10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Lionelo Kombinovaný kočárek 3v1 MIKA Casualplay Sportovní kočárek pro dvojčata Tour Twin Max Misty Pink
Lionelo Kombinovaný kočárek 3v1 MIKA

Kombinovaný kočárek s možností složení konstrukce i se sportovním sedákem od značky Lionelo. Kočárek je vybaven prostornou a skládací korbičkou s matrací s bavlněným potahem. Elegantní kočárek MIKA pro příjemné a pohodlné procházky.

můžete mít 22.7.

Od MALL
Casualplay Sportovní kočárek pro dvojčata Tour Twin Max Misty Pink Casualplay Sportovní kočárek pro dvojčata Tour Twin Max Misty Pink
Casualplay Sportovní kočárek pro dvojčata Tour Twin Max Misty Pink

CASUALPLAY – Sportovní kočárek pro dvojčata Tour Twin Max Misty Pink

můžete mít 21.8. - 26.8.

Valcobaby VALCO BABY Kočárek kombinovaný Trend 4 Ultra Denim Casualplay Sportovní kočárek pro dvojčata Tour Twin Max Misty Pink
Valcobaby VALCO BABY Kočárek kombinovaný Trend 4 Ultra Denim

Dvojkombinace Valco Trend 4 Ultra, Set obsahuje: Sportovní kočárek Valco Trend 4 Ultra. Hlubokou vaničku Trend 4 Ultra. Adaptér k vaničce Trend 4 Ultra. Charakteristika sportovního kočárku: Pro děti od narození do 20 kg. 4-dílná stříška pro maximální ochranu před sluncem a nepříznivým počasím.

můžete mít 22.7. - 23.7.

Lionelo Sportovní kočárek Natt Freeon Kočárek kombinovaný Easy 3v1, černá
Lionelo Sportovní kočárek Natt

Skvělý sportovní kočárek Lionelo Natt na nafukovacích kolech s bohatou výbavou. O bezpečnost malého cestovatele se postarají 5 bodové pásy s kryty a nastavením jejich délky a výšky.

můžete mít 22.7.

Od MALL
Freeon Kočárek kombinovaný Easy 3v1, černá Freeon Kočárek kombinovaný Easy 3v1, černá
Freeon Kočárek kombinovaný Easy 3v1, černá

Víceúčelový kočárek FreeOn Easy 3v1 je kompletní startovací sada ideální pro jakékoliv cestování!
Spojení hluboké korbičky, sportovního kočárku a dětské autosedačky v jednom splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů.

můžete mít 22.7. - 23.7.

Hauck Rapid 4D Freeon Kočárek kombinovaný Easy 3v1, černá
Hauck Rapid 4D

Sportovní kočárek Rapid 4D značky Hauck je lehký a kompaktní kočárek ideální do města i na venkov. Velká terenní kola odolná proti propíchnutí si hravě poradí s procházkou na venkovských a lesních cestách. Polohovatelná opěrka zadnohou umožní dítěti pohodlný odpočinek během procházky.

můžete mít 22.7.

Od MALL
MoMi Sportovní kočárek MIYA ABC Design Samba midnight Fashion 2022
MoMi Sportovní kočárek MIYA

Lehký a obratný sportovní kočárek, který vás osloví designem a funkčností. MoMi MIYA nabízí rychlé skládání pohybem jedné ruky, dvojitý zámek skládání bránící náhodnému složení, zvětšný kšilt a 4 odpružená kola. Součástí balení je držák na nápoje, moskytiéra, kryt na nohy a pláštěnka. Od 6 měsíců věku, do 22 kg.

můžete mít 22.7.

Od MALL
ABC Design Samba midnight Fashion 2022 ABC Design Samba midnight Fashion 2022
ABC Design Samba midnight Fashion 2022

Malý, hbitý městský kočárek vhodný od narození od značky ABC Design. 2 v 1 kombinovaný kočárek ABC Design Samba splňuje všechny touhy a nabízí maximální flexibilitu a pohodlí. Výškově nastavitelná rukojeť, prostor na nohy při tlačení a integrované odpružení zajišťují vysokou úroveň pohodlí při jízdě vám i vaší drahé polovičce.

můžete mít 22.7.

Od MALL
Cybex EOS LUX ABC Design Samba midnight Fashion 2022
Cybex EOS LUX

Kočárek nabízí řešení korbičky a zároveň pohodlného sportovního sezení 2 v 1. Cybex EOS LUX je vhodný od narození do přibližně 4 let dítěte a maximálně do 22 kg. Jeden podvozek nabízí tři způsoby transportu – kromě korbičky a sportovního sezení, lze na podvozek připevnit novorozenecké autosedačky Cybex. Terénní kola jsou vhodná do města i do přírody a odpružení předních kol zaručuje plynulou jízdu. Nastavitelná řidítka pro pohodlí rodiče a snadné manévrování s kočárkem.

můžete mít 22.7.

Od MALL
Petite&Mars Kočárek kombinovaný 2v1 Grand II 2020 Petite&Mars Kočárek kombinovaný 2v1 Grand II 2020
Petite&Mars Kočárek kombinovaný 2v1 Grand II 2020

Kombinovaný kočárek 2v1 Grand II Petite&Mars poskytne miminku komfortní jízdu v jakémkoliv terénu a díky sedadlu a vaničce v jednom nemusíte skladovat mnoho komponentů. Kočárek je vhodný od narození do 36 měsíců, s nosností do 15 kg.

můžete mít 22.7.

Od MALL
ABC Design Salsa 3 Classic Petite&Mars Kočárek kombinovaný 2v1 Grand II 2020
ABC Design Salsa 3 Classic

Díky hliníkovému podvozku je Salsa 3 skutečně lehká a má moderní design. Otočné a uzamykatelné přední kolo zajišťuje potřebnou manévrovatelnost na silnici. Opěrky nohou na a teleskopická rukojeť jsou výškově nastavitelné, což rodičům maximálně usnadňuje život.

můžete mít 22.7.

Od MALL
Hauck Rapid 4D Air 2022 Black Petite&Mars Kočárek kombinovaný 2v1 Grand II 2020
Hauck Rapid 4D Air 2022 Black

Sportovní kočárek Rapid 4D Air značky Hauck je lehký a kompaktní kočárek ideální do města i na venkov. Velká terenní kola odolná proti propíchnutí si hravě poradí s procházkou na venkovských a lesních cestách. Polohovatelná opěrka zadnohou umožní dítěti pohodlný odpočinek během procházky.

můžete mít 22.7.

Od MALL