Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 26603281

KECJA Fotbalové branky 120x80cm Set brankový míč

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Fotbalové branky 120×80cm Set brankový míč Cítit fotbalové emoce Fotbal vyvolává skutečné emoce. Cítit je dnes! Co takhle vlastní velkou sadu pro provozování vašeho oblíbeného sportu? 2 góly Branky sestavíte během pár okamžiků a stejně snadno na ně připevníte síť. Branky jsou lehké, takže Celý popis

Fotbalové branky 120×80cm Set brankový míč Cítit fotbalové emoce

Fotbal vyvolává skutečné emoce. Cítit je dnes!

Co takhle vlastní velkou sadu pro provozování vašeho oblíbeného sportu?

2 góly

Branky sestavíte během pár okamžiků a stejně snadno na ně připevníte síť. Branky jsou lehké, takže ve složeném stavu je můžete přesunout, kam chcete, a protože jsou stabilní, jsou ideální pro nastavení na trávu, beton a dokonce i písek.

Včetně míče a pumpy

Váš starý míč už není hratelný? Máme pro vás další překvapení. Tato sada obsahuje zcela nový míč. Míč vám bude sloužit dlouhou dobu a umožní vám odehrát mnoho vítězných zápasů.

Protože moc dobře víme, že na hřišti vás mohou potkat různé situace, přidáváme do setu pumpu – jednou nafouknete míč a můžete hrát dál!

Goool!

Útočník, obránce, zadák, brankář? Boniek, Lewandowski, Piszczek, Szczęsny? Již brzy se můžete přidat k této vznešené skupině! Hrajte, jak chcete, kdy a kde chcete, střílejte góly a staňte se nejlepším fotbalistou!

Skvělá fotbalová sada – ideální jako dárek

Tato fotbalová souprava je splněným snem každého, kdo rád hraje fotbal. Obsahuje vše, co hráč potřebuje, a dokonce i celý tým.

Kvalita a bezpečnost

Fotbalový set je rekreační hračka pro děti od 3 let a mládež.

Fotbalový set je vyroben z kvalitních, certifikovaných a estetických materiálů. Síť je omyvatelná a brankové trubky v případě znečištění stačí otřít vlhkým hadříkem.

Sada nemá žádné ostré hrany ani prvky, které by mohly dítěti ublížit. Při sestavování branek a nafukování míče se doporučuje pomoc dospělých.

Plná bezpečnost použití je potvrzena evropským bezpečnostním certifikátem CE.