BIG Dopravní kužely 4 ks
329 Kč 293 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada praktických červenobílých kuželů. V setu jsou čtyři kusy, které si děti mohou pro svou hru rozestavět dle potřeby. Kužely jsou vysoké 26 centimetrů.

BIG Sada dopravních značek
499 Kč 399 Kč

Sada praktických dopravních značek. Dvě značky mají jiný symbol na přední a zadní straně. Set obsahuje následující značky – stop, pozor jiné nebezpečí, provoz v obou směrech, parkoviště, přechod pro chodce.

Lamps Světelný semafor baterie
349 Kč

Dopravní semafor na baterie s dvěma módy. Herní (automatická změna barev) a naučný (ruční výběr barev po stisknutí tlačítka). Děti jej také mohou použít při hře s vozítky a zastavit dopravu, když je potřeba odněkud vycouvat se strojem.

Yedoo Zvonek

Yedoo Zvonek

Hodnocení: 5
59 Kč

„Pozor předjíždím! Zleva! Ustupte z cesty! Chvátám! Ať vás nepřejedu…“ Nechte zvonek, ať to řekne za vás.

Yedoo Držák lahve

Yedoo Držák lahve

Hodnocení: 5
143 Kč

Nesmí chybět na žádném koloběžkovém rámu, jinak vám brzy dojde šťáva. Yedoo koloběžky na něj mají připravené závity, takže nemusíte už nic řešit.

BIG Semafor

BIG Semafor

Hodnocení: 4,5
719 Kč 589 Kč

Semafor s automatickým přepínáním světel je skvělý doplněk do každého dopravního hřiště. Děti jej také mohou použít při hře s vozítky a zastavit dopravu, když je potřeba odněkud vycouvat se strojem.

BIG Big Sada koleček k Bobby Car 4ks
399 Kč 349 Kč

Sada 4 náhradních koleček pro všechny výrobky Bobby car. Vyrobeno z materiálu, který snižuje hlučnost až o 50%. Rozměr kolečka: 15 × 15 × 4 cm.

Klein Dopravní semafor

Klein Dopravní semafor

Hodnocení: 4,5
869 Kč 699 Kč

Dopravní semafor s automatickým přepínáním světel je skvělý doplněk do každého dopravního hřiště. Děti jej také mohou použít při hře s vozítky a zastavit dopravu, když je potřeba odněkud vycouvat se strojem.

Yedoo Blatníky SKS pro koloběžku 12´´/12´´
523 Kč

Blatníky z vysoce kvalitního plastu s hliníkovou konstrukcí uvnitř vyrábí ve spolupráci s Yedoo německá firma SKS. Blatníky jsou lehké, pružné a odolné proti mechanickému poškození.

Lamps Dopravní značky 5 ks 80 cm
459 Kč 349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dopravní značky doplňkové vysoké 80 cm jsou skvělou sadou na každé dopravní hřiště nebo na velkou zahradu. Děti se zábavnou formou naučí poznávat různé značky, které je v provozu mohou potkat.

Peg Perego Přilba Ducati

Peg Perego Přilba Ducati

Hodnocení: 3,5
1 120 Kč 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská přilba Ducati je nezbytným doplněkem při jízdě na motorce nebo jiném dětské vozítku. Splňuje bezpečnostní normy pro ochranné přilby, takže bude vaše dítě při svém ježdění maximálně chráněno.

Berg Buzzy přívěs S
1 890 Kč 1 819 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Chcete mít svůj BERG Buzzy kompletní? Připojte BERG Buzzy přívěs a od teď bude snadné vozit své věci sebou. Díky přívěsu bude hra venku ještě zábavnější! Vlož do přívěsu piknikový koš, hračky nebo jiné věci a dobrodružství začíná.

Stamp StarWars - Klakson na kolo
315 Kč 239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Úžasný klakson na kolo nebo koloběžku s oblíbeným motivem z kultovního filmu Star Wars. Klakson lze jednoduše upevnit na řídítka a zabránit tak nebezpečným střetům s dalšími jezdci nebo chodci.

BIG Velká sada značek

BIG Velká sada značek

Hodnocení: 4,5
969 Kč 719 Kč

Velká sada šesti dopravních značek. Čtyři značky mají jiný symbol na přední a zadní straně. Set obsahuje následující značky: stop, pozor jiné nebezpečí, provoz v obou směrech, zákaz předjíždění, hlavní silnice, konec hlavní silnice, zákaz zastavení, parkoviště, přechod pro chodce.

Klein Dopravní značky 73cm
869 Kč 729 Kč

Dopravní značky vysoké 73 cm jsou skvělou sadou na každé dopravní hřiště nebo na velkou zahradu. Děti se zábavnou formou naučí poznávat nejdůležitější značky, které je v provozu mohou potkat.

Yedoo Blatníky New 16/12
629 Kč 562 Kč

Blatníky vyrobené z pružného a probarveného plastu se vyznačují lehkostí, trvanlivostí a odolností proti mechanickému poškození. Vhodné pro koloběžky Yedoo City NEW Collection.

Yedoo Mushing set 25,4
859 Kč 749 Kč

Čtyři nohy, vyplazený jazyk a ladné pohyby. Kam se běží? Jen tak pro radost, pro život sám, řekl by pes. Tak si vezměte koloběžku a vyrazte spolu s ním. Je jedno, jestli jen kolem domu, na výlet do polí anebo na musherské závody. Udělejte z venčení požitek, který bude bavit vás oba.

Yedoo Blatníky New 20/16
679 Kč 584 Kč

Blatníky vyrobené z pružného a probarveného plastu se vyznačují lehkostí, trvanlivostí a odolností proti mechanickému poškození. Vhodné pro koloběžky Yedoo Mezeq NEW Collection.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Příslušenství k dětským vozítkům.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Příslušenství k dětským vozítkům výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Příslušenství k dětským vozítkům akce.