10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Hračky pro nejmenší

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Clementoni Interaktivní pejsek Plastica Pěnové Puzzle Vesnice, 9 ks
Clementoni Interaktivní pejsek

Pejsek KUK je velmi roztomilý. Mluví, zpívá a pohybuje se dopředu a dozadu. Stiskem tlačítek učí děti číslice, barvy a zvířecí zvuky. Když ouška zakryjí oči, začíná hra na schovávanou. Stiskem kostičky na obojku se ouška opět otevřou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Plastica Pěnové Puzzle Vesnice, 9 ks Plastica Pěnové Puzzle Vesnice, 9 ks
Plastica Pěnové Puzzle Vesnice, 9 ks

Pěnové puzzle s motivem vesnice bylo vytvořeno v dílně českých návrhářů. Slouží jako hračka, podložka na hraní i pro odpočinek. Rozvíjí manuální zručnost a podporuje fantazii dítěte.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Fisher-Price Velký pejsek CZ HHH25 Plastica Pěnové Puzzle Vesnice, 9 ks
Fisher-Price Velký pejsek CZ HHH25

Velký pejsek z řady Směj se a poznávej! od Fisher-Price® bude první nejlepší kamarád vašeho děťátka! Pejsek reaguje na pohyb vašeho batolete a spustí písničky, zvuky a fráze, které vašeho nadšeného drobečka zaručeně povzbudí k pohybu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Fisher-Price Linkimals Mluvící lenochod Mormark 3D Montessori kniha aktivit pro děti, senzorická knížka pro ráne učení | FIRSTBOOK
Fisher-Price Linkimals Mluvící lenochod

Mluvící lenochod Linkimals od Fisher-Price® rozhýbe vaše děťátko a naučí ho spoustu věcí pomocí senzačních světel, hudby, písniček a nápaditých tanečních pohybů. Zmáčkněte tlačítko na lenochodově tlapičce a poslechněte si vše o číslech, barvách a mnohém dalším, zatímco lenochod tleská tlapkami a kývá hlavičkou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
Mormark 3D Montessori kniha aktivit pro děti, senzorická knížka pro ráne učení | FIRSTBOOK Mormark 3D Montessori kniha aktivit pro děti, senzorická knížka pro ráne učení | FIRSTBOOK
Mormark 3D Montessori kniha aktivit pro děti, senzorická knížka pro ráne učení | FIRSTBOOK

Tato 3D Montessori kníha pro děti se skvěle hodí k zavádění prvních slov, spojování pojmů a rozvoji motorických dovedností. Knížka podněcuje dětské myšlení a představivost. Je ideální na cesty, protože je lehká a zabaví děti na delší dobu. Děti si ji zamilují a rodiče také!

můžete mít 11.12. - 13.12.

SkyShowtime zdarma
Vtech Marshall - Písmenková hostina - česky Mormark 3D Montessori kniha aktivit pro děti, senzorická knížka pro ráne učení | FIRSTBOOK
Vtech Marshall - Písmenková hostina - česky

Naučte se společně s Marshallem poznat písmena české abecedy. Marshallovi stačí vložit do tlamičky kostičku a on hned pozná jaké písmenko je na kostičce vyobrazeno. Marshall ale také zkouší, jestli už písmena poznáte sami. Např. vás vyzve: „Pomož mi prosím najít a zachránit písmeno Č“. Když jste splnili úkol dobře, tak vás pochválí a navíc třeba přidá slovo, ve kterém se písmeno používá.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Fisher-Price Mluvící pejsek CZ Yookidoo Kouzelný kohoutek s ozubenými tvary
Fisher-Price Mluvící pejsek CZ

Tento měkoučký, mazlivý pejsek se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě svého čtyřnohého kamaráda dotkne, zareaguje pejsek tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
Mormark Interaktivní krab | CRABBIE Yookidoo Kouzelný kohoutek s ozubenými tvary
Mormark Interaktivní krab | CRABBIE

CRABBIE po zapnutí přehrává hudbu. Zažijte zábavu pro své děti a domácí mazlíčky!

můžete mít 11.12. - 13.12.

SkyShowtime zdarma
Yookidoo Kouzelný kohoutek s ozubenými tvary Yookidoo Kouzelný kohoutek s ozubenými tvary
Yookidoo Kouzelný kohoutek s ozubenými tvary

Kohoutek do vany s nekonečným proudem vody a ozubenými tvary. Bateriové čerpadlo kohoutku snadno čerpá vodu z vany. Vytváří tak nekonečný proud bez zbytečného plýtvání vodou nebo z obav popálení dítěte horkou vodou z běžného vodovodního kohoutku. Barevné ozubené tvary podporují myšlení a učí děti řešit jejich pohyb pomocí převodovky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Sofistar Interaktivní hračka lezoucí krab CRAWLY ZAZU Králíček BIBI - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi
Sofistar Interaktivní hračka lezoucí krab CRAWLY

Lezoucí krab může nejen povzbudit děti k plazení, ale je také dobrým řešením pro čas strávený na bříšku! Naši krabi mají zabudované infračervené senzory, které dokáží automaticky rozpoznat překážky a uniknout.

můžete mít 11.12. - 13.12.

SkyShowtime zdarma
Vtech Magická kostka ZAZU Králíček BIBI - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi
Vtech Magická kostka

Multifunkční, extrémně zábavná kostka zná více než 75 písní, melodií, zvuků a frází. Učí poznávat zvířátka, barvy, čísla i dětské říkanky. Mnoha způsoby rozvíjí jemnou i hrubou motoriku dítěte, hudební cítění, trpělivost i postřeh. Dítě je za každou svou činnost odměněno povzbuzujícími frázemi, zablikáním nebo zábavnými zvuky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ZAZU Králíček BIBI - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi ZAZU Králíček BIBI - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi
ZAZU Králíček BIBI - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi

Roztomilé a velmi hebké zvířátko ZAZU králíček BIBI pomáhá miminku spřátelit se s jeho novým prostředím. Je to pro ně velmi obtížné období, jelikož přichází o pohodlí tepla a uklidňujícího tlukotu mateřského srdce. V bříšku zvířátka se skrývá zvukový modul, kde si můžete vybrat 3 tradiční ukolébavky a 3 zvuky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL