Mac Toys Harry Potter - kouzelnický kvíz
699 Kč 599 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Na začátku této elektronické hry si každý hráč vybere svojí kolej (tlačítko), pod kterým bude hru hrát. Mistr pokládá otázky ze světa Harryho Pottera. Odpovídá se ano nebo ne. Dle správnosti odpovědi se body přičítají nebo odečítají. Na hře lze nastavit 2 úrovně hry.

Mac Toys Super Magic Jinn-17%

Mac Toys Super Magic Jinn

Hodnocení: 4,2
699 Kč 579 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Skvělá interaktivní hračka pro malé myslitele. Super Magic Jinn uhádne nejenom zvířata, ale také i ovoce a zeleninu, sporty, zaměstnání, oblečení… Je chytřejší, je šikovnější. Mysli si na věc a on se tě bude ptát, Odpovídej mu a Jinn uhádne na co myslíš.

Mac Toys Žabák Froggy

Mac Toys Žabák Froggy

Hodnocení: 5
599 Kč 359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zábavná pohybová hra pro děti od 3 let. Žabák Froggy si rád hraje a rád dává pohybové úkoly. Poslouchej, co máš dělat a když budeš šikovný, tak ti za odměnu žabák dá razítko. Kdo nasbírá nejvíce razíte a stane se vítězem.

Mac Toys Gimme five!-34%

Mac Toys Gimme five!

Hodnocení: 3,9
499 Kč 329 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Zábavná rychlá akční hra pro děti od 6ti let. Jsi rychlý a umíš reagovat? Máš 10 vteřin na to, abys vymyslel 5 slov na téma, které si přečteš na kartičce. Ruka tě bude svým pohybem rozptylovat a znervózňovat. Nenech se a správně odpověz.

Mac Toys Šílený profesor - zánovní-18%
599 Kč 489 Kč

Zánovní

Šílený profesor. Hra, která podporuje slovní zásobu dětí i dospělých. Vyber si téma, na které hráči budou muset říkat slova. Pokud někdo neví už žádné slovo, tak dostane trestnou nulu. Hráč, který má nejméně trestných nul vyhrává.

Mac Toys Hladové rybičky

Mac Toys Hladové rybičky

Hodnocení: 4,4
299 Kč 259 Kč

Svižná a veselá hra Hladové Rybičky zaujme každé dítě svou akčností a barevností. Skvělá hra na procvičení postřehu přináší spoustu zábavy. Vyber si rybářský prut a nachytej co nejvíce rybiček.

Mac Toys Střel ducha

Mac Toys Střel ducha

Hodnocení: 3,6
799 Kč 599 Kč

Pojďte si s naší skvělou hrou užít strašidelnou zábavu, při které zažijete spoustu legrace i s celou rodinou a kamarády. Střel ducha je zábavná společenská hra. Cílem hry je trefit co nejvíce duchů.