10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

LEGO

Sady LEGO® Art dospělým stavitelům nabízejí únik od starostí každodenního života a poskytnou úžasný kreativní zážitek každému, kdo se zajímá o umění, hudbu nebo filmy. Od vlivných umělců přes známé hudebníky až po slavné filmové postavy, ať už zobrazují cokoliv, sběratelské stavebnice LEGO Art budou skvělým doplňkem doma i v kanceláři. Ke každé sadě dostanete informační brožurku, a navíc si k stavění můžete pustit hudební doprovod, který vás ještě více vtáhne do tvoření.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
LEGO Art 31209 Úžasný Spider-Man LEGO Art 31208 Hokusai – Velká vlna
LEGO Art 31209 Úžasný Spider-Man

Oslavte jednoho ze světově nejoblíbenějších superhrdinů se stavebnicí LEGO® Art (31209) Úžasný Spider-Man. Toto jedinečné a vícerozměrné umělecké dílo je tvořeno vrstvami kostek LEGO a Spider-Man v něm vylézá z rámu. Jeho hlavu a prsty jsou nastavitelné do různých poloh.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Art 31207 Květinové umění LEGO Art 31208 Hokusai – Velká vlna
LEGO Art 31207 Květinové umění

Sada LEGO® Art Květinové umění (31207) s nástěnnými mozaikami představuje vstupenku do světa neomezené kreativity. Vneste do svého domova odvážné barvy a designové prvky. Nechte rozkvést svou představivost a pusťte se do tvoření vlastních motivů. Vstupte do radostného zenu se spoustou květin, klidu a úlevy od stresu, které pocítíte při umístění každého dílku na své místo.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Art 31208 Hokusai – Velká vlna LEGO Art 31208 Hokusai – Velká vlna
LEGO Art 31208 Hokusai – Velká vlna

Milovníci umění a klasických maleb si zamilují tuto neuvěřitelnou stavebnici z řady LEGO® Art pro dospělé. Vytvořte repliku LEGO jednoho z nejikoničtějších děl se stavebnicí Hokusai – Velká vlna (31208). Při stavění si můžete dokonale odpočinout, prožít radost z tvoření a plně se soustředit.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Art 31210 Moderní umění LEGO Art 31206 The Rolling Stones
LEGO Art 31210 Moderní umění

Objevujte svou kreativitu s touto stavebnicí LEGO® (31210) Moderní umění. Vytvořte jedinečné moderní a abstraktní umělecké dílo kombinací barevných a různě tvarovaných prvků včetně obdélníků, trojúhelníků a koleček.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Art 31206 The Rolling Stones LEGO Art 31206 The Rolling Stones
LEGO Art 31206 The Rolling Stones

Možná je pravda, že „You Can’t Always Get What You Want“, ale jisté je, že se stavebnicí LEGO® Art The Rolling Stones (31206) získají fandové rock‘n‘rollu a legendárních Stoneů možnost postavit si jedno z nejslavnějších hudebních log všech dob. Každým osazeným dílkem zároveň vzdáte hold této ikonické rockové kapele.

můžete mít DNES

Od MALL