Doplňky do dětského pokoje

Barva: modrá

-38%
Carpet your life Dětský koberec Letadla číslo 5, 95x133 cm - modrý
4x

Carpet your life Dětský koberec Letadla číslo 5, 95x133 cm

699 Kč
432 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Dětský koberec s motivem oblíbené pohádky Planes. Pevné lemované okraje, nízký vlas. S tímto atraktivním koberečkem dodáte dětskému pokoji hravou atmosféru.

Od prodejce MALL
Tega Baby Sada nábytku pro děti Multifun - stoleček a židlička - modrá
14x

Tega Baby Sada nábytku pro děti Multifun - stoleček a židlička

1 690 Kč
1 531 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální dětská sada Multifun značky TEGA se skládá ze stolečku a židličky. Jedna strana pracovní desky je navržena pro stavění kostek stavebnice LEGO, po otočení získáme prostor pro psaní a kreslení. Sundáním desky vzniká úložný prostor na mnoho dalších činností.

Od prodejce MALL
Misioo Bazén s míčky 90x40cm - Šedá Boy set
4x

Misioo Bazén s míčky 90x40cm - Šedá

2 590 Kč

Suchý bazén značky MISIOO o rozměru 90×40 cm, včetně 200 ks míčků, je skvělým místem k zabavení Vašich dětí.

Více informací
Od prodejce MALL
Wood Partner Dětská židle UNIVE 3v1 lak/modrá

Wood Partner Dětská židle UNIVE 3v1 lak

1 356 Kč

Kvalitní dětská dřevěná židle UNIVE 3v1 je vyrobena z březové překližky a židličku je možné objednat v několika barevných kombinacích. Top jedna na trhu s dětským nábytkem. Wood Partner dopřává dětem jen to nejlepší a to tím, že jako jediný, ne jen na tuzemském trhu, ale i v Evropě vyrábí mimo ergonomicky tvarovaných opěrákůergonomicky tvarovaný sedák. Sedí na nich děti i dospělí snad ve všech evropských zemích. Tak proč byste na nich nemohli sedět i vy. Vybírejte z velkého množství barev a typů.

Více informací
Od prodejce MALL
Wood Partner Dětská židlička ROBI lak/modrá

Wood Partner Dětská židlička ROBI natur

1 419 Kč

Kvalitní dětská dřevěná židle ROBI je vyrobena z bukového masivu v kombinaci s březovou překližkou. Sedák z březové překližky a tedy i židli je možné objednat v několika barevných kombinacích. Dětská židle ROBI je dodávána v rozloženém stavu (tzv. systém IKEA). Top jedna na truhu s dětským nábytkem. Wood Partner dopřává dětem jen to nejlepší a to tím, že jako jediný, ne jen na tuzemském trhu, ale i v Evropě vyrábí mimo ergonomicky tvarovaných opěrákůergonomicky tvarovaný sedák. Sedí na nich děti i dospělí snad ve všech evropských zemích. Tak proč byste na nich nemohli sedět i vy. Vybírejte z velkého množství barev a typů.

Více informací
Od prodejce MALL
Wood Partner Dětský rostoucí stůl MAXÍK lak/modrá

Wood Partner Dětský rostoucí stůl MAXÍK lak

3 176 Kč

Kvalitní dětský dřevěný rostoucí stůl MAXÍK je vyroben z bukového masivu v kombinaci s březovou překližkou. Deska z březové překližky a tedy i stůl je možné objednat v několika barevných kombinacích.Top jedna na truhu s dětským nábytkem. Wood Partner dopřává dětem jen to nejlepší a to tím, že jako jediný, ne jen na tuzemském trhu, ale i v Evropě vyrábí mimo ergonomicky tvarovaných opěrákůergonomicky tvarovaný sedák. Sedí na nich děti i dospělí snad ve všech evropských zemích. Tak proč byste na nich nemohli sedět i vy. Vybírejte z velkého množství barev a typů.

Více informací
Od prodejce MALL
Wood Partner Dětský set stůl + židle ROBI lak/modrá

Wood Partner Dětský set stůl + židle ROBI lak

2 879 Kč

Kvalitní dětský dřevěný set ROBI je vyroben z bukového masivu v kombinaci s březovou překližkou. Deska stolu z březové překližky a tedy i stůl je možné objednat v několika barevných kombinacích. Top jedna na truhu s dětským nábytkem. Wood Partner dopřává dětem jen to nejlepší a to tím, že jako jediný, ne jen na tuzemském trhu, ale i v Evropě vyrábí mimo ergonomicky tvarovaných opěrákůergonomicky tvarovaný sedák. Sedí na nich děti i dospělí snad ve všech evropských zemích. Tak proč byste na nich nemohli sedět i vy. Vybírejte z velkého množství barev a typů.

Více informací
Od prodejce MALL
Wood Partner Dětský stůl ROBI lak/modrá

Wood Partner Dětský stůl ROBI natur

1 816 Kč

Kvalitní dětský dřevěný stůl ROBI je vyroben z bukového masivu v kombinaci s březovou překližkou. Deska z březové překližky a tedy i stůl je možné objednat v několika barevných kombinacích. Top jedna na truhu s dětským nábytkem. Wood Partner dopřává dětem jen to nejlepší a to tím, že jako jediný, ne jen na tuzemském trhu, ale i v Evropě vyrábí mimo ergonomicky tvarovaných opěrákůergonomicky tvarovaný sedák. Sedí na nich děti i dospělí snad ve všech evropských zemích. Tak proč byste na nich nemohli sedět i vy. Vybírejte z velkého množství barev a typů.

Více informací
Od prodejce MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Doplňky do dětského pokoje.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Doplňky do dětského pokoje výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Doplňky do dětského pokoje akce.