10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Stavebnice LEGO® Architecture

LEGO

Užij si místa, která se neodmyslitelně zapsala do tvého života – ať už se jedná o nezapomenutelný výlet, vysněnou dovolenou nebo město, které ti kdysi bylo domovem. Vystav si jedinečný LEGO model a nech se při každém pohledu na něj přenést zpět na místo činu.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
LEGO Architecture 21042 Socha Svobody LEGO Architecture 21042 Socha Svobody
LEGO Architecture 21042 Socha Svobody

Vystav si doma nebo v kanceláři tento ikonický symbol svobody od LEGO® Architecture, který představuje perfektní spojení architektury a sochařství.

můžete mít DNES

Od MALL
LEGO Architecture 21044 Paříž LEGO Architecture 21042 Socha Svobody
LEGO Architecture 21044 Paříž

Spoj dohromady nejslavnější pařížská místa díky tomuto nádhernému panoramatickému modelu Paříže. Tato LEGO sada byl navržena tak, aby poskytla příjemný a obohacující zážitek ze stavění všem, kdo se zajímají o architekturu, cestování, historii a design.

můžete mít DNES

Od MALL
LEGO Architecture 21060 Hrad Himedži LEGO Architecture 21042 Socha Svobody
LEGO Architecture 21060 Hrad Himedži

Oslavte dlouhověkost a majestátní krásu jedné z nejváženějších staveb s tímto výstavním modelem LEGO® Architecture (21060) Hrad Himedži. Přeneste se do města Himedži, aniž byste překročili práh domu, při stavění autentických detailů, jako jsou věžičky hradu, chodby a asymetrické zdi ve stylu LEGO.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
LEGO Architecture 21058 Velká pyramida v Gíze LEGO Architecture 21058 Velká pyramida v Gíze
LEGO Architecture 21058 Velká pyramida v Gíze

Podnikněte nápaditou výpravu do 26. století před n. l. a zažijte na vlastní kůži stavbu jednoho ze sedmi starověkých divů světa s modelem Velká pyramida v Gíze (21058) od LEGO® Architecture. Sestavte si nádherný, detailní průřezový model Velké pyramidy a odhalte hlavní chodby a komory i systém, díky kterému mohlo být možné přepravovat obrovské kamenné bloky.

můžete mít DNES

Od MALL
LEGO Architecture 21034 Londýn LEGO Architecture 21058 Velká pyramida v Gíze
LEGO Architecture 21034 Londýn

Zachyťte architektonickou podstatu Londýna s ikonickou Národní galerií, Nelsonovým sloupem, vyhlídkovým Londýnským okem, Big Benem (tzv. Alžbětinou věží) a mostem Tower Bridge i s Temží pod ním.

můžete mít DNES

Od MALL
LEGO Architecture 21028 New York City LEGO Architecture 21058 Velká pyramida v Gíze
LEGO Architecture 21028 New York City

Zachyť architektonickou podstatu New Yorku s touto úžasnou sadou, která obsahuje ikonickou budovu Flatiron, budovu Chrysler, Empire State Building, věž světového obchodního centra a Sochu svobody, jenž tvoří krásnou scenérii.

můžete mít DNES

Od MALL
LEGO Architecture 21057 Singapur LEGO Architecture 21057 Singapur
LEGO Architecture 21057 Singapur

Připomeňte si atmosféru „lvího města“ s tímto propracovaným modelem singapurského panoramatu. Ponořte se do stavitelského projektu, na jehož konci na vás čeká zátoka Marina Bay Sands, centrum OCBC, výšková budova One Raffles Place, trh s jídlem Lau Pa Sat, zahrada Gardens by the Bay a mnohem víc. Spojte mrakodrapy, kouzelné staré budovy na břehu řeky a zeleň do úchvatného výstavního modelu, který nikdo nepřehlédne.

Momentálně nedostupné

Od MALL