BIG Sada dopravních značek
499 Kč 399 Kč

Sada praktických dopravních značek. Dvě značky mají jiný symbol na přední a zadní straně. Set obsahuje následující značky – stop, pozor jiné nebezpečí, provoz v obou směrech, parkoviště, přechod pro chodce.

BIG Velká sada značek

BIG Velká sada značek

Hodnocení: 4,5
969 Kč 719 Kč

Velká sada šesti dopravních značek. Čtyři značky mají jiný symbol na přední a zadní straně. Set obsahuje následující značky: stop, pozor jiné nebezpečí, provoz v obou směrech, zákaz předjíždění, hlavní silnice, konec hlavní silnice, zákaz zastavení, parkoviště, přechod pro chodce.

BIG Semafor

BIG Semafor

Hodnocení: 4,6
719 Kč 589 Kč

Semafor s automatickým přepínáním světel je skvělý doplněk do každého dopravního hřiště. Děti jej také mohou použít při hře s vozítky a zastavit dopravu, když je potřeba odněkud vycouvat se strojem.

BIG Big Sada koleček k Bobby Car 4ks
399 Kč 349 Kč

Sada 4 náhradních koleček pro všechny výrobky Bobby car. Vyrobeno z materiálu, který snižuje hlučnost až o 50%. Rozměr kolečka: 15 × 15 × 4 cm.

BIG Big Bobby - přívěsný vozík
599 Kč 489 Kč

Dvoukolový přívěsný vozík k odstrkovadlu Big Bobby, červený. Připojte ho na všechny typy Bobby car od BIG, nebo ho naložte věcmi a přijeďte si pro něj po dlouhé cestě.

BIG Dopravní kužely 4 ks
329 Kč 293 Kč

Sada praktických červenobílých kuželů. V setu jsou čtyři kusy, které si děti mohou pro svou hru rozestavět dle potřeby. Kužely jsou vysoké 26 centimetrů.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Příslušenství k dětským vozítkům.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Příslušenství k dětským vozítkům výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Příslušenství k dětským vozítkům akce.