10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 31431397

Tiny Love Kompaktní kolotoč s melodií na zavěšení - Zábava na louce, 0m+

Tiny Love Kompaktní kolotoč s melodií na zavěšení - Zábava na louce, 0m+

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Každé dítě potřebuje pravidelný přirozený přechod mezi hrou a dobou odpočinku. Kolotoč Tiny Love díky kombinaci hudby a pohybu stimuluje smysly vašeho dítěte a také mu umožní postupně se připravit na spánek, když je ospalé. Celý popis
1 930 Kč
Zboží od: babys
1 930 Kč
Doprava zdarma
Jiní prodejci
S novou kartou za

3.6.2024 na výdejním místě
3.6.2024 na vaší adrese

Popis

Ideální pro děti od narození.
„Hra na louce“ je úžasná vývojová hra, která uklidní každé dítě a přitáhne jeho pozornost skvělou kombinací hudby. Jedinečný pohybový systém 4D kolotoče (hračky jsou vždy zaměřeny na dítě) a pozorování okouzlujících hraček „tančících“ až na 18 různých melodií rozvíjí vizuální koordinaci a smysly dítěte.
Hračka „roste“ spolu s dítětem.
Může se přeměnit na přenosný hudební box.
Vlastnosti hračky.
1. 6 různých kategorií hudby s 18 různými melodiemi.
2. Jedinečné tlačítko „shuffle“ – náhodné přehrávání hudby.
3. Patentovaný pohyb kolotoče.
4. Až 40 minut nepřetržité, jedinečné hudby.
5. Ovládání hlasitosti.
6. 2 vysoce kvalitní reproduktory.
7. Tlačítko aktivace hudby pro vaše dítě.
8. Přenosný kolotoč.
Tipy k použití.
Nekoordinovaný pohyb zvířat zavěšených na kolotoči způsobuje, že dítě zaměřuje svou pozornost na jeden objekt, čímž se rozvíjí schopnost soustředit se.
0–3 měsíce
Pro novorozence zvolte možnost „white sound“. Studie ukázaly, že takové zvuky uvolňují novorozence, protože jim připomínají zvuky, které slyšely v děloze.
5+ měsíců
Když děťátko vyroste a čas na kolotoč skončí, odeberte rameno z kolotoče a nechte hudební skříňku připevněnou k postýlce. Brzy se dítě naučí, jak aktivovat hudbu, čímž se začne učit, jak funguje proces příčiny a následku.
12+ měsíců
Jakmile vaše dítě začne chodit, bude si moci vychutnat poslech oblíbené hudby nošením hudební skříňky.
Objevujte kouzlo kolotoče.
Oblíbená hra - Roztomilé postavičky z kolekce Hra na louce se objevují a zmizí nad hlavou dítěte. Tento pohyb vytváří druh hry „ku-ku“, která umožňuje dítěti pochopit zmizení a objevení hračky (pokud něco zmizí, neznamená to, že už nebude).
Příčina a následek - Když dítě vyroste a začne nezávisle mačkat tlačítka na hudebním boxu nebo světýlek a spouštět tak hudbu a světelné efekty, začne chápat vztah příčiny a následku.
Jazyk a komunikace - Zatímco dítě leží ve své postýlce při pohledu na barevné postavy se na ně usmívá a snaží se s ním i komunikovat. Zlepšuje tak komunikační a jazykové dovednosti zároveň. Zrak a sluch - Velké oči usmívajících se postav a pomalý pohyb ramen kolotoče spolu s uvolněnou hudbou stimulují smysly dítěte – zrak a sluch.
Emocionální a sociální vývoj – Relaxační hudba a neustálý pohyb kolotoče vytvářejí atmosféru, která uklidňuje dítě a umožňuje mu klidně usnout.
Možnost nastavení dle potřeb.
„Hra na louce“ umožňuje rodičům upravit úroveň stimulace. Zapněte kolotoč, světlo a hudbu současně nebo každou funkci samostatně. Horní část kolotoče lze oddělit od panelu a výrobek může být použit jako hudební skříňka.
Technické údaje.
-věk: 0–2 let
-rozměry balení: délka 41cm x šířka 12cm x výška 34cm
-barva: vícebarevné
-rozměry (cm): 41 × 59 × 56
-hmotnost výrobku po vybalení: 1.056kg
-hmotnost s obalem: 1,8 kg