Lepidlo vteřinové Loctite SUPER BOND 3 g
60 Kč

Univerzální tekuté sekundové lepidlo. Vhodné pro lepení porcelánu, keramiky, plastů, gumy, kůže, dřeva a kovů. Nevhodné pro lepení PP, PE, polystyrenu a jemné kůže.

Kores Lepidlo vteřinové Power Glue gel 3 x 1 g
62 Kč

Vteřinové lepidlo vhodné na všechny druhy materiálů. Trvalý a okamžitý účinek. Samopropichovací víčko – lepidlo otevřete pouhým pootočením. Cena je uvedená za 3 tuby o hmotnosti 1 gram.

Lepidlo vteřinové Loctite SUPER BOND gel 2 g
66 Kč

Univerzální sekundové lepidlo ve formě gelu. Vhodné pro lepení porcelánu, keramiky, plastů, gumy, kůže, dřeva a kovů. Nevhodné pro lepení PP, PE, polystyrenu a jemné kůže.

Loctite 1409562 super bond 3g
43 Kč

Flexibilní sekundové lepidlo ve formě gelu s přídavkem kaučuku. Vhodné pro lepení porcelánu, keramiky, plastů, gumy, kůže, dřeva, kovů, kartonu a korku. Nestéká a nekape.

Loctite 1409567 super bond gel 2g
43 Kč

Sekundové lepidlo pro všeobecné použití ve formě gelu. Může být aplikováno na plochy ve svislé poloze nebo nad hlavou, nekape a nestéká. Vhodné pro porézní povrchy, například dřevo, papír, beton nebo textil. Základ: kyanoakrylát Barva: transparentní

Loctite 195906 454 3g
99 Kč

LOCTITE 454 je vysokoviskózní vteřinové lepidlo určené pro lepení kovů, kompozitních materiálů, dřeva, korku, pěny, kůže, štítků, papíru a neglazované keramiky. Lepidlo je ve formě gelu a proto umožňuje lepení na vertikálních plochách.

Pattex 1436033 Chemoprén Obuv
63 Kč

Speciální lepidlo na lepení a opravy obuvi, včetně sportovní obuvi. Je vhodné na všechny druhy svršků a podrážek používaných v obuvnickém průmyslu. Lepí a pevně spojuje širokou škálu a kombinace materiálů, jako jsou: kov, guma, kůže, koženka, korek, plsť, textil, měkčené PVC, ABS, pěnové materiály

Pattex 1442313 Chemoprén Extrém
61 Kč

Pattex Chemoprén Extrém se používá na kontaktní lepení extrémně mechanicky a klimaticky namáhaných spojů při působení vody, tlaku, tepla až do + 120 ° C a při ohybu. Na lepení různých savých a nesavých materiálů, obzvláště vhodných pro lepení dřeva, kůže, gumy, textilií, kovů, překližek, kartonu a

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: