LG L1760TR-BF

Značka: LG Náš kód: 328343

Doprava zdarma

LG L1760TR-BF

Designový skvost na vašem stole s výborným kontrastem 3000:1 Celý popis

5659
5 659 Kč včetně RP a DPH
Cena s MALL kartou:
3 659 Kč
více info zde
Již se neprodává
Více informací

Dostupnost není známa

U tohoto zboží momentálně nemůžeme garantovat jeho dostupnost.
Přejete-li si být informováni o změně, klikněte na tlačítko Mám zájem.

Jakmile budeme moci dostupnost garantovat, kontaktujeme Vás.

Informace o Garantované dostupnosti

Měsíčně od:
566 Kč Spočítat splátky

Popis

Popis produktu

Inovativní design s noblesní černou barvou dokáže zaujmout téměř každého uživatele, který na sebe chce alespoň v koutku duše nějakým způsobem upozornit. Moderní tvar a elegantní design LG L1760TR-BF je další evolucí v LCD monitorech. Noblesní černá barva jej posouvá do vyšší třídy a zajistí vám dostatek obdivných dotazů od kamarádů či obchodních partnerů.

DFC (Digital Fine Contrast) technologie – Nejdokonalejší kontrastní poměr na světě 3000:1 doplněný výborným jasem vám přináší nejčistější a nejostřejší možný obraz na dnešních LCD. S technologií LG FLATRON barvy doslova vyskočí z obrazovky. A když se k tomu přidá ještě bezkonkurenční doba odezvy pouhé 2ms (měřen přechod z šedé do šedé), pak není v současnosti lepší volby na poli sedmnáctipalcových LCD.

Flatron f-Engine je první čip na světě, který vylepšuje obraz a je umístěný přímo v LCD. Využívá technologii DAFI, která obsahuje funkci RCM (správu přirozených barev) pro zobrazení živých, přirozených barev a funkci ACE (vylepšování kontrastu a adaptivních barev) zlepšující jas a kontrast. Tato technologie je ideální pro zobrazování pohybu v televizi, filmech, hrách a animacích.

Tenké a úhledné tělo s noblesní černou barvou, modré LED tlačítko ve tvaru orlího oka, ostrý obraz s tenkým a moderní designem to vše umocní váš vizuální zážitek.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%