Mattel Pictionary Air CZ-24%

Mattel Pictionary Air CZ

Hodnocení: 4,8
699 Kč 529 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Seznam se s Pictionary Air, novou vzrušující verzí oblíbené klasiky. Tuto strhující hru plnou kreslení si ihned zamiluje celá rodina! Jednoduše nakresli obrázek do vzduchu a sleduj, jak se objeví na obrazovce tvého chytrého zařízení!

Hasbro Monopoly Junior Electronic Banking CZ-41%
829 Kč 489 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Oblíbená hra v novém provedení Monopoly Junior Elektronic Banking přináší dětem moderní bankovní zážitek. Peníze jsou zde nahrazeny jednotkou elektronického bankovnictví a bankovními kartami. Použijte platební karty pro nákup nemovitostí, placení nájemného a shromažďování peněz.

Hasbro spol. hra Operace: Mazlíčci-40%
749 Kč 449 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

A jéje! Pomozte Samovu psovi zbavit se choroby! Samův pes snědl všechno, co bylo v dohledu, a všechny předměty mu uvízly v břiše. Hráči používají nástroj, aby zmapoval pohyby objektů v jeho břiše a jejich vypuzení z trávicího traktu. Ale pozor! Hráči musí sledovat nástrojem putování předmětů, jinak se ozve psí čenich a tato osoba ztratí svůj tah. Když je objekt úspěšně odstraněn, budete odměněni šťastným zaštěkáním.

ADC Blackfire FanZóna - fotbal kvíz-18%
799 Kč 649 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Fanzóna není testem vašich míčových dovedností, o ty tu nejde. Tady jde o test vašeho fotbalového IQ. Komentátor vám předloží několik fotbalových zajímavostí a je na vás uhodnout, jestli jsou pravdivé nebo smyšlené. Co myslíte, zvládnete správně zodpovědět všech 500 otázek?

Piatnik Tik Tak Bum Junior-22%

Piatnik Tik Tak Bum Junior

Hodnocení: 4,8
425 Kč 329 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Rychlá slovní hra Tik Tak Bum Junior podporuje kreativitu, spontánnost a slovní zásobu. Zapni bombu, odkryj kartu, řekni slovo, které souvisí s obrázkem na kartě a předej rychle tikající bombu dalšímu hráči.

Mac Toys Harry Potter - kouzelnický kvíz
699 Kč 599 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Na začátku této elektronické hry si každý hráč vybere svojí kolej (tlačítko), pod kterým bude hru hrát. Mistr pokládá otázky ze světa Harryho Pottera. Odpovídá se ano nebo ne. Dle správnosti odpovědi se body přičítají nebo odečítají. Na hře lze nastavit 2 úrovně hry.

Hasbro Monopoly Super elektronické bankovnictví - SK-25%
1 159 Kč 859 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Monopoly Super elektronické bankovnictví přichází s úplně novou bezkontaktní platební kartou plnou bonusů a odměn. Vyberte si bankovní kartu a zvolte si odměnu! Každá karta umožňuje hráčům vydělávat na každém tahu odměny, jako je rychlý pohyb kolem herního plánu, nebo získávat bonusy při každém nákupu. Čerpejte z balíčku odměn pro ještě více bonusů! Ale pozor na podvody, které umožňují ostatním hráčům krást odměny a vlastnosti.

Mac Toys Super Magic Jinn-17%

Mac Toys Super Magic Jinn

Hodnocení: 4,2
699 Kč 579 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Skvělá interaktivní hračka pro malé myslitele. Super Magic Jinn uhádne nejenom zvířata, ale také i ovoce a zeleninu, sporty, zaměstnání, oblečení… Je chytřejší, je šikovnější. Mysli si na věc a on se tě bude ptát, Odpovídej mu a Jinn uhádne na co myslíš.

EP Line Cool Games Úniková hra - otevři zámek-30%
999 Kč 699 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Zadejte správný kód, otevřete zámek a osvoboďte se z místnosti, kde jste uvězněni. Toto je nová úniková hra, která je určena jak pro jednotlivce, tak pro tým. Lze si si zvolit ze dvou různých hracích módů (Časovač nebo Stopka).

EP Line Cool games Chyť hvězdu-28%
1 000 Kč 719 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Staňte se kouzelnou vílou a pochytejte všechny hvězdy na noční obloze. Slyšíte to cinknutí? To jste chytli hvězdu! Vyzvěte na souboj kamarádku. Která z vás má lepší postřeh?

Epee Cool games - Spy code-43%

Epee Cool games - Spy code

Hodnocení: 4,7
999 Kč 569 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Vydejte se na loupežnou misi a získejte poklady uložené v sejfu. Zábavná hra při které se za pomoci karet, otisků prstů a stetoskopu budete snažit dostat do trezoru a odnést si lup. Vítězem se stává ten lupič, který jako první získá 5 mincí, nebo 2 diamanty.

Hasbro Monopoly Pacman-27%

Hasbro Monopoly Pacman

Hodnocení: 5
1 109 Kč 799 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Hráči a fanoušci původního Pac-Man si mohou znovu oživit zábavu s touto hrou Monopoly na téma Pac-Man. Je to oslava 40. výročí společnosti Pac-Man. Hráči hrají Pac-Man na obrazovce retro videoherní jednotky a pomocí joysticku vybírají nemovitost, kterou chtějí koupit.

Hasbro Karetní hra Pit CZ/SK-59%
365 Kč 149 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Cílem oblíbené karetní hry Pit je posbírat set devíti odpovídajících karet s komoditami. Hráč, kteří posbírá set jako první a zazvoní na zvoneček, vyhrává kolo. Ten, kdo jako první vyhraje tři kola, se stává absolutním vítězem hry.

Mac Toys Gimme five!-34%

Mac Toys Gimme five!

Hodnocení: 3,9
499 Kč 329 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Zábavná rychlá akční hra pro děti od 6ti let. Jsi rychlý a umíš reagovat? Máš 10 vteřin na to, abys vymyslel 5 slov na téma, které si přečteš na kartičce. Ruka tě bude svým pohybem rozptylovat a znervózňovat. Nenech se a správně odpověz.