10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Kinderkraft VEO 3v1 grey 2019 Valco Kočárek sportovní Snap 4 Sport Flat Matte LTD Edition Signature Grey s prvky z ekokůže Caramel 2020
Kinderkraft VEO 3v1 grey 2019

Kombinovaný kočárek VEO 3v1 je inovativní, pečlivě navržený a ergonomický kočárek s příslušenstvím a autosedačkou. VEO kombinuje nejen funkčnost, ale i moderní design. Je agilní, pohodlný a přizpůsobený různým povětrnostním podmínkám. Pohodlné použití nabízí nastavitelnou výšku rukojeti, velmi jednoduchý skládací mechanismus a nafukovací kola, což je ideální na procházky v lese i v městských podmínkách. Je vyroben z lehkých a silných materiálů, rám je vybaven čtyřmi koly pohlcujícími nárazy a pohodlnou centrální brzdou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Lionelo Sportovní kočárek Zoey Valco Kočárek sportovní Snap 4 Sport Flat Matte LTD Edition Signature Grey s prvky z ekokůže Caramel 2020
Lionelo Sportovní kočárek Zoey

Sportovní kočárek Zoey značky Lionelo je lehký, prostornýodpruženými koly. Možnost polohování až do lehu ocení především děti, které si potřebují dopočinout. Tento moderní kočárek s bohatou výbavou je připraven na společné procházky i nákupy s vaším dítětem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Valco Kočárek sportovní Snap 4 Sport Flat Matte LTD Edition Signature Grey s prvky z ekokůže Caramel 2020 Valco Kočárek sportovní Snap 4 Sport Flat Matte LTD Edition Signature Grey s prvky z ekokůže Caramel 2020
Valco Kočárek sportovní Snap 4 Sport Flat Matte LTD Edition Signature Grey s prvky z ekokůže Caramel 2020

Elegantní, stylový, praktický, a hlavně pohodlný, to je ***sportovní kočárek Sport Flat Matte** od Valco Baby s prvky z eko-kůže. Ultra lehký kočárek s váhou podvozku 6,6 kg a s plně sklopným sedadlem je určen pro děti od narození do 20 kg. Ať vyrazíte do města na nákupy nebo do přírody na výlet, kočárek si poradí v každém terénu díky nafukovacím kolům.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Thule URBAN GLIDE 2 SINGLE Thule URBAN GLIDE 2 SINGLE + korbička URBAN GLIDE
Thule URBAN GLIDE 2 SINGLE

Dětský kočárek URBAN GLIDE 2 značky Thule je praktická tříkolka vhodná do každého terénu. Kočárek v elegantním designu s odlehčenou konstrukcí oceníte nejen na procházkách ve městě, ale i na oblíbené stezce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Thule URBAN GLIDE 2 SINGLE + korbička URBAN GLIDE Thule URBAN GLIDE 2 SINGLE + korbička URBAN GLIDE
Thule URBAN GLIDE 2 SINGLE + korbička URBAN GLIDE Dětský kočárek URBAN GLIDE 2 značky Thule je praktická tříkolka vhodná do každého terénu. Nyní ve výhodném setu s korbičkou URBAN GLIDE.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Chipolino Kočárek kombinovaný Misty 2v1 Ebony Thule URBAN GLIDE 2 SINGLE + korbička URBAN GLIDE
Chipolino Kočárek kombinovaný Misty 2v1 Ebony

Chipolino kočárek Misty 2v1 Ebony – kombinace elegantního hlubokého a sportovního kočárku v jednom. Lehká konstrukce a celá řada příslušenství a doplňků tvoří multifunkční řešení pro moderní rodiče. 

můžete mít 1.12. - 4.12.

SkyShowtime zdarma
Petite&Mars Kočárek kombinovaný 2v1 Grand II 2021 Heritage Voda Petite&Mars Kočárek kombinovaný 2v1 Grand II 2021 Heritage Voda
Petite&Mars Kočárek kombinovaný 2v1 Grand II 2021 Heritage Voda

Kombinovaný kočárek 2v1 Grand II značky PETITE&MARS je ideální kočárek po nastávající rodiče. Rodinné vycházky v každém terénu. Výhodný set hlubokého kočárku a sportovní verze v jednom využijete již od narození do 15 kg. Tento kočárek je vyroben ze 100% recyklovaných PET lahví a součástí výbavy je znovu naplnitelná skleněná láhev na čistou vodu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
TFK Kočárek Twinner Twist Petite&Mars Kočárek kombinovaný 2v1 Grand II 2021 Heritage Voda
TFK Kočárek Twinner Twist

Kočárek TFK Twinner Twist pro dvojčata Sportovní kočárek, který je možné používat již od narození. (při dokoupení korbiček) Lehký, jednoduše ovladatelný, moderní.

můžete mít 5.12. - 6.12.

SkyShowtime zdarma
Lionelo Kombinovaný kočárek MIKA 2IN1 Petite&Mars Kočárek kombinovaný 2v1 Grand II 2021 Heritage Voda
Lionelo Kombinovaný kočárek MIKA 2IN1

Lionelo Mika 2v1 je model na několik let! Sada korbičky a sporťáku je vhodná pro jakýkoli terén, což je skvělá volba pro moderní rodiče, kteří ocení elegantní a zároveň funkční řešení. Kočárek je určen pro použití od narození do přibližně 4 let věku dítěte (nebo do dosažení hmotnosti 22 kg).

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Valco SNAP 4 TAILOR MADE SPORT 2017, Grey Marble Petite&Mars Kočárek kombinovaný 2v1 Grand II 2020
Valco SNAP 4 TAILOR MADE SPORT 2017, Grey Marble

Valco SNAP 4 TAILOR MADE SPORT s nánožníkem je velmi lehký sportovní kočárek. Snap SPORT má oproti běžnému Snapu terénní (nafukovací) kola. Nosnost kočárku je 20 kg, je skladný a pohodlný nejen pro děťátko, ale i pro rodiče.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Kiduku Kombinovaný kočárek 3v1 Béžový Petite&Mars Kočárek kombinovaný 2v1 Grand II 2020
Kiduku Kombinovaný kočárek 3v1 Béžový

Trojkombinace nabízí hlubokou korbičku, sportovní sedačku a zároveň autosedačku.

můžete mít 1.12.

SkyShowtime zdarma
Petite&Mars Kočárek kombinovaný 2v1 Grand II 2020 Petite&Mars Kočárek kombinovaný 2v1 Grand II 2020
Petite&Mars Kočárek kombinovaný 2v1 Grand II 2020

Kombinovaný kočárek 2v1 Grand II Petite&Mars poskytne miminku komfortní jízdu v jakémkoliv terénu a díky sedadlu a vaničce v jednom nemusíte skladovat mnoho komponentů. Kočárek je vhodný od narození do 36 měsíců, s nosností do 15 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL