iPlay Stan s tunelem vesmír
459 Kč 419 Kč

Novinka

Stan s tunelem s motivem vesmíru a kosmonauta pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

BabyTýpka Dětské teepee Zvířátka
2 990 Kč

Novinka

Dětský stan pro zabavení každého dítěte jak do interiéru tak do exteriéru. Zvířátkové dětské teepee BabyTýpka s hnědou barvou je neutrální kombinace jak pro holčičku tak pro chlapečka, děti si budou hrát v příjemných barvách se zvířátky.

BabyTýpka Dětské teepe Rose
2 990 Kč

Novinka

Dětský stan pro zabavení každého dítěte jak do interiéru tak do exteriéru. Růžičkové teepee se světle růžovou barvou chce mít v pokojíčku každá holčička.

iPlay Čarodějnický stan
469 Kč 429 Kč

Novinka

Každá čarodějnice potřebuje mít vlastní strašidelné doupě. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

L.O.L. Surprise! Fashion Stage
1 179 Kč

Novinka

Uspořádej si vlastní fashion show s L.O.L. Surprise! Fashion Stage. Zadní strana je ozdobená stylovým obrázkem panenky L.O.L. Surprise! Foto stěnu okamžitě rozložíš i složíš a můžeš před ní fotit panenky nebo svoje selfie.

L.O.L. Surprise! Stan na hraní
899 Kč

Novinka

Stan na hraní s motivem panenek L.O.L. Surprise! je nezbytným doplňkem na zahradu nebo do dívčího pokojíčku. Děti jej využijí i na dovolené nebo prázdninách u babiček. Sestavení a rozebrání stanu zabere pár vteřin, ale zábava s ním bude nekonečná.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské stany.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské stany výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské stany akce.