Emitex Deka 70x100 fleece, antracit/světle šedá

Hodnocení: 5 1 hodnocení Značka: Emitex Náš kód: 1201950001

Doprava zdarma

Emitex Deka 70x100 fleece, antracit/světle šedá

Emitex dětská deka s vysokou hřejivostí vyrobená ze dvou vrstev fleece s úpravou antipeeling. Rozměry deky jsou 70 × 100 cm a je prakticky použitelná v kočárku, postýlce, autosedačce nebo jako podložka při přebalování. Deka je vybavena oděvními šňůrkami, pomocí kterých se deka přichytí v kterékoli části kočárku. Může se také zahnout pod nohy dítěte, a přichytit ke kočárku, čímž se vytvoří nánožník pro nohy dítěte. Celý popis

345
5 1

345 Kč včetně DPH
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 1201950001

Popis

Popis produktu

Emitex Deka 70×100 fleece

Dětská deka s vysokou hřejivostí vyrobená ze dvou vrstev fleece s úpravou antipeeling. Rozměry deky jsou 70 × 100 cm a je prakticky použitelná v kočárku, postýlce, autosedačce nebo jako podložka při přebalování.

Kvalitní dětská deka, jejíž hřejivost zajišťují dvě vrstvy kvalitního fleece s úpravou antipilling. Barevné kombinace dek vhodně doplňují zimní pytle COMBI. Deka je praktická pro využití v kočárku, v postýlce, v autosedačce, nebo jako pohotovostní přebalovací podložka.

Praktické, originální prvky

  • Pokud už dítě sedí v kočárku nebo v autosedačce, často se vrtí a kope nožičkami. Proto deka sklouzává dolů a musí se stále upravovat. S dekou EMITEX tyto starosti odpadají. Deka je vybavena oděvními šňůrkami, pomocí kterých se deka přichytí v kterékoli části kočárku. Může se také zahnout pod nohy dítěte, a přichytit ke kočárku, čímž se vytvoří nánožník pro nohy dítěte, které tak budou lépe chráněny před chladem. Tímto se deka zkrátí podle potřeby a nebude se špinit od koleček kočárku.

Složení:

  • 100% polyester, atestovaný fleece s úpravou antipilling, materiál s optimální tepelnou regulací.

Praktické a jednoduché ošetřování

  • Může se prát na 30°C v automatické pračce, pracími prostředky šetrnými k barvám.
  • Výhodou je že deka po vyprání rychle uschne a je ihned připravena k dalšímu použití.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Šířka 70 cm
Délka 100 cm
Barva

Barva

šedá