L.O.L. Surprise! #Hairgoals Vlasatice - Makeover série 2 Varianta A
499 Kč
+ doprava zdarma

15 překvapení v L.O.L. Surprise! Vlasatice! Panenky s opravdovými vlasy! Nakrm nebo vykoupej panenku a nech se překvapit jejími novými vlastnostmi s vodním překvapením! Sesbírej všech 12 postaviček s česatelnými vlásky a inspiruj se jejich účesy.


Little Dutch Panenka Rosa 35 cm
449 Kč
+ doprava zdarma

Milá hadrová panenka je velmi příjemná na dotek. Je dodávána v dárkové krabičce, která je i jejím domečkem.


L.O.L. Surprise! #Hairgoals Vlasatice - Makeover série 1 Varianta A
499 Kč
+ doprava zdarma

15 překvapení v L.O.L. Surprise! Vlasatice! Panenky s opravdovými vlasy! Nakrm nebo vykoupej panenku a nech se překvapit jejími novými vlastnostmi s vodním překvapením! Sesbírej všech 12 postaviček – 10 panenek s česatelnými vlasy a 2 ultra vzácné panenky se třpytkami a plastovými vlasy.


Spin Master Pog Hrací sada Taneční párty
899 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Součástí této velké párty sady je jedna panenka z osmi, které milují společné oslavy. Po vystřelení konfet je v sadě 1 unikátní host- panenka v popperu. Jedná se o sadu s párty vzhledem a zbrusu novými doplňky, výbavou a jídlem.


Baby Annabell Zapf Creation panenka s funkcemi a doplňky 43 cm
1 899 Kč

1 523 Kč
+ doprava zdarma

Baby Annabell je skoro jako opravdové miminko. Má celou řadu funkcí, které imitují skutečné miminko. Reaguje na doteky, umí ronit opravdové slzy a má ráda svou lahvičku. Nově umí Baby Annabell i čůrat.


L.O.L. Surprise! Bublající překvapení - oranžové
959 Kč

899 Kč
+ doprava zdarma

Rozbal ještě více překvapení s L.O.L. Bubbly Surprise! Obsahuje exkluzivní L.O.L. Surprise! panenku a zvířátko s vodním překvapením, které jsou uschovány v šumivém srdíčku. Dalších šest překvapení odhal otevřením bublin a vyhrabáním z písku. Třpytivé balení můžeš také použít jako kabelku nebo jako sadu na hraní.


Vtech Little Love - Mluvící miminko
1 599 Kč

1 399 Kč
+ doprava zdarma

Tato panenka je ideální společnice pro všechny malé děti. Učí děti opakovat, poznávat, pečovat i hrát si. Je to mluvící miminko, které zná více než 300 různých vět a frází a učí se další od dětí. Opakuje slova, která slyší.


BABY born Surprise

BABY born Surprise

Hodnocení: 5
449 Kč
+ doprava zdarma

Podívej, co přinesl čáp! Krásné malé miminko, které můžeš objevovat kousek po kousku. Úžasný uzlíček plný radosti skrývá spoustu překvapení. Nejprve rozbal látku a podívej se, jaký má miminko fusáček a pak pokračuj v objevech dál.


BABY born Starší sestřička-Pohádková česací hlava
1 079 Kč

899 Kč
+ doprava zdarma

S česací hlavou BABY born se každá holčička může stát skvělou kadeřnicí a vizážistkou. Z kvalitních blonďatých vlasů s fialovými proužky, vytvoří nekonečné množství účesů. Čelenka s vyměnitelnými sponkami se stane ozdobou každého účesu.


Bayer Design First Words Baby panenka světle růžová, 38 cm
679 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

First Words Baby je panenka s 24 funkcemi a krásnou tváří. Pokud se dotknete jejího bříška, panenka se směje, pláče, říká mama nebo tata a dělá různé dětské zvuky. Panenka má mrkací oči.


Teddies Panenka Terezka hadrová plyš 30cm
339 Kč
+ doprava zdarma

Mluvící „Hadrová panenka Terezka“, která umí české věty jako například: „Mám tě ráda. Budeme si spolu hrát?“ a další. Staň se její nejlepší kamarádkou.


EP Line Panenka Nena mluvící 36 cm s pejskem
1 500 Kč

899 Kč
+ doprava zdarma

Všechny holčičky budou nadšené z krásné panenky Neny s modrýma očima. Panenka o velikosti 36 cm má dlouhé hebké vlásky. Je oblečena do sukýnky a blůzky. K sobě má milého kamaráda v podobě pejska.


L.O.L. Surprise! Lils Sourozenci a zvířátka - Makeover série 1
299 Kč
+ doprava zdarma

5 vrstev překvapení L.O.L. Surprise! Lils se všemi novými překvapeními uvnitř! Každá vrstva odhalí nápovědu, zda se uvnitř ukrývá LIL Sestřička, LIL bratříček nebo LIL Zvířátko. Vykoupej a objevuj jejich vodní překvapení. Sesbírej je všechny a zkompletuj jejich rodiny. Kombinuj doplňky se všemi panenkami.


Zapf Creation Panenky LIL' SNAPS (1.série), 14 druhů
339 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

LIL‘ SNAPS jsou balíčky s překvapením, které hravě kombinují panenky a šperky. Povyměňuj panenkám hlavu, trup a nohy a vytvoř tak úplně novou postavičku. Modré kudrnaté vlasy, tělo s duhovým tričkem a bezva rockerské nohy. A nebo zkus jinou variantu. Zacvakni jednotlivé části panenky do sebe a ukaž tak, jakou máš právě náladu! Jednotlivou barevnou variantu ani panenku nelze zvolit. Zasíláme dle skladových zásob.


Rappa Panenka naučná Klára 46 cm
299 Kč
+ doprava zdarma

Rozkošná hadrová naučná panenka Klára je vysoká 46 cm. Panenka má na sobě zip a knoflíčky, na kterých se může dítě naučit zapínat oblečení. Je měkkoučká a příjemná na dotek.


Simba Česací hlava 19 cm
499 Kč
+ doprava zdarma

Každá malá parádnice si zajisté ráda vyzkouší práci kadeřnice a stylistky. Na této modelce si může kdykoli vyzkoušet všechny své kreativní nápady na účesy i make up.


L.O.L. Surprise! Lils Sourozenci a zvířátka - Makeover série 2
349 Kč
+ doprava zdarma

5 vrstev překvapení L.O.L. Surprise! Lils se všemi novými překvapeními uvnitř! Každá vrstva odhalí nápovědu, zda se uvnitř ukrývá LIL Sestřička, LIL bratříček nebo LIL Zvířátko. Vykoupej a objevuj jejich vodní překvapení. Sesbírej je všechny a zkompletuj jejich rodiny. Kombinuj doplňky se všemi panenkami.


Spin Master Pog Hrací sada pro párty panenky - Hayden
499 Kč

359 Kč
+ doprava zdarma

Párty panenka Hayden je v jedinečném balení s hrací sadou. Elegantní dárková krabička obsahuje panenku, jednoho mazlíčka, spoustu doplňků a oblečků na jakoukoli párty a vybavení na výzdobu. Navíc je možné z obalu vytvořit originální party herní prostor.


Alltoys Panenka Bambolina Anna s 50 českými slovy
1 300 Kč

759 Kč
+ doprava zdarma

Půvabná panenka Bambolina Anna umí své mamince po stisknutí bříška říct 50 českých slov. Je oblečena do moderní halenky a sukýnky, na hlavě má pruhovanou čepičku a přes rameno trendy tašku.


Rappa Panenka hadrová 50 cm Maruška
299 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Seznamte se s Maruškou – veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo i pomazlí. Rozkošná hadrová panenka s copy je vysoká 50 cm. Panenka má hnědé vlásky a krásné šatičky. A co ty? Už máš svou hadrovou panenku?


Baby Annabell Little Annabell 36 cm
669 Kč

549 Kč
+ doprava zdarma

„Otevři oči, maličká, nebo prospíš celý den!“ Roztomilá panenka s modrýma zavíracíma očima je jako Šípková Růženka, moc ráda spí. Nicméně, tak jako ráda leží na zádech se zavřenýma očima, stejně tak ráda objevuje okolní svět, když je vzhůru. A ve světě je toho přece tolik co objevovat! Například její růžové dupačky s jednoduchým rozepínáním, které jsou navrženy speciálně pro ty nejmenší ručičky. A co teprve legrační potisk dupaček – ovečky ve městě. Čepička do barvy k dupačkám krásně sedí. Ti, kteří pořád chtějí něco objevovat, mají také brzy žízeň, a proto si s sebou Annabell přináší růžovou lahvičku. Po napití z lahvičky je zase čas se trochu prospat.


Spin Master Pog party Tuba s konfetami a panenkou
199 Kč

99 Kč
+ doprava zdarma

Zatoč spodní částí – objevíš 2 doplňky. Potom otoč horní částí – a zatímco vyletí konfety, objevíš panenku. V 1. řadě je 8 panenek – v legračních, jedinečných a nápaditých obalech. Každá holčička je jiná – některé rády tvoří, fotografují nebo vyrábí ozdoby.


Llorens New Born chlapeček 84311
1 899 Kč

1 799 Kč
+ doprava zdarma

Panenka New Born miminko- chlapeček je velmi detailně zpracovaná. Na sobě má oblečený sladěný obleček v podobě dupaček, kabátku, čepičky a ponožek. Součástí balení je dudlík.


Teddies Panenka Sofinka s pejskem chodící a mluvící 42cm
759 Kč

689 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Panenka Sofinka má na vodítku svého pejska na kolečkách. Po stisknutí tlačítka na bříšku začne sama chodit a povídat: "Ahoj, já jsem Sofinka a mám ráda svého pejska. Pomůžeš mi vymyslet jeho jméno? Budeme si spolu hrát? Dej mi vodítko do ruky a půjdeme se projít. Mám tě ráda….


Baby Annabell Alexander, 43 cm
1 899 Kč

1 499 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Panenka Baby Annabell Alexander může provázet ty nejmenší maminky panenek třeba po celý den. Když Alexandera polechtáš na bříšku, bude se smát, až si z toho někdy trochu upšoukne. Co se mu po obědě nepodařilo odříhnout, musí někudy ven. Alexander má rád svou modrou lahvičku a při pití z ní hýbe pusinkou, a dokonce uslyšíš i zvuky sání. Často má hlad, to pak musí dostat rychle najíst, protože jinak se může stát, že se rozpláče a začne ronit opravdové panenkovské slzy. Nejraději má, když ho jeho malá maminka pohoupe na koleni, hned se začne šťastně smát. Pohoupej ho dopředu a dozadu. Začne zívat, zavře očka, usne a bude hluboce oddychovat.


Spin Master Pog Hrací sada pro párty panenky - Ava
499 Kč

429 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Párty panenka Ava je v jedinečném balení s hrací sadou. Elegantní dárková krabička obsahuje panenku, jednoho mazlíčka, spoustu doplňků a oblečků na jakoukoli párty a vybavení na výzdobu. Navíc je možné z obalu vytvořit originální party herní prostor.


Simba Máša a medvěd Panenka Máša 23 cm
479 Kč

449 Kč
+ doprava zdarma

Máša je hlavní postava oblíbeného ruského animovaného seriálu. Je známá svými krásnými a nepřehlédnutelnými oblečky. Každá malá parádnice si s Mášou užije spoustu zábavy a dobrodružství.


Baby Annabell Little Baby Fun 36 cm
1 059 Kč

899 Kč
+ doprava zdarma

Baby Annabell Little Baby Fun je krásné miminko, které si moc rádo hraje. Když ji políbíš na čelo, oplatí ti to rozkošným zvukem polibku nebo zavolá svou maminku. Moc ráda se nechá lechtat na bříšku – směje se pak na celé kolo. Když je houpána dopředu a dozadu, tak zpívá. Po hraní je hladová a unavená: Baby Annabell pak hladově saje z její lahvičky. A jéje, vylila pár kapiček. Nevadí, stačí je utřít hadříkem. Po napití mlíčka z lahvičky si odříhne a zase je veselá a radostně brebentí, jakmile jí její malá maminka vymění plenku. Pak se schoulí a usne v růžovém pyžamku s růžičkami a potiskem ovečky. Když Baby Annabel Little Baby Fun něžně pohoupete, pomalu zavře očka, usne, a přitom si spokojeně chrupká.


Simba Panenka Steffi s miminkem
339 Kč
+ doprava zdarma

Panenka Steffi je těhotná. Ve svém bříšku nosí miminko, které již brzy přivede na svět. Bříško panenky lze otevřít a malé miminko vyndat. Součástí balení jsou i doplňky pro novorozeně jako je dečka, dudlík, lahvička a další.


Nines 31061 Susi miminko 45 cm
1 495 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Krásné miminko-holčička je jako živé. Má měkké tělíčko a kloubové nohy i ruce. Součástí je měkká deka a dudlíček. Miminko se po odblokování strojku směje a říká mama a tata.


BABY born Starší sestřička - Česací hlava
1 099 Kč
+ doprava zdarma

S česací hlavou BABY born se každá holčička může stát skvělou kadeřnicí a vizážistkou. Z kvalitních blonďatých vlasů vytvoří nekonečné množství účesů. Čelenka se sponkami se stane ozdobou každého účesu.


Teddies Miminko se 16 zvuky 30 cm
359 Kč

339 Kč
+ doprava zdarma

Krásné interaktivní miminko potěší každou holčičku. Panenka vydává 16 miminkovských zvuků. Je oblečeno do krásných růžových dupaček s motýlkem a čepičkou.


Simba Dvě Evičky s palandou a příslušenstvím
339 Kč
+ doprava zdarma

Krásná sada dvou panenek na hraní. Panenky Evičky v pyžamu jsou připraveny jít spinkat do svých paland. Každá panenka má svého mazlíčka na spaní a peřinky. Palanda lze rozložit na dvě postýlky.


BABY born Soft Touch Holčička s doplňky na čištění zubů, 43 cm
1 799 Kč

1 599 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

BABY born si pořád něco dává do pusy a žvýká. Brzy se jí asi začnou klubat zoubky. Proto má na růžovém tričku obrázek medvídka Bruna a kačenky Berty, jak si čistí zuby. Pohodlné kalhoty a čepička jsou ozdobeny potiskem barevných kapiček. Spolu se všemi doplňky pro dentální hygienu si holčička BABY born do svého nového domova přinese i spoustu dalších doplňků, které jí pomohou s jejími devíti funkcemi.


BABY born Mořská víla 36 cm
1 059 Kč

899 Kč
+ doprava zdarma

Už jsi slyšela o speciálním způsobu plavání malých mořských víl? Je to způsob plavání, kterým se pohybuješ vodou v kostýmu mořské víly s vílí ploutví. BABY born Mořská víla ti ukáže, jak na to.


Rappa Hadrová panenka Terezka 50 cm
339 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Seznamte se s Terezkou – veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo i pomazlí. Rozkošná hadrová panenka s copánky je vysoká 50 cm. Panenka má růžové vlásky a krásné šatičky. A co ty? Už máš svou hadrovou panenku?


Little Dutch Panenka Jim 35 cm
449 Kč
+ doprava zdarma

Milá hadrová panenka je velmi příjemná na dotek. Je dodávána v dárkové krabičce, která je i jejím domečkem.


Simba Panenka Steffi - Těhotná princezna
399 Kč
+ doprava zdarma

Princezna Steffi čeká miminko a bude z ní nádherná maminka. Její miminko je schované u ní v bříšku a až nastane ten pravý čas, je možné jej vyjmout a uložit do krásné královské kolébky.


Simba NBB Panenka chlapeček 43 cm
949 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Péči jako o opravdické miminko si mohou všechny malé maminky užít s panenkou chlapečka New Baby Born, která pije i čůrá. Součástí sady je také nočník, lahvička a jídelní souprava.


Simba Panenka Steffi - Mořská víla, světelný efekt
429 Kč
+ doprava zdarma

Krásná a třpytivá mořská víla Steffi připlouvá a již se těší na společné hraní a dobrodružství. Má pohyblivou ploutev a je voděodolná, takže se jedná o ideální společnici na koupání.


Lamps Panenka velká - holka
448 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Nádherná panenka holčičkaměkké tělíčko a krásné husté vlásky. Je oblečena do krásných růžových šatiček a teplého kabátku. Oblečení lze svléknout. Velikost holčičky je 55 cm. Vhodné pro děti od 3 let.


BABY born My First Koupací panenka, 30 cm
549 Kč

499 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Na hodině plavání pro miminka se užije tolik zábavy. Gumová kačenka Berta u téhle legrace také nemůže chybět. Po skončení hodiny zabal BABY born hezky do ručníku s kapucí a pečlivě ji osuš. Po všem tom cákání a plavání má BABY born žízeň. Naštěstí má vždy s sebou lahvičku a dělá, že pije.


TM Toys Cry babies magic tears - magické slzy
449 Kč
+ doprava zdarma

Objevte svět mini panenek Cry Babies magic Tears – kouzelné slzy. V balení najdete panenku a doplňky, obal slouží i jako domeček. Cry Babies roní skutečné slzy!


Bigjigs Toys Látková panenka Poppy 25 cm
339 Kč
+ doprava zdarma

Seznamte se s Poppy veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo i pomazlí. Poppy nosí krásné a příjemné oblečení s hezkým květinovým designem a těší se na společné přátelství s vaším dítětem.


BABY born Černoušek Soft touch, 43 cm
1 649 Kč

1 249 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Ahoj, panenko BABY born®, ty máš ale měkké a příjemné tělíčko! A opravdu… Poprvé se BABY born® cítí mnohem měkčí – prostě ideální kamarádka na mazlení. Má měkčí a hebčí tělíčko, takže se všemi jejími funkcemi, které navíc fungují bez baterií, se teď hraje tak snadno. Odteď má BABY born® ještě pohyblivější paže, a proto se převlékání BABY born® stává hračkou.


Baby Annabell My First Annabell 30 cm
529 Kč

469 Kč
+ doprava zdarma

Oblíbená ovečka Baby Annabell z obrázku na dupačkách předvádí tu nejoblíbenější aktivitu panenky. Spinkání je totiž tou nejoblíbenější činností roztomilé 30 cm panenky s měkkým tělíčkem. Když panenku položíš na zádíčka, pomalu zavře modrá očka a ani k tomu nemusí počítat ovečky! Kromě podřimování je samozřejmě na pořadu dne i pití z lahvičky. Proto si do nového domova Baby Annabell přináší růžovou lahvičku.


Panenky

Pryč jsou doby, kdy panenka znamenala hadrovou hračku s namalovanýma očima. Technika jde zběsile kupředu a panenky nezůstávají pozadu. Chcete, aby se panenka smála, plakala, mluvila či dokonce, aby voněla jako novorozeně? Není problém.

Když se řekne panenka, většina z nás si představí mrkací pannu, která zavře oči, když ji položíte na záda. Klasické panenky jsou nejčastěji vyrobeny z hypoalergenních materiálů, jsou voděodolné a udělané tak, aby vydržely i drsnou dětskou lásku. Dnes můžete vybírat mezi panenkami klučičími i holčičími, mezi bělochy, černochy i asiaty či stylizovanými postavičkami z dětských filmů a seriálů. Fantazii se meze nekladou.

Pokud chcete panenku do vody, doporučujeme zakoupit kvalitní výrobky od renomovaných výrobců. Do levnějších pan může zatékat voda, která se špatně dostává ven a po delší době může panenka začít zapáchat. Se smradlavou panenkou si vaše ratolest chtít hrát asi nebude. Rovněž panenky s umělými vlasy čas od času umyjte šamponem, aby se nezacuchaly a vlasy nepřipomínaly koudel.

Povinnou výbavou každé malé slečny je panenka typu Barbie. Dnes nestačí mít pouze hubenou krásku se zlatým vlasem. Existují panenky, které odráží pravé disproporce žen. Malá princezna tak nebude mít zkreslený pohled na ideál krásy.

Nenašli jste tu správnou hračku? Zkuste zapátrat v kategoriích dětské hračky.

_____

^ Zpátky nahoru