10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Hračky pro nejmenší

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Clementoni Interaktivní pejsek Plastica Pěnové Puzzle Vesnice, 9 ks
Clementoni Interaktivní pejsek

Pejsek KUK je velmi roztomilý. Mluví, zpívá a pohybuje se dopředu a dozadu. Stiskem tlačítek učí děti číslice, barvy a zvířecí zvuky. Když ouška zakryjí oči, začíná hra na schovávanou. Stiskem kostičky na obojku se ouška opět otevřou.

můžete mít DNES

Od MALL
Plastica Pěnové Puzzle Vesnice, 9 ks Plastica Pěnové Puzzle Vesnice, 9 ks
Plastica Pěnové Puzzle Vesnice, 9 ks

Pěnové puzzle s motivem vesnice bylo vytvořeno v dílně českých návrhářů. Slouží jako hračka, podložka na hraní i pro odpočinek. Rozvíjí manuální zručnost a podporuje fantazii dítěte.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Fisher-Price Velký pejsek CZ HHH25 Plastica Pěnové Puzzle Vesnice, 9 ks
Fisher-Price Velký pejsek CZ HHH25

Velký pejsek z řady Směj se a poznávej! od Fisher-Price® bude první nejlepší kamarád vašeho děťátka! Pejsek reaguje na pohyb vašeho batolete a spustí písničky, zvuky a fráze, které vašeho nadšeného drobečka zaručeně povzbudí k pohybu.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Fisher-Price Linkimals Mluvící lenochod Mormark 3D Montessori kniha aktivit pro děti, senzorická knížka pro ráne učení | FIRSTBOOK
Fisher-Price Linkimals Mluvící lenochod

Mluvící lenochod Linkimals od Fisher-Price® rozhýbe vaše děťátko a naučí ho spoustu věcí pomocí senzačních světel, hudby, písniček a nápaditých tanečních pohybů. Zmáčkněte tlačítko na lenochodově tlapičce a poslechněte si vše o číslech, barvách a mnohém dalším, zatímco lenochod tleská tlapkami a kývá hlavičkou.

můžete mít DNES

Od MALL
Novinka
Mormark 3D Montessori kniha aktivit pro děti, senzorická knížka pro ráne učení | FIRSTBOOK Mormark 3D Montessori kniha aktivit pro děti, senzorická knížka pro ráne učení | FIRSTBOOK
Mormark 3D Montessori kniha aktivit pro děti, senzorická knížka pro ráne učení | FIRSTBOOK

Tato 3D Montessori kníha pro děti se skvěle hodí k zavádění prvních slov, spojování pojmů a rozvoji motorických dovedností. Knížka podněcuje dětské myšlení a představivost. Je ideální na cesty, protože je lehká a zabaví děti na delší dobu. Děti si ji zamilují a rodiče také!

můžete mít 11.12. - 13.12.

SkyShowtime zdarma
Vtech Marshall - Písmenková hostina - česky Mormark 3D Montessori kniha aktivit pro děti, senzorická knížka pro ráne učení | FIRSTBOOK
Vtech Marshall - Písmenková hostina - česky

Naučte se společně s Marshallem poznat písmena české abecedy. Marshallovi stačí vložit do tlamičky kostičku a on hned pozná jaké písmenko je na kostičce vyobrazeno. Marshall ale také zkouší, jestli už písmena poznáte sami. Např. vás vyzve: „Pomož mi prosím najít a zachránit písmeno Č“. Když jste splnili úkol dobře, tak vás pochválí a navíc třeba přidá slovo, ve kterém se písmeno používá.

můžete mít DNES

Od MALL
Novinka
Mormark Interaktivní krab | CRABBIE Sofistar Interaktivní hračka lezoucí krab CRAWLY
Mormark Interaktivní krab | CRABBIE

CRABBIE po zapnutí přehrává hudbu. Zažijte zábavu pro své děti a domácí mazlíčky!

můžete mít 11.12. - 13.12.

SkyShowtime zdarma
Fisher-Price Mluvící pejsek CZ Sofistar Interaktivní hračka lezoucí krab CRAWLY
Fisher-Price Mluvící pejsek CZ

Tento měkoučký, mazlivý pejsek se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě svého čtyřnohého kamaráda dotkne, zareaguje pejsek tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího!

můžete mít DNES

Od MALL
Sofistar Interaktivní hračka lezoucí krab CRAWLY Sofistar Interaktivní hračka lezoucí krab CRAWLY
Sofistar Interaktivní hračka lezoucí krab CRAWLY

Lezoucí krab může nejen povzbudit děti k plazení, ale je také dobrým řešením pro čas strávený na bříšku! Naši krabi mají zabudované infračervené senzory, které dokáží automaticky rozpoznat překážky a uniknout.

můžete mít 11.12. - 13.12.

SkyShowtime zdarma
Vtech Magická kostka ZAZU Králíček BIBI - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi
Vtech Magická kostka

Multifunkční, extrémně zábavná kostka zná více než 75 písní, melodií, zvuků a frází. Učí poznávat zvířátka, barvy, čísla i dětské říkanky. Mnoha způsoby rozvíjí jemnou i hrubou motoriku dítěte, hudební cítění, trpělivost i postřeh. Dítě je za každou svou činnost odměněno povzbuzujícími frázemi, zablikáním nebo zábavnými zvuky.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Yookidoo Kouzelný kohoutek s ozubenými tvary ZAZU Králíček BIBI - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi
Yookidoo Kouzelný kohoutek s ozubenými tvary

Kohoutek do vany s nekonečným proudem vody a ozubenými tvary. Bateriové čerpadlo kohoutku snadno čerpá vodu z vany. Vytváří tak nekonečný proud bez zbytečného plýtvání vodou nebo z obav popálení dítěte horkou vodou z běžného vodovodního kohoutku. Barevné ozubené tvary podporují myšlení a učí děti řešit jejich pohyb pomocí převodovky.

můžete mít DNES

Od MALL
ZAZU Králíček BIBI - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi ZAZU Králíček BIBI - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi
ZAZU Králíček BIBI - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi

Roztomilé a velmi hebké zvířátko ZAZU králíček BIBI pomáhá miminku spřátelit se s jeho novým prostředím. Je to pro ně velmi obtížné období, jelikož přichází o pohodlí tepla a uklidňujícího tlukotu mateřského srdce. V bříšku zvířátka se skrývá zvukový modul, kde si můžete vybrat 3 tradiční ukolébavky a 3 zvuky.

můžete mít DNES

Od MALL