Badabulle skládací stan Anti-UV 50+
899 Kč

Skládací stan od značky Badabulle k ochraně proti UVA a UVB záření. Stan je lehký a snadno se složí do přepravní tašky, takže si ho můžete brát všude s sebou. Součástí jsou 4 kolíky pro přichycení k zemi.

Babymoov Skládací stan Anti-UV PARASOLS
1 190 Kč 1 029 Kč

Skládací stan Anti-UV PARASOLS od značky Babymoov ochrání před škodlivým UVA a UVB zářením i proti větru a písku. Stan je ultra kompaktní a snadno se skládá (pop up systém). Přední stranu chrání moskytiéra se zipovým otevíráním.

Ludi Stan pro děti anti-UV Express
1 059 Kč 969 Kč

Přenosný univerzální stan s UV faktorem 50+. Originální skládací mechanismus umožňuje stan rychle a jednoduše složit i rozložit pouhým zatáhnutím za šňůrku. Kompaktní tvar po složení do přenosné tašky vám umožní vzít stan s sebou kamkoli potřebujete.

Ludi Stan s bazénem anti-UV pro miminko-25%
1 099 Kč 819 Kč

Akce

Bazének se stanovou stříškou je ideální doplněk na pláž pro rodinu s miminkem. Použití je velmi jednoduché - pouze odhrnete písek na ploše odpovídající velikosti vnitřního průměru bazénku a ten do ní vložíte. Pak už jen stačí bazén naplnit vodou.

Badabulle Anti-UV stan TEPEE Jungle
1 290 Kč

Skládací stan od značky Badabulle pro vnitřní i venkovní použití. Stan je vybaven pohodlnou měkkou dekou, která je vodotěsná a chrání před vlhkostí od země. Kompaktní provedení usnadňuje skladování.

Babymoov hrací centrum AQUANI PARASOLS
1 790 Kč
+ doprava zdarma

Hrací centrum 3v1 – stan s UV ochranou / hrací centrum / bazének. Lze využít jako cestovní postýlku a hrací podložku na podlaze nebo jako bazének pro osvěžení v horkých letních dnech.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské stany.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské stany výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské stany akce.