Sady LEGO® Avatar nabízejí vzrušující a náročné stavitelské LEGO výzvy pro všechny milovníky filmu a témat udržitelnosti a respektu k přírodě. Sady LEGO Avatar s legendárními postavami a známými místy poskytují dětem skvělý herní zážitek a prostor k vyprávění různých příběhů, zatímco dospělí se při stavění mohou ponořit do radostného soustředění.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
LEGO Avatar 75572 Jake a Neytiri: První let na banshee LEGO Avatar 75572 Jake a Neytiri: První let na banshee
LEGO Avatar 75572 Jake a Neytiri: První let na banshee

Znáte fanouška Avatara nebo dítě od 9 let, které má rádo přírodu a akci? Stavebnice LEGO Avatar Jake a Neytiri: První let na banshee (75572) je trefou do černého. Najdete v ní minifigurky Jakea Sullyho a Neytiri, 2 polohovatelné figurky banshee (Ikran), a navíc model vznášejících se hor s dílky, které svítí ve tmě.

můžete mít DNES

Od MALL
LEGO Avatar 75576 Dobrodružství se skimwingem LEGO Avatar 75572 Jake a Neytiri: První let na banshee
LEGO Avatar 75576 Dobrodružství se skimwingem

Milovníci filmu Avatar se již mohou těšit na stavebnici Dobrodružství se skimwingem (75576) od LEGO Avatar určenou dětem od 8 let. S modelem si mohou přehrávat oblíbené okamžiky z filmu nebo si vymýšlet vlastní scény a příběhy, v nichž se objeví figurka skimwinga, minifigurky Tonowariho a Jakea Sullyho a prostředí mimozemského korálového útesu.

můžete mít DNES

Od MALL
LEGO Avatar 75575 Setkání s ilu LEGO Avatar 75572 Jake a Neytiri: První let na banshee
LEGO Avatar 75575 Setkání s ilu

Děti a příznivci filmu Avatar od 8 let se mohou se stavebnicí Setkání s ilu (75575) od LEGO Avatar vydat na planetární satelit Pandora. Osvěžte si oblíbené okamžiky z filmu Avatar: Cesta vody nebo vytvářejte dynamické scény a příběhy s pohyblivou figurkou ilu, minifigurkami Tsireyi a Tuk a prostředím korálového útesu na měsíci Pandora.

můžete mít DNES

Od MALL
LEGO Avatar 75579 Tulkun Payakan a krabí oblek LEGO Avatar 75579 Tulkun Payakan a krabí oblek
LEGO Avatar 75579 Tulkun Payakan a krabí oblek

Vrhněte se po hlavě do oceánů planetárního satelitu Pandora se stavebnicí Tulkun Payakan a krabí oblek (75579) od LEGO Avatar, která je určena dětem od 10 let. Malí i velcí příznivci snímku Avatar si mohou osvěžit oblíbené filmové momentky, vymýšlet dynamické scény nebo si přehrávat strhující příběhy s pohyblivou figurkou tulkuna, krabí ponorkou a minifigurkami Lo’aka, Tsireyi a řidiče krabího robota.

můžete mít DNES

Od MALL
LEGO Avatar 75574 Toruk Makto a Strom duší LEGO Avatar 75579 Tulkun Payakan a krabí oblek
LEGO Avatar 75574 Toruk Makto a Strom duší

Udělejte radost dítěti od 12 let, které miluje sci-fi a zvířata, populární stavebnicí LEGO Avatar Toruk Makto a Strom duší (75574). Najdete v ní minifigurky Na’vi Jakea Sullyho, Neytiri, Mo’at a Tsu’Teye, pohyblivou figurku Toruka s fóliovými křídly, figurku koně Pa’li a sestavitelný Strom duší, a navíc 3 modely prostředí s dílky, které svítí ve tmě.

můžete mít DNES

Od MALL