10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Bezdrátová sluchátka

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Sennheiser RS 120-W MG L400 bezdrátové sluchátka s kočičíma ušima, modré
Sennheiser RS 120-W

Znovu uslyšíte na výbornou všechno, co se šustne v televizním pořadu nebo filmu – televizní bezdrátová sluchátka Sennheiser RS 120-W jsou určená osobám se zhoršeným sluchem, kterým nabídnou hned 3 zvukové režimy Řeč, Hudba a Neutral. Na jedno nabití vydrží v provozu 20 h. Připojení probíhá přes bezdrátovou technologii Bluetooth LE Audio, dosah signálu vysílací stanice je 60 m.

můžete mít DNES

Od MALL
MG L400 bezdrátové sluchátka s kočičíma ušima, modré MG L400 bezdrátové sluchátka s kočičíma ušima, modré
MG L400 bezdrátové sluchátka s kočičíma ušima, modré

Bezdrátová sluchátka – bluetooth 5.0, dosah 10m, doba přehrávání přibližně 9 hodin. Design kočičích uší, zabudovaná LED světla v uších. Možnost přehrávání hudby bezdrátově, přes AUX kabel nebo TF karty.

můžete mít 13.12. - 14.12.

SkyShowtime zdarma
Sennheiser HD450BT MG L400 bezdrátové sluchátka s kočičíma ušima, modré
Sennheiser HD450BT

Prvotřídní dynamický zvuk, který potěší nejednoho audiofila nabízí bezdrátová Bluetooth 5.0 + NFC sluchátka Sennheiser HD450BT s kvalitními 32mm měniči, vynikající aktivní izolací od okolních ruchů a využitím kodeku aptX LL. Na nabití vydrží v provozu až 30 h, mají mikrofon pro handsfree hovory a podporují hlasové asistenty.

můžete mít DNES

Od MALL
Farrot Sluchátka přes uši R200, Sportovní bluetooth sluchátka pro běh 500 mAh powerbanky Farrot Sluchátka přes uši R200, Sportovní bluetooth sluchátka pro běh 500 mAh powerbanky
Farrot Sluchátka přes uši R200, Sportovní bluetooth sluchátka pro běh 500 mAh powerbanky

SPORTOVNÍ BLUETOOTH SLUCHÁTKA R200 Vysoce kvalitní bezdrátová sluchátka TWS . Použití vysokorychlostního modulu Bluetooth 5.0 umožňuje pohodlné používání zařízení (dosah až 10 metrů). Přiložená kompaktní dokovací stanice funguje jako power banka, která vám umožní pohodlně dobíjet sluchátka.

můžete mít 13.12.

SkyShowtime zdarma
Sony WH-CH720N Farrot Sluchátka přes uši R200, Sportovní bluetooth sluchátka pro běh 500 mAh powerbanky
Sony WH-CH720N

Bravurně vyladěný zvuk nabízí stylová Bluetooth 5.2 náhlavní sluchátka Sony WH-CH720N v líbivém provedení, která jsou osazena dynamickými měniči a vybavena ANC technologií aktivního potlačení okolních hluků. Na jedno nabití hrají až 50 h, disponují handsfree mikrofonem. DSEE funkce se postará o vylepšení nekvalitních zvukových stop, 360 Reality Audio zajistí pohlcující a realistický zvuk. Sluchátka jsou připojitelná také kabelem.

můžete mít DNES

Od MALL
WOWO Bezdrátová bluetooth sluchátka s mikrofonem do uší pro Apple, Android Farrot Sluchátka přes uši R200, Sportovní bluetooth sluchátka pro běh 500 mAh powerbanky
WOWO Bezdrátová bluetooth sluchátka s mikrofonem do uší pro Apple, Android

Bílá bezdrátová bluetooth sluchátka s mikrofonem do uší pro Apple, Android vám nabídnou volné pohybování od připojeného zařazení až do vzdálenosti 10 metrů. Výdrž při aktivním poslechu hudby se pohybuje mezi 3–4 hodinami.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Happy Plugs Air 1 Go SHOKZ OpenRun Bluetooth sluchátka před uši
Happy Plugs Air 1 Go

Jen na ně dopadne oko, hned se nadšením rozzáří – stylová Bluetooth 5.0 sluchátka Happy Plugs Air 1 Go mají tak krásné provedení vycházející z vyhlášeného švédského designu, že se líbí takřka komukoliv. Parádní je i jejich zvuk díky 12mm meničům. Na nabití hrají 3 h a nabíjecí pouzdro jim dodá energii pro dalších 8 h provozu.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Intezze TRIQ SHOKZ OpenRun Bluetooth sluchátka před uši
Intezze TRIQ

Pyšní se oceněním Design Award 2022 za inovativní designové provedení – prudce stylová Bluetooth 5.1 sluchátka Intezze TRIQ mají jedinečné nabíjecí pouzdro bez víčka. Disponují handsfree funkcí, nabízí dospěle znějící zvuk a na jedno nabití hrají až 6 h. Energii pro dalších 20 h provozu sluchátek dodá 300mAh nabíjecí pouzdro.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
SHOKZ OpenRun Bluetooth sluchátka před uši SHOKZ OpenRun Bluetooth sluchátka před uši
SHOKZ OpenRun Bluetooth sluchátka před uši

Sportovci a sportovkyně je milují čím dál víc – jedinečná a mimořádně lehounká Bluetooth 5.1 sportovní sluchátka AfterShokz OpenRun Bluetooth s otevřenou konstrukcí před uši Bone Conduction jsou zárukou kvalitního poslechu hudby za maximální bezpečnosti třeba při běhání nebo cvičení. Odolají vodě a potu dle normy IP67, na nabití hrají 8 h, disponují handsfree funkcí.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LAMAX Clips1 CO2 BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA DO UŠÍ BLUETOOTH AIR PRO CO2-0102
LAMAX Clips1

Ikonický design okouzlí i vás – Bluetooth 5.1 sluchátka LAMAX Clips1 vypadají fantasticky a jsou i fantasticky pohodlná. Na nabití hrají 8 h, nabíjecí 500mAh pouzdro prodlouží dobu provozu sluchátek o dalších 32 h. BeatBass technologie zvýrazní basy, kvalitní měniče se postarají o skvělý zvuk. Samozřejmostí je funkce handsfree, dotykové i hlasové ovládání a odolnost potu.

můžete mít DNES

Od MALL
CO2 BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA DO UŠÍ BLUETOOTH AIR PRO CO2-0102 CO2 BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA DO UŠÍ BLUETOOTH AIR PRO CO2-0102
CO2 BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA DO UŠÍ BLUETOOTH AIR PRO CO2-0102

Nová sluchátka Air Pro – doplněná o bezdrátové nabíjecí pouzdro – jsou bezkonkurenční bezdrátová sluchátka, která vám nyní umožní mluvit ještě déle.

můžete mít 13.12. - 14.12.

SkyShowtime zdarma
JBL Tour One M2 CO2 BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA DO UŠÍ BLUETOOTH AIR PRO CO2-0102
JBL Tour One M2

Dokonalé potlačení okolních hluků díky technologii ANC umí náhlavní Bluetooth 5.3 LE audio sluchátka JBL Tour One M2 s vysoce stylovým designem, JBL Pro Sound zvukem a Hi-Res Audio certifikací. Prostorový zvuk si vás naprosto podmaní, hudbu si budete moct užívat až 50 h na jedno nabití sluchátek. Jsou vhodná i pro handsfree volání. Nastavení sluchátek je možné upravit skrze mobilní aplikaci JBL Headphones.

můžete mít DNES

Od MALL