10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Zábava do kočárku - do 1 roku

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Yookidoo Moje první zrcátko - Kravička K´s Kids 3 veselé hračky na přichycení suchým zipem pastelové barvy
Yookidoo Moje první zrcátko - Kravička

Velké bezpečné zrcátko s mnoha funkcemi! Na zadní straně zrcátka je umístěno kousátko sloužící také jako stojánek. Ukrytá kulička vyvolává chrastící zvuk. Zvířátko je vyrobeno z různých druhů textilií, které rozvíjí hmatové schopnosti. Součástí zrcátka je klip pro jednoduché připevnění k postýlce, kočárku či autosedačce.

můžete mít 8.12.

Od MALL
K´s Kids 3 veselé hračky na přichycení suchým zipem pastelové barvy K´s Kids 3 veselé hračky na přichycení suchým zipem pastelové barvy
K´s Kids 3 veselé hračky na přichycení suchým zipem pastelové barvy

Pestrobaverný set obsahuje látkovou veselou housenku, volant s pejskem a barevný telefon. Hračky se dají samostatně pomocí suchého zipu připevnit na kočárek nebo postýlku a miminko tak bude mít svoji oblíbenou hračku stále u sebe.

můžete mít 8.12.

Od MALL
Taf Toys Spirála na kočárek Zahrada K´s Kids 3 veselé hračky na přichycení suchým zipem pastelové barvy
Taf Toys Spirála na kočárek Zahrada

Spirála na kočárek Zahrada s chrasticími hračkami i kousátkem je snadno připevnitelná na madlo kočárku nebo rukojeť autosedačky. Ať už cestujete kamkoli a jakkoli, Vaše miminko bude mít o zábavu postaráno a co je důležité, že tato zábava stimuluje rozvoj smyslů a motorických dovedností dítěte.

můžete mít 8.12.

Od MALL
Canpol babies Plyšová spirála do kočárku Zig Zag modrá Canpol babies Plyšová spirála do kočárku Zig Zag modrá
Canpol babies Plyšová spirála do kočárku Zig Zag modrá

Plyšová spirála do kočárku nebo do postýlky s chrastítkem a zvonečky z kolekce ZIG ZAG. Podporuje rozvoj smyslů a motoriky dítěte. Atraktivní tvary a intenzivní barvy přitahují pozornost dítěte. Plyšové figurky a kroužky jsou lehké a příjemné na dotek.

můžete mít 8.12.

Od MALL
Taf Toys Hrací pultík do auta Koala Canpol babies Plyšová spirála do kočárku Zig Zag modrá
Taf Toys Hrací pultík do auta Koala

Hrací pultík se zavěšenými hračkami zabaví během jízdy dítě sedící v autosedačce proti směru jízdy. Zpětné zrcátko umožňuje rodiči dítě sledovat během jízdy. Pultík nabízí ke zkoumání barevná zvířátka a duhu.

můžete mít 8.12.

Od MALL
Lamaze Panenka Emilka Canpol babies Plyšová spirála do kočárku Zig Zag modrá
Lamaze Panenka Emilka

Půvabná Emilka se jiště brzy stane nejlepší kamarádkou Vašeho dítěte. Emilčiny pestrobarevné a šustivé satičky a botičky vyrobené z různých typů materiálů stimulují hmatové receptory i zrakové orgány. Chrastítko v náhrdelníku zase pomáhá rozvíjet sluch a motorické dovednosti.

můžete mít 8.12.

Od MALL
GaGagu Smyslová závesná spirála Kráva, Tygr Canpol babies Kontrastní edukativní knížka Sensory
GaGagu Smyslová závesná spirála Kráva, Tygr

Měkká spirála se snadno omotá kolem rukojeti kočárku nebo autosedačky. Černobílé materiály a vzory podporují zrak, rozmanité struktury materiálů dětský hmat. Během jízdy se budou pohybovat plyšové hračky a miminko snadno zaujmou a povzbudí jeho touhu objevovat a zkoumat.

můžete mít 8.12.

Od MALL
Canpol babies Kontrastní edukativní knížka Sensory Canpol babies Kontrastní edukativní knížka Sensory
Canpol babies Kontrastní edukativní knížka Sensory

Krásná edukativní knížka pro nejmenší děti. Hračku je možné jednoduše upevnit díky klipům na požadované místo – kočárek, postýlku nebo autosedačku. Praktický doplněk disponuje různými prvky. Senzorické barvy a různé textury materiálů stimulují rozvoj smyslů dítěte.

můžete mít 8.12.

Od MALL
Taf Toys Hrací pult do auta Severní pól Canpol babies Kontrastní edukativní knížka Sensory
Taf Toys Hrací pult do auta Severní pól

Pultík pro zavěšení nad autosedačku reaguje na kopání nožiček dítěte, kterými dosáhne na kontrastní černobílou podložku s pohyblivými korálky. Pozornost dítěte upoutají i zavěšené hračky – chrasticí tučňák, bezpečné zrcátko s duhou a šustící kornout se zmrzlinou.

můžete mít 8.12.

Od MALL
Prvnihracky Discovery baby - Slůně Elvis Canpol babies Senzorická závěsná cestovní hračka PANDA s klipem BabiesBoo
Prvnihracky Discovery baby - Slůně Elvis

Discovery baby – Slůně Elvis

můžete mít 8.12. - 11.12.

Canpol babies Senzorická závěsná cestovní hračka PANDA s klipem BabiesBoo Canpol babies Senzorická závěsná cestovní hračka PANDA s klipem BabiesBoo
Canpol babies Senzorická závěsná cestovní hračka PANDA s klipem BabiesBoo

Senzorická závěsná cestovní hračka PANDA s klipem BabiesBoo poskytne vašemu dítěti dobrou hru při trávení času venku nebo při dlouhých cestách autem. Má pohodlnou sponu, která vám umožní připevnit mobil na dětskou postýlku, kočárek, nosič, houpačku nebo autosedačku.

můžete mít 8.12.

Od MALL
Little Dutch Hrající lodička - námořnický záliv Canpol babies Senzorická závěsná cestovní hračka PANDA s klipem BabiesBoo
Little Dutch Hrající lodička - námořnický záliv

Plyšová hrající lodička přichází s pomocí! Se sladkou ukolébavkou pomůže uklidnit vaše dítě a uspat ho. Stačí zatáhnout za šňůrku a nechat hudbu dělat svou práci. Je to zábavná a měkká dekorace se záchranným kruhem.

můžete mít 8.12.

Od MALL