Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Nosítka, šátky a krosničky pro děti

Typ: nosítko

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Tula Nosítko Toddler Babybjörn MINI 3D Mesh
Tula Nosítko Toddler

Tula Toddler Nosítko, které je snadno použitelné a vhodné pro běžné denní nošení ve městě i přírodě, ideální volba, jak si užít každodenní dobrodružství s Vaším dítětem bez kočárku. Pohodlná podpora dítěte od 11 kg až do 27 kg váhy dítka. Váha dítěte je rovnoměrně rozložená mezi obě ramena a boky rodiče. Nezatěžuje páteř dítěte ani rodiče.

můžete mít DNES

MALL
Kinderkraft NINO Babybjörn MINI 3D Mesh
Kinderkraft NINO

Dětské nosítko NINO zajišťuje bezpečnou pozici dítěte – splňuje požadavky mezinárodního institutu dysplázie kyčelního kloubu. V nosítku Nino mají nohy dítěte tvar "" M "" ve vztahu k bokům, což je správný úhel v závislosti na věku dítěte.

můžete mít DNES

MALL
Babybjörn MINI 3D Mesh Babybjörn MINI 3D Mesh
Babybjörn MINI 3D Mesh

Babybjorn nosítko MINI 3D Mesh bylo vyvinuto pro novorozence k nošení v prvních měsících života. Není třeba žádná novorozenecká vložka. Je vhodné pro miminka od 3,2 do 11 kg (0 – 1 rok). Je vyrobeno z 3D Mesh, což je chladná a vzdušná síťovina s neuvěřitelně měkkým podkladem. Síťová tkanina zajišťuje výborný průtok vzduchu a rychle vysychá.

můžete mít DNES

MALL
Tula EXPLORE Nosítko Linen Ergobaby Nosítko Omni 360 Cool Air Mesh - Black Stars
Tula EXPLORE Nosítko Linen

EXPLORE Linen značky Tula je rostoucí ergonomické nosítko s nastavitelnou výškou a šířkou, které umožňuje dítě nosit ergonomicky i v pozici čelem vpřed od věku 6 měsíců. Funkční nosítko má extra polstrovaní v oblasti nožiček dítěte.

můžete mít DNES

MALL
Pecka cena
Infantino Nosítko Flip Advanced 4v1 Grey Ergobaby Nosítko Omni 360 Cool Air Mesh - Black Stars
Infantino Nosítko Flip Advanced 4v1 Grey

Nosítko Flip Advanced 4v1 od značky Infantino je určené od kojeneckého do batolecího věku. Při nošení můžete využít 4 různé způsoby usazení miminka, od úzkého sezení směrem k rodiči po sezení na zádech. Součástí balení je odnímatelný bryndák Wonder Cover.

můžete mít DNES

MALL
Ergobaby Nosítko Omni 360 Cool Air Mesh - Black Stars Ergobaby Nosítko Omni 360 Cool Air Mesh - Black Stars
Ergobaby Nosítko Omni 360 Cool Air Mesh - Black Stars

Ergonomické nosítko Omni 360 Cool Air Mesh od americké značky Ergobaby je z části vyrobené ze síťoviny, čímž zajistí příjemnou lehkost a důležitou prodyšnost materiálu. Nosítko pro miminka od narození je vhodné pro běžné denní nošení ve městě i v přírodě.

můžete mít DNES

MALL
Novinka
Kinderkraft NINO CONFETTI Babybjörn MINI Dusty Cotton
Kinderkraft NINO CONFETTI

Pohodlné nosítko od značky Kinderkraft, které poskytuje bezpečnou polohu dítěte pro zajištění správného vývoje. Nosič Kinderkraft Nino splňuje požadavky International Hip Dysplasia Institute. V nosítku Nino mají nožičky dítěte tvar „M“ vzhledem k bokům, což je správný úhel v závislosti na věku dítěte.

můžete mít DNES

MALL
Babybjörn MINI Dusty Cotton Babybjörn MINI Dusty Cotton
Babybjörn MINI Dusty Cotton

Babybjorn nosítko MINI cotton bylo vyvinuto speciálně pro novorozence k nošení v prvních měsících, poskytnete tak miminku potřebnou blízkost. Je vhodné pro miminka od 3,2 do 11 kg (0 – 1 rok). Je vyrobeno z certifikovaná bavlny, která je pružná v oblasti sedu + saténového tkaniva, aby bylo supermoderní a pohodlné.

můžete mít DNES

MALL
Tula Nosítko Free-To-Grow Babybjörn MINI Dusty Cotton
Tula Nosítko Free-To-Grow

Tula Free-to-Grow Nosítko je rostoucí, komfortní a funkční. Plně nastavitelné ergonomické nosítko má nastavitelnou výšku a šířku a přizpůsobuje se vašemu rostoucímu dítěti. Toto inovativní nosítko lze používat již od narození (od váhy dítěte 3,2 Kg) bez nutnosti použití novorozenecké vložky. Vhodné pro běžné denní nošení ve městě i přírodě, ideální volba, jak si užít každodenní dobrodružství s Vaším dítětem bez kočárku.

můžete mít DNES

MALL
Infantino Nosítko Flip 4v1 Light & Airy Infantino Nosítko Flip 4v1 Light & Airy
Infantino Nosítko Flip 4v1 Light & Airy

Nosítko Flip 4v1 značky Infantino je vhodné pro děti od 3,6 do 14,5 kg. Prodyšný síťovinový materiál umožní lepší cirkulaci vzduchu a vy i vaše dítě se cítíte pohodlně i během letních dní. Mějte své dítě neustále při sobě a zároveň využijte volné ruce na jakkoukoliv činnost.

můžete mít DNES

MALL
Ergobaby EMBRACE - Blush Pink Infantino Nosítko Flip 4v1 Light & Airy
Ergobaby EMBRACE - Blush Pink

Nosítko Embrace od značky Ergobaby dává jedinečnou možnost spojení mezi matkou a dítětem jako v průběhu těhotenství. Jednoduché nastavení a maximální pohodlí dělají z nosítka nepostradatelnou součást jak na procházce, tak při domácích činnostech. Vhodné pro děti od narození.

můžete mít DNES

MALL
Lionelo Dětské nosítko Margareet Wave Infantino Nosítko Flip 4v1 Light & Airy
Lionelo Dětské nosítko Margareet Wave

Dětské nosítko od značky Lionelo s názvem Margareet je perfektním řešením pro Vás a vaše dítě. Nosítko vám umožní být v blízkosti dítěte a přinese mu maximální pohodlí a bezpečí. Využívá se při rodinných výletech, ale i při každodenních domácích činnostech.

můžete mít 28.3. - 29.3.