií, které pomůžou miminku usnout. Montáž kolotoče s natahovacím strojkem bez baterií je velmi snadná.

můžete mít DNES

Od MALL
HUANGER Kolotoč nad postýlku s DÁLKOVÝM OVLADAČEM a PROJEKTOREM HUANGER Kolotoč nad postýlku s DÁLKOVÝM OVLADAČEM a PROJEKTOREM
HUANGER Kolotoč nad postýlku s DÁLKOVÝM OVLADAČEM a PROJEKTOREM

Kolotoč nad postýlku značky HUANGER pro snadné usínání a zabavení Vašeho miminka. Součástí jsou 4 závěsné hračky, které lze odejmout a použít samostatně. Umožňuje zapínání/ vypínání melodie či otáčení kolotoče. Světelný projektor promítá na stěnu či strop barevná zvířátka a spolu s uklidňující melodií přináší dítěti klidně usínání.

můžete mít DNES

Od MALL
HUANGER kolotoč nad postýlku s PROJETKOREM HUANGER Kolotoč nad postýlku s DÁLKOVÝM OVLADAČEM a PROJEKTOREM
HUANGER kolotoč nad postýlku s PROJETKOREM

Představujeme vám kolotoč nad postýlku s projektorem a dálkovým ovladačem od značky Huanger. Vhodné už od narození. Projektor promítá krásné barevné hvězdy, a zároveň přehrává melodii. Kolotoč obsahuje čtyři hračky na zavěšení a jedno chrastítko. Tento šikovný a praktický pomocník pomůže vaše děťátko uklidnit a uspat.

můžete mít DNES

Od MALL
Tiny Love Hudební kolotoč Meadow Days HUANGER Kolotoč nad postýlku s DÁLKOVÝM OVLADAČEM a PROJEKTOREM
Tiny Love Hudební kolotoč Meadow Days

Hudební kolotoč Tiny Love Meadow Days hraje až 30 minut 5 různých melodií. Pozornost dítěte upoutají otáčející se veselé zvířátka. Kolotoč nabízí tři různé způsoby uchycení: univerzální úchyt je vhodný např.

můžete mít 25.6.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Kolotoče nad postýlky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Kolotoče nad postýlky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Kolotoče nad postýlky akce.