Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

LEGO

Sady LEGO® Art dospělým stavitelům nabízejí únik od starostí každodenního života a poskytnou úžasný kreativní zážitek každému, kdo se zajímá o umění, hudbu nebo filmy. Od vlivných umělců přes známé hudebníky až po slavné filmové postavy, ať už zobrazují cokoliv, sběratelské stavebnice LEGO Art budou skvělým doplňkem doma i v kanceláři. Ke každé sadě dostanete informační brožurku, a navíc si k stavění můžete pustit hudební doprovod, který vás ještě více vtáhne do tvoření.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
LEGO Art 31203 Mapa světa LEGO Art 31205 Kolekce Jim Lee – Batman
LEGO Art 31203 Mapa světa

Chtěli byste procestovat celý svět? Začněte své dobrodružství s tímto poutavým modelem mapy světa. Kontinenty umístěte tam, kam patří, nebo si oceány trochu přizpůsobte a vytvořte mapu dle svého gusta. Ke stavění si pusťte hudební doprovod a ještě více se ponořte do své cesty kolem světa. Vzpomínky nebo vytoužené destinace si můžete zaznačit špendlíky!

můžete mít ZÍTRA

MALL
LEGO Art 31205 Kolekce Jim Lee – Batman LEGO Art 31205 Kolekce Jim Lee – Batman
LEGO Art 31205 Kolekce Jim Lee – Batman

Fanoušci superhrdinů a padouchů zbystřete, máme pro vás stavebnici! Postavte si 1 ze 3 portrétů ze sady LEGO® Art Kolekce Jim Lee – Batman™ (31205). Proces stavění vám umožní poznat dosud nepoznané a vstoupit do zóny klidu a soustřední, které se s každý osazeným dílkem ještě více umocní.

můžete mít ZÍTRA

MALL
LEGO Art 31207 Květinové umění LEGO Art 31205 Kolekce Jim Lee – Batman
LEGO Art 31207 Květinové umění

Sada LEGO® Art Květinové umění (31207) s nástěnnými mozaikami představuje vstupenku do světa neomezené kreativity. Vneste do svého domova odvážné barvy a designové prvky. Nechte rozkvést svou představivost a pusťte se do tvoření vlastních motivů. Vstupte do radostného zenu se spoustou květin, klidu a úlevy od stresu, které pocítíte při umístění každého dílku na své místo.

můžete mít ZÍTRA

MALL
LEGO Art 31208 Hokusai – Velká vlna LEGO Art 31201 Harry Potter™ Erby bradavických kolejí
LEGO Art 31208 Hokusai – Velká vlna

Milovníci umění a klasických maleb si zamilují tuto neuvěřitelnou stavebnici z řady LEGO® Art pro dospělé. Vytvořte repliku LEGO jednoho z nejikoničtějších děl se stavebnicí Hokusai – Velká vlna (31208). Při stavění si můžete dokonale odpočinout, prožít radost z tvoření a plně se soustředit.

můžete mít ZÍTRA

MALL
LEGO Art 31201 Harry Potter™ Erby bradavických kolejí LEGO Art 31201 Harry Potter™ Erby bradavických kolejí
LEGO Art 31201 Harry Potter™ Erby bradavických kolejí

Připrav se vzdát poctu své oblíbené bradavické koleji! Postav si jeden ze čtyř erbů nebo si pořiď sady čtyři a měj bradavický erb kompletní. Hudební doprovod zážitek ještě umocní a zcela tě pohltí. Až bude dílo hotové, přidej exkluzivní dílek s logem Harry Potter™ a hrdě si svůj výtvor vystav.

můžete mít ZÍTRA

MALL
LEGO Art 31206 The Rolling Stones LEGO Art 31201 Harry Potter™ Erby bradavických kolejí
LEGO Art 31206 The Rolling Stones

Možná je pravda, že „You Can’t Always Get What You Want“, ale jisté je, že se stavebnicí LEGO® Art The Rolling Stones (31206) získají fandové rock‘n‘rollu a legendárních Stoneů možnost postavit si jedno z nejslavnějších hudebních log všech dob. Každým osazeným dílkem zároveň vzdáte hold této ikonické rockové kapele.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Rozbaleno
LEGO Art 31204 Elvis Presley - rozbaleno LEGO Art 31204 Elvis Presley - rozbaleno
LEGO Art 31204 Elvis Presley - rozbaleno

Hudební nadšenci a fandové Elvise Presleyho pozor, máme pro vás stavebnici! Postavte si 1 ze 3 portrétů ikonického krále hudebního nebe se sadou LEGO® Art Elvis Presley (31204). Proces stavění vám umožní vstoupit do zóny klidu a soustřední, které se s každý osazeným dílkem ještě více umocní.

můžete mít ZÍTRA

MALL