10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Hračky pro nejmenší

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Plastica Pěnové Puzzle Vesnice, 9 ks BabyDan Hrací podložka puzzle Geometrické tvary, blue 90x90 cm
Plastica Pěnové Puzzle Vesnice, 9 ks

Pěnové puzzle s motivem vesnice bylo vytvořeno v dílně českých návrhářů. Slouží jako hračka, podložka na hraní i pro odpočinek. Rozvíjí manuální zručnost a podporuje fantazii dítěte.

můžete mít DNES

Od MALL
Výprodej
BabyDan Hrací podložka puzzle Geometrické tvary, blue 90x90 cm BabyDan Hrací podložka puzzle Geometrické tvary, blue 90x90 cm
BabyDan Hrací podložka puzzle Geometrické tvary, blue 90x90 cm

Vynikající pěnová puzzle hrací podlaha od Baby Danu v příjemné modro šedé barvě, která ozdobí dětský pokojíček. Balení obsahuje celkem 9 kusů dlaždic, každá 30 × 30 cm. Velmi vhodné přes dlažbu nebo plovoucí podlahu.

můžete mít DNES

Od MALL
Výprodej
BabyDan Hrací podložka puzzle Geometrické tvary, rose 90x90 cm BabyDan Hrací podložka puzzle Geometrické tvary, blue 90x90 cm
BabyDan Hrací podložka puzzle Geometrické tvary, rose 90x90 cm

Vynikající pěnová puzzle hrací podlaha od Baby Danu v příjemné ružovo šedé barvě, která ozdobí dětský pokojíček. Balení obsahuje celkem 9 kusů dlaždic, každá 30 × 30 cm. Velmi vhodné přes dlažbu nebo plovoucí podlahu.

můžete mít DNES

Od MALL
Plastica Pěnové Puzzle, ohrádka, 34 ks Převodník I2C pro Arduino 1602 LCD displej, Převodník I2C pro LCD1602
Plastica Pěnové Puzzle, ohrádka, 34 ks

Pěnové díly puzzle se zvířátky slouží jako hračka i jako podložka na hraní a odpočinek. Boční díly se dají sestavit tak, že vytvoří ohrádku pro nejmenší děti.

můžete mít DNES

Od MALL
Převodník I2C pro Arduino 1602 LCD displej, Převodník I2C pro LCD1602 Převodník I2C pro Arduino 1602 LCD displej, Převodník I2C pro LCD1602
Převodník I2C pro Arduino 1602 LCD displej, Převodník I2C pro LCD1602

Převodník IIC/I2C pro LCD 1620. Převodník I2C. Díky tomu není třeba vést k displeji mnoho signálních vodičů (které zabírají mnoho pinů v Arduinu). Vše kromě napájení obstarávají pouze dvě linky SDA a SCL.. Funkce, které lze implementovat.

můžete mít 27.2. - 28.2.

Profibaby Chrastítko špendlík - černobílý Převodník I2C pro Arduino 1602 LCD displej, Převodník I2C pro LCD1602
Profibaby Chrastítko špendlík - černobílý

Nadčasové, klasické chrastítko nyní i v černobílé kombinaci. Tato barevná kombinace dokonale stimuluje smysl zraku u dítěte, které dosud nerozlišuje barvy.

můžete mít 27.2. - 28.2.

ZOPA Kolotoč na postýlku Racoon Clementoni BABY Interaktivní odrážedlo 3v1 (Play For Future)
ZOPA Kolotoč na postýlku Racoon

Dětský kolotoč na postýlku od značky Zopa je estetickou hračkou i usínacím kamarádem. Krásná dekorace dětské postýlky s plyšovými hračkami jemné barvy má několik příjemných sladkých melodií, které pomůžou miminku usnout. Montáž kolotoče s natahovacím strojkem bez baterií je velmi snadná.

můžete mít DNES

Od MALL
Leventi Létající spinner koule Clementoni BABY Interaktivní odrážedlo 3v1 (Play For Future)
Leventi Létající spinner koule

Mini dron pro děti. Krásný a zábavný míč, který se vždy vrací. Díky LED efektům koule ve vzduchu vypadá opravdu magicky. Reaguje na pohyb ruky a při letu svítivě bliká. Létající spinner koule je hračka, kterou může ovládat i dítě. Dron s kulovým designem můžete zcela bezpečné uchopit rukama.

můžete mít 27.2. - 28.2.

Clementoni BABY Interaktivní odrážedlo 3v1 (Play For Future) Clementoni BABY Interaktivní odrážedlo 3v1 (Play For Future)
Clementoni BABY Interaktivní odrážedlo 3v1 (Play For Future)

Výrobek patří do ekologického programu CLEMENTONI Play for Future, který byl vytvořen s cílem sdělit dětem důležitost udržitelnosti a ochrany životního prostředí.

můžete mít 26.2. - 27.2.

MoMi Pěnové puzzle ZAWI Iso Trade Hrací vzdělávací pěnová podložka pro děti město-les | 150x195cm
MoMi Pěnové puzzle ZAWI

Pěnová podložka MoMi ZAWI je multifunkční produkt. Jde o standardní podložku chránící dítě před chladem při hraní, ohrádku a hračku v podobě klasického 3D puzzle. Pěnová podložka je pohodlná pro miminko a zajišťuje správnou tepelnou izolaci.

můžete mít DNES

Od MALL
AKUKU Vzdělávací, edukační barevné míčky - 6 ks Iso Trade Hrací vzdělávací pěnová podložka pro děti město-les | 150x195cm
AKUKU Vzdělávací, edukační barevné míčky - 6 ks

Vzdělávací, edukační barevné míčky. Senzorické kuličky se vyznačují měkkostí, tvarem, texturou a barvou. Používají se v senzorické terapii, která se často využívá u dětí s různými smyslovými poruchami, jako je autismus nebo ADHD. Fungují jako nástroj ke stimulaci smyslů a pomáhají při smyslové in

můžete mít 29.2. - 1.3.

Iso Trade Hrací vzdělávací pěnová podložka pro děti město-les | 150x195cm Iso Trade Hrací vzdělávací pěnová podložka pro děti město-les | 150x195cm
Iso Trade Hrací vzdělávací pěnová podložka pro děti město-les | 150x195cm

Hrací vzdělávací pěnová podložka pro děti město-les | 150×195cm Velká, oboustranně pěnová hrací podložka se vzorem ulice a lesa. Perfektní jako…

můžete mít 28.2. - 29.2.