Profibaby Stimulační balónky 4ks-černobílé
205 Kč

Sada čtyř měkkých senzorických hraček navržených pro senzorickou integraci a zábavné cvičení. Nyní i v černobíle kombinaci, tato kombinace stimuluje zrak u dítěte které dosud nerozlišuje barvy.

Profibaby Polokoule masážní16cm, 2 ks
443 Kč 375 Kč

Senzorická půlkoule je určena pro cvičení rovnováhy, korekci postojů a masáži nohou. Jsou vhodné také při hraní s dětmi. Speciální kuželovité hroty stimulují senzorické receptory a zlepšují krevní oběh.

Fortnite: Set s vozidlem ATK
469 Kč 399 Kč

Parádní vozidlo All Terrain Kart neboli ATK z populární videohry Fortnite! Set obsahuje detailně propracované vozidlo a 1 exkluzivní figurku o velikosti 5 cm, která v ruce drží sobě vlastní příslušenství ze hry.

TM Toys Peppa Pig set Škola
1 799 Kč 1 399 Kč

I ve škole může být velká zábava! Zasedněte do školních lavic a užijte si s prasátkem Peppou a se zebrou Zoe spoustu zábavy ve školní třídě. Začátek hodiny oznámí zvonek, který je na střeše.

Lamps Vojenská sada

Lamps Vojenská sada

Hodnocení: 5
289 Kč 259 Kč

S touto vojenskou sadou si budou děti připadat jako opravdoví vojáci. Tato sada obsahuje stan, džíp, motorku a vojáčky. Tento vojenský set se stane snem každého kluka.

Lamps Vojenská sada

Lamps Vojenská sada

Hodnocení: 5
279 Kč

Při hraní s tímto setem se děti stanou posilou armády. Pro své vojenské mise mají k dispozici detailně propracovanou armádní helikoptéru a buginu. Pod svým velením budou mít tři vojáky v plné výzbroji.

Fisher-Price Imaginext Žralok s doplňky Rejnok
499 Kč 429 Kč

S tímto akčním balíčkem postavičky Imaginext® se děti mohou ponořit do vzrušujících dobrodružství na oceánu. Každé balení obsahuje figurku potápěče, žraloka a skvělé doplňky pro realističtější hru.

Safari Ltd. Tuba - Vesmír
399 Kč

Stát se astronautem a letět do vesmíru je snem nejednoho dítěte. Tuba Vesmír s modely astronautů, vesmírných lodí a dalších objektů je skvělým doplňkem k povídání o sluneční soustavě, hvězdách a galaxiích. Přidejte figurky dítěti do mísy s pískem a nechte na jeho fantazii, zda připraví raketu ke startu nebo bude s lunárním modulem zkoumat měsíční povrch.

TM Toys Peppa Pig Pekařství-26%
899 Kč 659 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Poté, co se podíváte do předního okna pekařství Prasátka Peppy, nebudete schopni odolat jít dovnitř a vychutnat si lahodný čaj s Peppou! Tento herní set zajistí hodiny zábavy. Odložte si třeba hrnek na stolek, který se otáčí. A když nastane zavírací doba, všechny části se vejdou do domečku a snadno se tak skladuje.

Safari Ltd. Tuba - Stavby světa
359 Kč

Seznamte se s nejznámějšími stavbami světa! Celkem deset nádherně malovaných figurek, které se mohou skvěle doplnit dětskou hru. Detailně zpracované figurky lze použít jako výukovou pomůcku. Vydejte se na cestu kolem světa!

TM Toys Peppa Pig sada Jednorožec
799 Kč

Prozkoumej svět fantazie s tematickou sadou Jednorožec. Prasátko Peppa miluje jednorožce a ráda se na něm také projíždí. Když si hraje s ovečkou Suzy, dohlíží na ně také její tatínek. Prožij společně s nimi nezapomenutelné okamžiky i ty!

SAGO mini - hrací set Raketa-57%
400 Kč 169 Kč

Výprodej

Pejsek Harvey letí do vesmíru. Součástí této zábavné herní sady je skládací raketa, figurka psího astronauta s doplňky. Všechny součásti se navíc dají uzavřít do samotné rakety pro snadnou manipulaci.

Lamps Vojenská sada velká
729 Kč 579 Kč

S touto plastovou vojenskou sadou si budou děti připadat jako opravdoví vojáci. Tento vojenský set se stane snem každého kluka. Postavte si stan a zaparkujte auto a pozor ať k vám žádný nepřítel nepronikne.

Teddies Sada vesmír kov/plast
449 Kč 329 Kč

Sada vesmír je skvělým dárkem pro malé kosmonauty. Objevujte vesmír se spoustou doplňků, které jsou vyrobeny z odolného plastu. Raketoplán na baterie je částečně vyroben z kovu. Vydává světelné a zvukové efekty.

Teddies Loutkové Divadlo Krtek papírové 6 ks postaviček-17%
449 Kč 369 Kč

Výprodej

Pojďte si s krtečkem a jeho kamarády zahrát v loutkovém divadle vlastní pohádkové příběhy. Vykouzlete dětem úsměv na tváři a umožněte jim prožít úžasná dobrodružství s oblíbenými pohádkovými hrdiny.

Lamps Velká vojenská sada s bunkrem
579 Kč 539 Kč

S touto vojenskou sadou si budou děti připadat jako opravdoví vojáci. Tato sada obsahuje velký obrněný bunkr, celou řadu vojáků a dopravní prostředky. Tento vojenský set je snem každého kluka.

TM Toys Peppa lékařská pojízdná ordinace
1 499 Kč 1 029 Kč

Uvnitř plně vybavené pojízdné ordinace najdete čekárnu, recepci, operační sál s rentgenem a také nemocniční postel. Auto je plně otevírací, set obsahuje také 3 figurky: medvídka, doktora Browna a sestřičku Peppu.

EP Line StikBot figurka 6 druhů
159 Kč

Uvažovali jste někdy o filmařské kariéře? Pak je právě tato figurka vhodná k vytvoření filmových sekvencí. Díky figurkám StikBot se staneš hvězdou večera. Natoč si svůj vlastní animovaný film prostřednictvím přidané aplikace.

TM Toys Peppa Pig - Maškarní šaty, set 5 figurek
659 Kč 449 Kč

Set 5 figurek v karnevalových šatech ze známého seriálu Prasátko Peppa potěší každého fanouška. Postavičky mají ohebné ruce a nohy, každá z nich je oblečena v maškarních šatech a nezkazí tak žádnou zábavu.

Vilac Pirátská loď

Vilac Pirátská loď

Hodnocení: 5
1 779 Kč 1 499 Kč

Dřevěný hrací set piráti značky Vilac. Pirátská loď má vše potřebné k plavbě za dobrodružstvím. Piráti naloží náklad sklopnou zadní částí lodi a může se vyrazit. Nechybí ani černá plachta se zkříženými hnáty.

TM Toys Peppa Pig Škola a školní autobus hrací set
1 899 Kč 1 149 Kč

Vydejte se do školy společně s Prasátkem Peppou. Sada obsahuje i školní autobus, budovu školy a její vybavení, které obohatí každý nový příběh! Vytvořte si tak nové příběhy dle své vlastní fantazie!

Fisher-Price Imaginext Žralok s doplňky Kladivoun
499 Kč 429 Kč
+ doprava zdarma

S tímto akčním balíčkem postavičky Imaginext® se děti mohou ponořit do vzrušujících dobrodružství na oceánu. Každé balení obsahuje figurku potápěče, žraloka a skvělé doplňky pro realističtější hru.

Addo Králičí arena

Addo Králičí arena

Hodnocení: 5
499 Kč 349 Kč

Pozoruj tyto tři kamarády králíčky, jak si hrají v zábavné aréně. Otočením krabičky vznikne hrací plocha – aréna. Králíčci milují svůj domeček, průchod tunelem a chroupání mrkviček. A když jsou unavení, usnou v malých postýlkách.

TM Toys Peppa Pig Rodinný dům
2 399 Kč 1 809 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rodinný dům Peppy je vysoký 55 cm a má 7 pokojíčků, které jsou různě vybavené pro dlouhou zábavu. Nezapomeňte vejít také do podkroví, kde otevřete střešní okno a Peppa se tak může podívat na noční oblohu.

Mac Toys Vojenské vozidlo - auto
299 Kč 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vojenské vozidlo se ocitne pod vedením vašeho dítěte společně s vojákem. Toto krásné a velké vojenské vozidlo je snem každého kluka!

Fisher-Price Imaginext Krokodýl a pirát Hook
929 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Piráta Hooka stálo hodně sil zapřáhnout tohoto divokého krokodýla. Hook udělá cokoli, aby chránil svůj poklad – jede na obrovském krokodýlovi, aby zastrašil své nepřátele, dokonce mu na záda připevnil dělo.

Simba Máša a medvěd Zimní dům
749 Kč 609 Kč

Hrací set Zimní dům z oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd. Součástí setu je postavička medvídka a Máši v zimním provedení a bohaté příslušenství. Tento zimní domeček je skládací.

SAGO mini - hrací set Večeře
450 Kč 229 Kč

Jack si vaří něco báječného k večeři a Dennis je opravdu hladový. Tento herní set obsahuje vše, co byste očekávali u klasické restaurace včetně posezení u stolu a jukeboxu. Součástí setu jsou dvě figurky a doplňky. Restaurace se dá navíc uzavřít a použít jako přenosný kufřík.

Simba Dům Máši

Simba Dům Máši

Hodnocení: 4,8
599 Kč 469 Kč

Hrací set Dům Máši z oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd. Součástí setu je figurka Máši a bohaté příslušenství do domečku. Otevírací dveře i okenice. Otevřením zadní části domu získáte další hrací prostor.

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Figurky Rodina
269 Kč 239 Kč

Figurky z dětského seriálu Prasátko Peppa ke stavebnici z řady PlayBIG Bloxx. Čtyři plastové figurky z dětského seriálu Prasátko Peppa, vytvářející celou rodinku. Postavičky jsou kompatibilní s jinými známými kostičkami.

Fisher-Price Imaginext Pirátská loď-19%
1 999 Kč 1 609 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Jo, ho, ho! Je to pirátská loď nebo obrovský žralok? Vlastně je to obojí! Tito lstiví piráti scallywagové maskovali svou loď, aby vypadala jako žralok. Chcete-li chránit svůj poklad před Blackbeardem a jeho lupiči, zatlačte na Power Pad, abyste zachytili útočníky jedním velkým žraločím kousnutím! A co více?

TM Toys Peppa Pig - rodinné auto + figurka
699 Kč 459 Kč

Vydej se s prasátkem Peppou na báječný výlet jeho krásným červeným autíčkem, které mu skvěle ladí s jeho šatičkami. V autě je dostatek místa i pro Peppovi kamarády. Užijte si spolu na cestách spousty zábavy!

TM Toys Peppa Pig - školní třída + 5 figurek
749 Kč 649 Kč

I ve škole může být velká zábava! Zasedněte do školních lavic, připravte si pomůcky a užijte si s prasátkem Pepinou a jeho kamarády spoustu zábavy ve školní třídě. Dnes se od paní učitelky dozvíte zajisté spousty zábavných informací.

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Kempingová sada
559 Kč 459 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stavebnice PlayBIG Bloxx s oblíbeným prasátkem Pepou. Tentokrát jede kempovat. Vyrazíš spolu s prasátkem také do přírody? Stavebnice je kompatibilní s jinými známými kostičkami.

Fisher-Price Imaginext Žraločí kousnutí
999 Kč
+ doprava zdarma

Je to velké, je to divoké a může to spolknout celé potápěče … Je to Imaginext® Mega Bite Shark™! Děti mohou s tímto žralokem, který má realistický pohyb při plavání, tvořit úžasná podvodní dobrodružství.

Profibaby Hračka RING

Profibaby Hračka RING

Hodnocení: 4,7
79 Kč

Vedle hraček do vody, pískacích hraček i hraček rozvíjejících motoriku se v našem sortimentu vyskytují i sportovní hračky, určené pro širší tělesný rozvoj dítěte.

Efko Loutkové divadlo

Efko Loutkové divadlo

Hodnocení: 4,7
799 Kč

Zavzpomínejte na své dětství a prožijte nádherné chvíle strávené hrou s tradičním loutkovým divadlem s oponou. Kulisy a pohádkové postavičky jsou zpracovány v originálním designu, dětem tak důvěrným a známým.

TM Toys Peppa Pig Set figurek 4 ks
749 Kč 569 Kč

Set postaviček z oblíbeného seriálu Prasátko Peppa obsahuje celou rodinku – maminku, tatínka, George a samozřejmě Peppu. Vytvořte si společně s nimi nové příběhy dle své vlastní fantazie!

Woody Loutkové divadlo

Woody Loutkové divadlo

Hodnocení: 4,6
2 999 Kč 1 999 Kč
+ doprava zdarma

Konstrukce dřevěného loutkového divadla je navržena českým designerem. Autorkou ilustrací je rovněž česká výtvarnice. Divadlo obsahuje velké množství příslušenství. Všechny postavy jsou oboustranně provedené a některé z nich mají rovněž z každé strany zobrazenou jinou postavu. Divadlo má mechanickou sametovou oponu. Po skončení představení lze celé divadélko jednoduše rozložit a uskladnit do dřevěného boxu s provazovým uchem ve tvaru kufříku.

TM Toys Peppa Pig - letadlo + figurka
1 099 Kč 919 Kč

Odleťte spolu s prasátkem Peppou na úžasnou dovolenou do dalekých zemí. Vše už je zabaleno v kufrech, stačí je naložit do zavazadlového prostoru a vzlétnout do nebes. Peppa si dokonce může vyzkoušet pilotování letadla. Místa je dost a mohou se připojit i další kamarádi či rodina.

Simba Máša a medvěd Velký dům medvěda
1 299 Kč 1 019 Kč

Hrací set Dům Máši z oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd. Součástí setu je figurka medvídka a Máši a bohaté příslušenství. Otevírací dveře i okenice. Domeček je vybaven zvukovými efekty.

TM Toys Peppa Pig Výlet na nákupy
749 Kč 559 Kč

Vydejte se na nákupy společně s Prasátkem Peppou a navštivte paní Králíkovou. Sada obsahuje i kasu a nákupní košík, které obohatí každý nový příběh! Vytvořte si tak nové příběhy dle své vlastní fantazie!

Simba Dům medvěda

Simba Dům medvěda

Hodnocení: 4,5
699 Kč 519 Kč

Hrací set Dům medvěda z oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd. Součástí setu je figurka medvěda a Máši a bohaté příslušenství do domečku. Otevírací dveře a celá zadní stěna.

TM Toys Peppa Pig - vláček + 3 figurky
749 Kč 629 Kč

Udělejte si pohodlí ve vagónku a vydejte se na báječný výlet s prasátky Peppou a Georgem. Nebude to obyčejná jízda, protože strojvedoucím je Peppův dědeček, který lokomotivu zastaví, kde jen budete chtít.

TM Toys Peppa Pig Skládací domeček
1 199 Kč 859 Kč

Skládací domeček Peppy má 3 místnosti, které jsou různě vybavené pro dlouhou zábavu. Dej si s Peppou skvělou pizzu v kuchyni nebo se kochej výhledem z balkónu, který najdeš v horním patře.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hrací sety.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hrací sety výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hrací sety akce.