10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
  • Značka
    Schleich
    ×
Schleich 98983 Adventní kalendář 2023 Farm World Schleich 42437 Stáj s koněm klubová, Tori + Princess
Schleich 98983 Adventní kalendář 2023 Farm World

S adventním kalendářem Schleich® FARM WORLD je čekání na Vánoce vážně zábava. Za každým okénkem se skrývá milé překvapení pro farmu. Jak bude farmářka Laura slavit Vánoce se všemi zvířecími mláďaty? Kdo u toho bude? Bude dost dárků pro všechny? To se dozvíš, když postupně otevřeš 24 okének.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 42437 Stáj s koněm klubová, Tori + Princess Schleich 42437 Stáj s koněm klubová, Tori + Princess
Schleich 42437 Stáj s koněm klubová, Tori + Princess

Rozšiřte svoji sbírku o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou klubovou stáj s koněm. Součástí je stáj, figurky Tori, koně i psa a doplňky. Překážky mohou být kombinované podle vašich představ. Vhodné jak pro velké, tak pro malé koně. Figurka Tori má pohyblivé končetiny.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 42438 Mycí kout klubový s příslušenstvím Schleich 42437 Stáj s koněm klubová, Tori + Princess
Schleich 42438 Mycí kout klubový s příslušenstvím

Po tréninku Emily odmění svou holštejnskou klisnu chladnou sprchou v mycím koutě. Vede Lunu na protiskluzovou gumovou podložku, přiváže kobylku za ohlávku a uchopí vodní hadici zavěšenou na šikovném otočném rameni.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 41462 Velká dinosauří výzkumná stanice Schleich 41462 Velká dinosauří výzkumná stanice
Schleich 41462 Velká dinosauří výzkumná stanice

Velká výzkumná dinosauří stanice od Schleich nabízí spoustu dobrodružství a zábavy při hře! Hluboko v amazonské džungli nabízí skrytá stanice vše, co je potřeba k výzkumu posledních žijících dinosaurů. Kromě velitelského střediska má stanice také vyhlídkovou plošinu s výkyvnou střechou a jeřábem. Pod nimi je karanténa pro nově zajaté dinosaury. První vyšetření je možné provést hned tady a poté mohou být dinosauři propuštěni do uzavřeného prostoru přes poklop.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 42407 Velký dům na farmě Schleich 41462 Velká dinosauří výzkumná stanice
Schleich 42407 Velký dům na farmě

Farmáři Paul a Laura milují péči o zvířata na farmě, a proto žijí ve velkém domku na farmě. Dvoudílná budova se skládá ze stodoly a farmářského rodinného domu s kuchyní a ložnicí. Sada obsahuje celou řadu doplňků a funkcí. K obývacímu prostoru s kuchyňským koutem, jídelním koutem a ložnicí je připojena stáj, která poskytuje dostatek prostoru pro zvířata.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 42567 Stáj s příslušenstvím u jezera Schleich 41462 Velká dinosauří výzkumná stanice
Schleich 42567 Stáj s příslušenstvím u jezera

Osedlej koně a můžeš vyrazit. Ale až po dokončení prací ve stáji. Ještě štěstí, že s jezdeckou stájí z kolekce Schleich® HORSE CLUB je to taková zábava a nabízí vše, co ty i jezdec potřebujete. S masážním kartáčem, háčkem na kopyta a hřeblem upravíš arabskou klisnu i její hříbě v boxu pro hřebelcování během chvilky.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 70762 Noční nebeský drak Schleich 42583 Klisna plemene Quarter Horse s česací hřívou
Schleich 70762 Noční nebeský drak

Noční drak s průhlednými křídly pokrytými třpytivým hvězdným prachem vypadá naprosto kouzelně. Jeho křídla jsou plně pohyblivá a snadno vykreslují elegantní kruhy hvězdou na noční obloze. Pokud nepřitáhne pozornost svými letovými schopnostmi, tak fialovými šupinami a zlatým hřebínkem s kudrlinkami na zádech určitě, stejně jako na čele.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 42583 Klisna plemene Quarter Horse s česací hřívou Schleich 42583 Klisna plemene Quarter Horse s česací hřívou
Schleich 42583 Klisna plemene Quarter Horse s česací hřívou

Jméno klisny Quarter Horse z kolekce Schleich® HORSE CLUB Sofia's Beauties by ti mohlo napovědět o jejích dovednostech. V závodech na čtvrt míle je neporaženou šampionkou. To je 402 metrů.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 42592 Kavárna pro jezdce Schleich 42583 Klisna plemene Quarter Horse s česací hřívou
Schleich 42592 Kavárna pro jezdce

Když se v kavárně pro jezdce z kolekce Schleich® HORSE CLUB line vůně čerstvého jablečného koláče, všichni zákazníci pocítí hlad. Mezi milovníky koní je toto barevné místo setkání známé také jako „U hrnku a sedla“.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Schleich 42500 Oplocená aréna pro králíky a morčata Schleich 42500 Oplocená aréna pro králíky a morčata
Schleich 42500 Oplocená aréna pro králíky a morčata

S králíky a morčaty z farmy je stále co objevovat. Zvířata se schovávají ve svém kotci, sají z láhve na pití, okusují salát nebo přebíhají přes houpací hračku, která také slouží jako praktická rampa, k lezení nebo přeskakování na střechu svého kotce. Dílky plotů lze libovolně spojovat nebo kombinovat s jinými ploty Schleich®.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 42485 Stáj pro koně s příslušenstvím Schleich 42500 Oplocená aréna pro králíky a morčata
Schleich 42485 Stáj pro koně s příslušenstvím

Nová barevná stáj pro koně nabízí spoustu zábavných funkcí a poskytuje nekonečnou zábavu! Napodobovat práci na farmě je tak snadné s pomocí farmářů Paula, Laury a zvířaty. Zatímco se farmářova žena připravuje na jízdu na koni, Paul přepravuje nové krmivo do seníku. Uložení balíků sena je velmi snadné díky pohyblivým transportním válečkům, které práci usnadňují. Pomocí skluzavky dostane seno zase rychle dolů. Hodiny na krmení jsou nastaveny podle toho, jaké krmivo zvířata potřebují. Objeví farmář roztomilou myšku sedící v myší díře?

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 42535 Dobrodružné auto s přívěsem a koněm Schleich 42500 Oplocená aréna pro králíky a morčata
Schleich 42535 Dobrodružné auto s přívěsem a koněm

Hannah a její otec mají skvělé auto s přívěsem na koně od Schleich® Horse Club! Široká škála funkcí nabízí spoustu možností hraní. Sedadla v prostorném SUV lze sklopit, takže figurka pana Kramera může zabalit spoustu věcí, jako je skládací stan a rozsáhlé jezdecké vybavení skládající se z helmy, sedla, uzdy, kbelíku a boxu na péči s masážním kartáčem a hřebla.

můžete mít DNES

Od MALL