Tiny Love Hudební kolotoč malí přátelé Tiny Friends-34%
1 699 Kč 1 109 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Tiny Love Hudební kolotoč Tiny Friends Lullaby pro děti od narození do cca 5 měsíců věku. Veselý barevný design, krásná zvířátka. Možnost 5 melodií na výběr, které ukolébají Vaše děťátko k sladkému spánku.

Tiny Love Hudební kolotoč na cesty Tiny Princess Tales
829 Kč

Novinka

Hudební kolotoč na cesty Tiny Princess Tales od značky Tiny Love. Kolotoč hraje až 30 minut 5 různých melodií. Pozornost dítěte upoutají i otáčející se veselé postavičky. Kolotoč lze uchytit třemi různými způsoby, např. na cestovní postýlku, na kočárek nebo na autosedačku. Baterie nejsou součástí balení.

Tiny Love Hudební kolotoč SOOTHE 'N GROOVE - zánovní
2 489 Kč 2 149 Kč
+ doprava zdarma

Zánovní

Tiny Love Hudební kolotoč SOOTHE &#39 N GROOVE s veselými zvířátky a s praktickým odnímatelným hudebním boxem. Využijete jako kolotoč pro děti do 5 měsíců, pro starší děti jako hračku, kterou si mohou odnést kamkoli s sebou. Hudba, světýlko, možnost nastavení hlasitosti.“

Tiny Love Mini kolotoč na cesty Magical Tales
527 Kč

Novinka

Závěsný mini kolotoč na cesty Magical Tales od značky Tiny Love. Kolotoč zajistí zábavu pro vaše dítě na cestách. Díky plastovému klipu jej lze libovolně zavěsit na autosedačku nebo kočárek. Při pohybu hračky chrastí a cinká zvoneček. Vhodné pro děti od narození.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: