Ponnie Mechanický jezdící kůň Tiara M

Ponnie Mechanický jezdící kůň Tiara M

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Koník Ponnie jezdí jako živý. Roztomilý plyšový koník, na kterém se dá skutečně jezdit, pro malé princezny a rytíře. Ideální dárek pro všechny milovníky koní, vhodné pro děti 5–12 let. Hříva koníka se dá česat a zaplétat. Celý popis
8 990 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma

Skladem u partnera 5+ kusů

29.7.2021 - 30.7.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Fine Promo s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100038630124

Popis

Mechanický jezdící koník Ponnie se rozjede pravidelným nasedáním a vysedáním ze sedla. Je poháněn pouze pohyby dítěte. Nemá motor a nepotřebuje k pohybu žádné baterie. Směr jízdy si určuje jezdec natáčením dřevěných madel. 

 

Jezdící koníci Ponnie rozvíjejí koordinaci pohybů a rovnováhu dítěte. Při jízdě dítě zapojuje důležité svalové partie, které nejsou běžně zatěžovány a koník tak pomáhá zdravému vývoji dítěte.

Na koníkovi si zajezdíte doma i venku. Má kolečka z bezbarvé gumy (černý vzhled dodává kolečkům vnitřní černá plastová výztuž koleček), takže nepoškrábe ani nezabarví parkety či plovoucí podlahu. Venku je ideální k ježdění zpevněný rovný povrch jako je asfalt nebo zámková dlažba.

Určen pro děti ve věku 5–12 let, max. váha jezdce 50 kg, výška sedu 65 cm, rozměry výrobku: d=97 x š=34 x v=104 cm, čistá váha 12 kg. Doporučená výška jezdce 110–140 cm, min. délka nohy jezdce (od rozkroku k patě) 54 cm.

Koníci Ponnie jsou hračky té nejvyšší kvality a splňují nejnáročnější mezinárodní certifikační požadavky pro hračky.

 

Jezdící koně Ponnie mají narozdíl od konkurenčních produktů integrované sedlo nenarušující linii koníka a česací hřívu. Vzhled těchto koníků navrhla česká grafička Olga Šmídová.