Bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka jsou moderní modifikací běžných sluchátek, jejichž výhodou je absence překážejícího kabelu. Jsou vhodná pro sportovce i běžné uživatele, které přítomnost drátu klasických sluchátek obtěžuje. Jak vybrat ta pravá bezdrátová sluchátka?

Zobrazit více

Typy bezdrátových sluchátek

Bezdrátová sluchátka lze rozdělit dle typu provedení do 2 základních skupin:

 • Bezdrátová sluchátka do uší (intraaurální) – nasazují se přímo do ucha, obvykle v podobě pecek nebo špuntů. Výhodou malé rozměry a nižší cena
 • Bezdrátová sluchátka přes uši (supraurální a cicumaurální) – sluchátka doléhající na ušní boltec, Výhodou lepší izolace, nevýhodou vyšší hmotnost

Sluchátka na doma nebo k TV

 • nejčastěji supraurální a cicumaurální konstrukce
 • vhodné jsou otevřené mušle sluchátek
 • ideální je Bluetooth připojení

Sportovní bezdrátová sluchátka

 • ideální intraaurální konstrukce sluchátek s úchytkami za uši
 • v podobě pecek či špuntů
 • důraz je kladen na nízkou hmotnost a skladnost
 • často odolná proti vodě, potu a hrubějšímu zacházení

Sluchátka k notebooku a PC

 • nejčastěji supraurální a cicumaurální konstrukce
 • otevřené i zavřené mušle
 • napájení obvykle přes USB kabel
Věděli jste, že ... ?

Na trhu najdete mnoho dalších druhů sluchátek. Kromě klasických sluchátek do uší a sluchátek přes hlavu pořídíte také sportovní sluchátka, sluchátka k televizi nebo herní sluchátka.

Způsob připojení bezdrátových sluchátek

Dle způsobu připojení dělíme bezdrátová sluchátka na 3 druhy:

 • Bluetooth připojení – nejrozšířenější, nepotřebují vysílač signálu, dosah až 10 m
 • Připojení přes rádiovou frekvenci – nezbytný je vysílač signálu, dosah až 100 m, přenos i přes překážky, vhodný pro TV a audio bez Bluetooth, připojenípomocí vysílače zapojenému do běžného sluchátkového vstupu, nevýhodou nižší kvalita zvuku a častý šum

Způsob napájení a výdrž bezdrátových sluchátek

Bezdrátová sluchátka je třeba pravidelně dobíjet. Obvykle se dobíjí přes USB kabel.

→ Sluchátka nejčastěji disponují Li-lon nebo Li-Pol baterií.

Kapacita baterie i spotřeba energie se u jednotlivých druhů liší, kapacita se uvádí v miliampérhodinách (mAh).

Výdrž baterie se u jednotlivých druhů velmi liší, na trhu najdete sluchátka s výdrží cca 2 – 180 hod.

Dobití baterie trvá dle druhu sluchátek 0,5 – 24 hod.


Provedení mušlí bezdrátových sluchátek

Způsob provedení mušlí sluchátek (plochy přiléhající na uši) ovlivňuje kvalitu poslechu.

 • Otevřené mušle – mají postranní otvory, výhodou je lepší kvalita zvuku, nevýhodou nedostatečná eliminace okolních zvuků, zvuk ze sluchátek se nese do okolí, sluchátka nejsou vhodná do rušného prostředí
 • Zavřené mušle – nemají postranní otvory, dobře eliminují okolní ruchy a zvuk ze sluchátek se nešíří dále, nevýhodou je zkreslení zvuku

Provedení náušníků bezdrátových sluchátek

Náušníky přiléhají těsně k uchu a tvoří výslednou zvukovou stopu. Na trhu najdete několik druhů náušníků dle použitého materiálu:

 • Plastové náušníky – nejrozšířenější, výhodou je dobrá přilnavost, odolnost a kvalitní tlumení, nevýhodou může být nekomfortní tuhost
 • Textilní náušníky – velmi komfortní náušníky v široké škále provedení, nevýhodou může být vyšší cena
 • Kožené náušníky – kvalitní pohodlné náušníky s dlouhou životností, nevýhodou je náročnější údržba a vyšší cena

Praktické funkce sluchátek

Bezdrátová sluchátka s potlačením šumu

Sluchátka s kvalitní technologií pro potlačení okolního ruchu i zvuků, poslech tak dosáhne maximální kvality.

→ Kvalitní bezdrátová sluchátka mají také několik dalších praktických funkcí:

 • Mikrofon – praktický při napojení na mobilní telefon či hraní her
 • Ovládání – umožňuje rychlé ovládání přímo na sluchátkách
TIP:

V případě potřeby je možné dokoupit k některým typům bezdrátových sluchátek příslušenství ke sluchátkům, v podobě náhradních špuntů či sluchátkových zesilovačů.

U nás na MALL.cz najdete dalších 2 000 000 výrobků a mezi nimi i Stylusy pro tablety, Herní PC, Mackbooky Air, Apple iMacy, Apple iPady.

-25%
Happy Plugs Air 1 Zen, bílá
8x

Happy Plugs Air 1 Zen

1 990 Kč
1 490 Kč

Další nabídky od 1 143 Kč

Díky příjemně vyladěnému zvuku jsou doslova meditací pro uši – nádherná Bluetooth 5.2 sluchátka Happy Plugs Air 1 Zen hrají skutečně božsky a přináší poslouchajícím vnitřní radost a klid. Na nabití vydrží 6 h, energii pro dalších 24 h provozu sluchátek dodá 600mAh nabíjecí box. Systém 4 mikrofonů garantuje naprosto čisté handsfree hovory. Biomaster technologie zastavuje růst bakterií až o 99,99 %.

Od prodejce MALL
-20%
Skullcandy Crusher Evo Wireless, černá
2x

Skullcandy Crusher Evo Wireless

4 690 Kč
3 738 Kč

Další nabídka za 4 027 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivě zaženou dlouhou chvíli a pustí vám do uší písničky ve skvělé kvalitě zvuku – moderní náhlavní Bluetooth 5.0 sluchátka Skullcandy Crusher Evo Wireless jsou osazená 40mm měniči, mají posuvník pro nastavení intenzity basů a přes mobilní aplikaci dovedou vytvořit osobní zvukový profil posluchače. Na nabití hrají až 40 h a lze je připojit také kabelem.

Od prodejce MALL
-24%
MG B39 bezdrátové sluchátka s kočičími ušima, růžové
4x

MG B39 bezdrátové sluchátka s kočičími ušima, růžové

989 Kč
749 Kč
Akce

Bezdrátová sluchátka – bluetooth, dosah 10m, doba přehrávání přibližně 12 hod, podpora paměťových karet do 32GB, FM rádio. Design kočičích uší, zabudované LED světla v uších, obmedzená hlasitosti 85 dB.

Partner: MOBILEGO
-28%
Yenkee YHP 02BT BK
3x

Yenkee YHP 02BT BK

1 399 Kč
999 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pohodlná, s dobře vyladěným zvukem a příjemnou výdrží 5 h na nabití jsou Bluetooth 5.0 sluchátka Yenkee YHP 02BT BK, která vám domů dorazí i s 400mAh nabíjecím boxem. Box protáhne dobu provozu sluchátek na 20 h. Mají dual mikrofony s potlačením okolního šumu pro čisté handsfree hovory a dotykové ovládání.

Od prodejce MALL
-32%
KOSS BT/330i
5x

KOSS BT/330i

1 199 Kč
814 Kč

Další nabídky od 753 Kč

Hrají na jediné nabití půl dne a do uší pouští jen perfektně vyladěný zvuk – s moderními Bluetooth 5.0 sluchátky KOSS BT/330i bude každý posluchač jako v 7. nebi. Mají výkonné 30mm měniče, nabíjecí baterii s výdrží 12 h, polootevřenou konstrukci s usazením na ucho, komfortní náušníky a možnost připojení audio kabelu.

Od prodejce MALL
-14%
Connect IT bezdrátová sluchátka (CHP-0500-BK)
41x

Connect IT bezdrátová sluchátka (CHP-0500-BK)

699 Kč
599 Kč

Bezdrátová sluchátka Connect IT. Sluchátka mají kvalitní zvuk díky 40mm měničům a integrovaný mikrofon, pomocí kterého fungují také jako Bluetooth hands-free. Jejich náušníky jsou měkce polstrované a potažené umělou kůží a skvěle izolují okolní ruchy.

Od prodejce MALL
Sandberg sluchátka Bluetooth Office Headset Pro 126-06, černá
7x

Sandberg sluchátka Bluetooth Office Headset Pro 126-06, černá

1 583 Kč

Bezdrátové hands-free do auta lze propojit až na vzdálenost 10 metrů. Sandberg sluchátka Bluetooth Office Headset Pro 126–06 se propojuje pomocí technologie Bluetooth 5.0 a umožňuje vám telefonovat po dobu až 14 hodin. Nabíjí se ve stylové dokovací stanici, která je součástí balení.

Od prodejce MALL
Trust Primo Touch BT modrá
91x

Trust Primo Touch BT

499 Kč

Další nabídky od 402 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Malá, ale i přes svou hráškovou velikost s neskutečně působivým zvukem – to jsou bezdrátová Bluetooth 5.0 sluchátka Trust Primo Touch BT osazená výkonnými 10mm měniči a vybavená handsfree mikrofonem s podporou hlasových asistentů. Na nabití hrají 4 hodiny a s nabíjecím pouzdrem až 10 h.

Od prodejce MALL
Sennheiser SPORT True Wireless

Sennheiser SPORT True Wireless

3 350 Kč
3 248 Kč
Novinka

Odolají prachu, vodě i potu díky certifikaci IP54 – moderní sportovní Bluetooth 5.2 sluchátka Sennheiser SPORT True Wireless s vámi bez újmy absolvují mnoho tréninků. Pyšní se 9h výdrží, nabíjecím pouzdrem pro dalších 18 h provozu sluchátek, handsfree mikrofonem, Adjustable Sidetone technologií a samozřejmě špičkově vyladěným zvukem bohatým na audio detaily.

Od prodejce MALL
JBL Live 460NC, černá
11x

JBL Live 460NC

3 490 Kč
3 090 Kč

Když si budete přát, okolní hluky rázem utichnou – stačí na moderních Bluetooth 5.0 sluchátkách JBL Live 460NC aktivovat ANC funkci, která automaticky potlačí ruchy z okolí. Sluchátka mají Ambient AwareTalkThru režimy, kvalitní mikrofon pro čisté handsfree hovory, hlasové ovládání pomocí Hey Google i 750mAh baterii s až 50h výdrží. Hrají čistým JBL Signature Sound zvukem a lze je připojit také audio kabelem.

Od prodejce MALL
-73%
LAMAX Dots1, černá - zánovní
4x

LAMAX Dots1 - zánovní

2 590 Kč
685 Kč

Další nabídky od 636 Kč

Zánovní

Bezdrátová špuntová sluchátka do uší s dobíjecím pouzdrem, které prodlužuje 6hodinovou kapacitu baterie na 30 hodin poslechu. LAMAX Dots1 s vámi zvládnou absolvovat i náročný sportovní trénink, aniž by překážela nebo se někam zatoulala – 3 různé velikosti silikonových špuntů zaručují bezpečné usazení v uchu.

Od prodejce MALL
-60%
Niceboy HIVE podsie - použité
4x

Niceboy HIVE podsie - použité

1 490 Kč
595 Kč

Další nabídka za 639 Kč

Použité

Bezdrátová True Wireless sluchátka s výdrží baterie až 15 hodin díky dobíjecímu pouzdru. Sluchátka Niceboy HIVE podsie jsou vodě a prachu odolná krytím IP54. S připojením přes Bluetooth můžete vyřizovat telefonní hovory handsfree a regulovat hlasitost ovládáním na sluchátku.

Od prodejce MALL

Bezdrátová sluchátka

Hledáte stylová a kvalitní výkonná bezdrátová sluchátka? Vybírejte na Mall.cz. V nabídce máme kvalitní intraaurální bezdrátová sluchátka do uší, i supraurální a cicumaurální sluchátka přes uši!

Bezdrátová sluchátka vytříbených designů a vysoké kvality nabízí značky Niceboy, Sony, JBL, Beats, KOSS, MARLEY, MARSHALL, Panasonic, Sennheiser a mnoho dalších.