Počet nalezených produktů: 149

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Bright Starts Deka na hraní PiP Bloomin’ Birdies 0m+
1 590 Kč
+ doprava zdarma

Bright Starts Deka podporující vývoj s hrazdou a hračkami Bloomin’ Birdies Activity Gym vaši malou princeznu zabaví na celé hodiny. Je vhodná již od narození.


Bright Starts Deka na hraní 0 m+
1 190 Kč

590 Kč
+ doprava zdarma

S krásnou barevnou dekou na hraní která obsahuje odnímatelný polštářek ve tvaru zvířátka a kousátko bude hraní si na bříšku pro vaše malé dítě pohodlné a ještě zábavnější.


Taf Toys Deka s aktivitami I love
1 699 Kč

1 609 Kč
+ doprava zdarma

Barevná deka je měkoučká a nabízí miminku spoustu aktivních prvků jako je např. zrcátko nebou kousátko. Díky úchytům lze složenou deku snadno přenášet.


Taf Toys Deka s aktivitami pro novorozence
1 779 Kč
+ doprava zdarma

Hrací deka s aktivitami pro novorezence je vybavena 2 hrazdičkami pro zavěšení hraček. Zvednuté boční díly vytváří pro novorozence větší pocit bezpečí. Široké využití, 90×90 cm.


Fisher-Price Hrazdička pro aktivní dítě 3v1 rainforest
1 099 Kč

949 Kč
+ doprava zdarma

I ta nejmenší miminka splehlivě zabaví pět závěsných hraček a přenosný lvíček, který přehrává hudbu. Na této měkké přenosné dečce mohou děti ležet, sedět, hrát si, nebo ji použít jako podporu, když leží na bříšku a zkouší pást koníky.


Baby Einstein Deka na hraní Bold New World 0m+
1 990 Kč
+ doprava zdarma

Poutavá deka na hraní Baby Einstein Bold New World udrží vaše miminko zabavené po celé hodiny. Vysoce kontrastní barvy a vzory usnadňují dítěti soustředit se na své okolí, zatímco rozvíjí svůj zrak. Samozřejmostí jsou odnímatelné hračky a podpůrný polštářek.


Playgro Zábavná podložka se zvířátky
999 Kč

899 Kč
+ doprava zdarma

Playgro – Zábavná podložka se zvířátky je roztomilá barevná hrací deka, vhodná pro děti již od narození. Se zavěšenými hračkami, kousátky. Rozvíjí jemnou motoriku, zabaví miminko na dlouhé chvíle. Rozměr 92×58 cm.


Taf Toys Deka 4 roční období
1 029 Kč
+ doprava zdarma

Hrací deka s extra měkkou střední částí je ideální pro novorozence. Zvednuté bočnice poskytují miminku pocit bezpečí. Aktivní prvky rozvíjejí jemnou motoriku dítěte.


Playgro Hrací podložka zahrada
1 999 Kč

1 799 Kč
+ doprava zdarma

Playgro Hrací podložka zahrada je krásná jarně laděná podložka se závěsnými hračkami. Odnímatelná hvězdička hraje líbivé melodie a svítí. Součástí balení i plyšový ježeček. Vhodné již od narození miminka.


Playgro Maxi hrací deka 150x100 cm
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Velká hrací deka od značky Playgro je super velká, super měkká podložka, která díky rozměru 150×100 cm, je opravdu velkým prostorem na hraní a na zábavu!


Teddies BABY Hrazda pro děti s podložkou a chrastítky
899 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Prostorná a velmi měkká hrací deka s motivem zvířátek je vybavena mnoha aktivními prvky. Součástí deky jsou 2 hrazdičky pro zavěšení hraček v jejichž středu je sluníčko- zrcátko.


Taf Toys Hrací deka outdoorová
879 Kč
+ doprava zdarma

Hrací deka outdoorová poskytuje příjemnou základnu pro hraní si venku. Ani ranní rosa není překážkou, protože deka má voděodolnou spodní stranu. Součástí výrobku je taška s držadlem, do které lze deku snadno složit. Barevné obrázky na dece podněcují ke hraní rodiče s dítětem a pomáhají rozvíjet emoční inteligenci dítěte.


Teddies BABY Hrazda s podložkou a chrastítky
899 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Prostorná a velmi měkká hrací deka s motivem zvířátek je vybavena mnoha aktivními prvky. Součástí deky jsou 2 hrazdičky pro zavěšení hraček v jejichž středu je sluníčko- zrcátko.


Nuk Pool Party 3-D Deka na hraní
1 599 Kč

1 311 Kč
+ doprava zdarma

NUK Deka na hraní Pool Party 3-D se spoustou aktivit zajistí miminku nekonečnou zábavu v prostředí kamarádů Sloníka a Hrošice. Je vhodná již od narození.


Lamaze Hrací podložka Šnek
599 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Barevná hrací podložla ve tvaru šneka je měkoučká a nabízí miminku spoustu aktivních prvků jako např. plastické textury barevné ulity a kytiček a rachotivé kroužky. Díky tomu jak je podložka skladná je skvělá jak pro doma, tak na cesty.


Bright Starts Deka na hraní Monkey Business Musical
1 690 Kč

1 190 Kč
+ doprava zdarma

Vaše děťátko si tuto hrací deku s pestrobarevnými motivy s tématem džungle zamiluje.Díky jasným barvám a příjemným plyšovým hračkám rozvíjí dětské smysly a podněcuje fantazii.


Fisher-Price Hrací dečka autíčko 3v1
2 199 Kč
+ doprava zdarma

S usměvavým autíčkem 3v1 si vaše miminko užije nekonečnou zábavu od narození až po batole! Miminko začne postupně vnímat veselé barvy hraček, které má nad hlavou a blikající volant, který hraje melodie. Stačí se ho jen dotknout! Autíčko je ideální pro hraní i odpočinek!


Taf Toys Hrací deka I Love, Pastelové barvy
1 369 Kč
+ doprava zdarma

Hrací deka I Love, Pastelové barvy, je extra velká a měkká deka s veselými obrázky a množstvím aktivit ke zkoumání. Hraní na dece rozvíjí jemnou i hrubou motoriku dítěte a obrázky podněcují ke hře rodiče s dítětem, čímž podporují rozvoj emoční inteligence dítěte.


Hape Přenosná baby hrazdička
2 649 Kč

2 187 Kč
+ doprava zdarma

S touto měkoučkou podložkou zajistíte svému děťátku zábavu, ať už jste kdekoli! Hrazdička je vybavena visícími kamarády jablkem, včelou s křiklavými křídly a květinou. Potěší malé ruce a oči.


Bright Starts Deka na hraní Spots&Stripes Safari
1 699 Kč
+ doprava zdarma

Velká deka na hraní Spots&Stripes Safari 0m+, 2016 od Bright Starts je vhodná pro děti již od narození. Rozvíjí dětské smysly, se spoustou hraček, pratelná v pračce. Velikost deky 81×81 cm. Užívejte si se svými dětmi!


Fisher-Price Hrazdička malý hudebník-23%
1 699 Kč

1 299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

S hudební hrazdičkou si může děťátko hrát a při tom poslouchat veselé melodie. Může lehce kopat nožičkami nebo se vzpírat. Zapněte reproduktor boom box do režimu Long Play a koncert může začít. Režim je plný 30 minut melodií, které může poslouchat při hře s hudebními nástroji, které mu jako hračky visí nad hlavou.


Taf Toys Hrací deka s hrazdou Džungle
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Hrací deka s hrazdou Džungle je měkká polstrovaná deka s veselými barevnými obrázky.Lehká, snadno přenositelná, závěsné hračky možné vyměňovat, deku lze používat i samostatně. Vhodné již od narození miminka.


Skip hop Deka hrací - Kamarádi ze stromu
1 499 Kč
+ doprava zdarma

Krásná hrací deka velká z kolekce Kamarádi ze stromu je vyrobena z kvalitní 100% bavlny. Doplněna o 4 poutka pro připevnění oblíbené hračky, odnímatelné dětské zrcátko, propracované detaily. Praktická poutka pro přenášení.


Taf Toys Hrací deka

Taf Toys Hrací deka

Hodnocení: 5
1 609 Kč
+ doprava zdarma

Měkoučká hrací deka s veselými obrázky a aktivními prvky, které pomáhají rozvíjet jemnou motoriku dítěte. Jednotlivé části deky mají odlišný povrch. Praktické úchyty usnadňují přenášení.


Nuk Forest Fun 3-D Deka na hraní
1 599 Kč

1 311 Kč
+ doprava zdarma

NUK Deka na hraní Forest Fun 3-D se spoustou aktivit zajistí miminku nekonečnou zábavu v prostředí kamarádů Sloníka a Hrošice. Je vhodná již od narození.


Buddy Toys Hrací deka s tunelem
1 799 Kč

1 399 Kč
+ doprava zdarma

Buddy Toys Hrací deka s tunelem je multifunkční deka s hrazdičkou a tunelem – pro dětičky na ležení na zádech/bříšku, sezení i plazení. Nastavitelná, se zvuky a melodiemi, světýlky, hračkami. Pestrobarevná deka váží 2,6 kg, snadno se přenáší. Pro děti od narození.


Bino Cestovní hrací deka s hrazdičkou Slon
1 299 Kč

720 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestovní měkká hrací dekahrazdičkou s hračkami. Aplikace šustí, chrastí a pískají. Deku lze složit a pomocí zipu sepnout do pohodlné cestovní tašky s uchy.


Bo Jungle Hrazdička B-Activity Bear
1 690 Kč
+ doprava zdarma

Bo Jungle Hrazdička B-Activity Bear je multifunkční dětská hračka se světly, hudbou a zvuky. Hrazdička se dá snadno rozkládat, je tak ideální i na cestování. Reaguje na dotek, spustí se různé melodie a zvuky. S protiskluzovou úpravou.


Bright Starts Deka na hraní 5v1 PiP Your Way Ball Play 2016
2 599 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Deka na hraní 5v1 PiP Your Way Ball Play 0m+, 2016 od Bright Starts je vhodná pro děti od narození. 5 kombinací složení deky, stříška s otvory, taška s balónky, hrazdička s hračkami, zrcátko a další. Rozměr při zvednuté ohrádce 70×60 cm. Skvělá volba!


Bright Starts Deka na hraní Ball Pit Fun 0m+
999 Kč
+ doprava zdarma

Bright Starts Deka na hraní Ball Pit Fun je určená pro děti od narození a roste spolu s dítětem. 76 centimetrová hrací deka poskytuje útulný povrch pro hraní na zemi, stěny této zábavné a barevné deky se dají nastavit nahoru nebo dolů, stěny působí jako bariéra během hry i hry na bříšku a pomáhají udržet 10 barevných míčků vždy po ruce a nadosah pro děťátko. Hrazdička obsahuje 4 odnímatelné hračky, které pomáhají trénovat motorické schopnosti dítěte.


Bright Starts Deka na hraní Kaleidoscope Safari 0m+
1 290 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bright Starts Deka na hraní Kaleidoscope Safari, 0m+ zajistí nekonečnou zábavu vaší ratolesti v prostředí kamarádů ze safari. Je vhodná již od narození.


Bright Starts Deka na hraní Pal Around Junge, 0m+
1 290 Kč
+ doprava zdarma

S touto veselou dekou si Vaše dítě užije spoustu zábavy. Obsahuje tři hračky a plyšová opice hraje 4 melodie. Měkký polštář poskytuje oporu během ležení na bříšku.


Bright Starts Deka na hraní PiP Bright Butterfly 0m+, 2017
1 359 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bright Starts Deka na hraní PiP Bright Butterfly 0m+, 2017 v rozměru 91×71×48 cm a originálním holčičím tvaru a barvičkách. Vhodné již od narození. Hrazdičky, elektronická beruška, plyšový motýlek, chrastítko, kousátko, bezpečnostní zrcátko.


Bright Starts Deka na hraní Zippy Zoo, 2017
1 249 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bright Starts Deka na hraní Zippy Zoo 0m+, 2017 má rozměr 76×76×46 cm. Tato deka je vhodná pro dětičky již od narození. Barevná, se spoustou zajímavých hraček, které zabaví i Vaše děťátko na dlouhou dobu. Lze prát v pračce.


Bright Starts Deka na hraní PiP Charming Chirps 0m+, 2016
1 499 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bright Starts Deka na hraní PiP Charming Chirps 0m+, 2016 s rozměry cca 76×76 cm je krásná růžová deka pro malé princezny již od narození. Krásné hračky (hudební sovička, bezpečnostní zrcátko, chrastítka, kousátko), poutka navíc. Deka se dá vyprat v pračce.


BRITTON hrací deka - Elephants
999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Roztomilé odnimatelné hračky na BRITTON hrací dece – Elephants s motivy zvířátek, upoutají pozornost ležícího děťátka, zabaví ho a stimulují jeho zrak a hmat.


BRITTON hrací deka - OWL
999 Kč
+ doprava zdarma

Krásná hrací deka BRITTON Owl s roztomilým motivem soviček je vhodná pro děti od narození. Díky odnímatelné hrazdičce s roztomilými hračkami se bude děťátko vždy dobře bavit.


B.toys Hrací deka s hrazdou Wonders Above
2 379 Kč
+ doprava zdarma

B-Toys Hrací deka s hrazdou Wonders Above je extra měkoučká vypolstrovaná deka pro pohodlí těch nejmenších. Na hrazdě 5 hraček, které lze vyměňovat. Spodní strana protiskluzová. Vhodné od narození, 84×84 cm.


Buddy Toys 6011 Hrazdička 3 v 1
1 299 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Buddy Toys Hrazdička 3 v 1 se třemi hračkami pro období, když miminko leží, sedí či leží. Barevné hračky upoutají pozornost miminka a podporují rozvoj motoriky.


Buddy Toys BBT 6520 Hrací deka Polar
999 Kč

799 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Hrací podložka Polar pro hry vleže, vsedě a ležení na bříšku, dodává se s přemístitelnými závěsnými hračkami. Rozvoj jemné motoriky. Měkký a barevný materiál.


Buddy Toys Podložka se zvuky
999 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Hrací zvuková podložka je multifunkčním koberečkem s motivy rušného města. Součástí je posunovací autíčko. Jednotlivé obrázky spouštějí různé zábavné a zvukové efekty.


Candide Cestovní pikniková/hrací deka
999 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Candide Cestovní pikniková/hrací deka – rozložte a může si na ní Vaše děťátko hrát, složte a přeneste nebo v ní noste dětské hračky. Jak praktické!


Canpol babies Hrací koberec s hrazdičkou a ohradou COUNTRY
1 390 Kč

1 132 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hrací deka se zvýšeným okrajem country je podle typu modelu je vybavena různými elementy – barevné hračky, imitace zrcátek chrastící a šustící elementy. Hračky slouží po odepnutí jako samostatná chrastítka. Zvýšený okraj zabraňuje překulení dítěte z deky na podlahu.


Canpol babies Hrací koberec s hrazdičkou MULTIFUNKČNÍ Colorful ocean
1 690 Kč

1 409 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Multifunkční hrací deka 3 v 1 oceán, která může plnit tři funkce: velké hrací deky, bezpečné deky s ohrádkou nebo ochrany uvnitř postýlky je úžasným pomocníkem pro každou maminku.


Skip hop E&M Deka s hrazdou
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Krásná deka s barevnými závěsnými hračkami ve tvaru zvířátek. Každé ze zvířátek nabízí vašemu miminku jinou aktivitu a zajišťuje tak dokonalou zábavu a rozvíjení motorických vlastností dítěte.


Fehn 3D aktivity deka Bruno
1 480 Kč
+ doprava zdarma

Fehn 3D aktivity deka Bruno s plyšově měkkým a pohodlně polstrovaným povrchem pro malé průzkumníky. Na dece dítě objevuje různé tvary i barvy a samo se zabavuje. Hračky se dají variabilně odnímat i připevňovat. Deku snadno složíte a můžete ji vzít kamkoliv s sebou.


Fehn Australia 3D aktivity deka
1 799 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Fehn Australia 3D aktivity deka – velmi krásná, propracovaná dětská hrací deka s rozměry cca 105×100 cm . Zamilujete si ji Vy i Vaše děťátko a spolu s australskými zvířátky si užijete spoustu zábavy. Deka je bezpečná, příjemná na dotek, s množstvím odnímatelných hraček.