LEGO DOTS 41900 Náramek – duha
149 Kč

Novinka

Jste připraveni pustit se do tvoření? Zamilujte si tento pestrý duhový náramek a dejte se do zdobení vlastních úžasných šperků. Roztáhněte nebesky modrý náramek a připínejte k němu barevné destičky. Nechte se inspirovat ukázkami na obalu nebo vymyslete své vlastní vzory. Pak přidejte destičky s obrázky duhy pro ještě barevnější styl. Až bude náramek hotov, jednoduše ho připněte na zápěstí.

LEGO DOTS 41901 Náramek – veselá zvířátka
149 Kč

Novinka

Pusťte se do tvoření a navrhněte si své vlastní šperky s tímto roztomilým náramkem s veselými zvířátky. Roztáhněte růžový náramek a přidávejte k němu barevné destičky. Nechte se inspirovat ukázkami na obalu nebo vymyslete své vlastní vzory. Přidejte destičky s obrázky králíčka, kočky nebo tlapky, připněte si svůj super roztomilý náramek na zápěstí a ukažte všem svůj osobitý styl.

LEGO DOTS 41903 Náramek – úchvatný vesmír
149 Kč

Novinka

Pusťte se do tvoření s tímto kreativním náramkem, upravte jej s pomocí ozdob na motivy úchvatného vesmíru a ukažte všem svůj hvězdný styl. Roztáhněte černý náramek a připněte k němu barevné destičky. Nechte se inspirovat ukázkami na obalu nebo vymyslete své vlastní vzory. Přidejte jedinečné diamanty, padající hvězdu nebo planety a pak si připněte svůj parádní náramek na zápěstí.

LEGO DOTS 41912 Náramek – ptačí zpěv
149 Kč

Novinka

Pusťte se do tvoření. Zamilujte si tento pestrý náramek s ptáčky a pusťte se do tvoření vlastních úžasných šperků. Roztáhněte modrozelený náramek a připněte k němu barevné destičky. Nechte se inspirovat ukázkami na obalu nebo vymyslete své vlastní vzory. Ozdobte náramek ptáčky, pírky a srdíčky a pak si jej připněte na zápěstí, ať všem ukážete svůj osobitý styl.

LEGO DOTS 41908 doplňky – 1. série
99 Kč

Novinka

Navrhněte to přesně podle sebe s touto skvělou sadou doplňků DOTS. Nechte děti vytvářet neomezené množství vzorů a kombinací s těmito zábavnými destičkami. Mohou je přidávat na náramky LEGO® DOTS™ nebo si vyzdobit pokoj a ukázat všem svůj jedinečný styl.

LEGO DOTS 41904 Zvířecí stojánky na fotky
399 Kč

Novinka

Ozdobte si rozkošné zvířecí stojánky na fotky podle sebe. Postavte si tyto krabičky, vyzdobte je k obrazu svému a pak je vystavte v pokoji a umístěte do nich své oblíbené fotky nebo obrázky. Děti do nich mohou také ukrýt své tajné poklady. Krabičky se zvířátky můžete zdobit a upravovat, jak jen budete chtít.

LEGO DOTS 41905 Duhový stojan na šperky
399 Kč

Novinka

Ukažte všem svůj osobitý styl a ozdobte si tento nádherný duhový stojan na šperky podle sebe. Postavte si stojan, ozdobte ho k obrazu svému a vystavte si na něm v pokoji své šperky se svým jedinečným a kreativním stylem. Stojan na šperky můžete zdobit a upravovat, jak jen budete chtít.

LEGO DOTS 41906 Stojánek na tužky ve tvaru ananasu
499 Kč

Novinka

Stojánek na tužky ve tvaru ananasu zažehne jiskru dětské představivosti. Postavte si a ozdobte krabičky ve tvaru ananasu a melounu a pak si je vystavte v pokoji nebo kanceláři. Najděte inspiraci v návodu na stavění či v listu s nápady nebo vytvořte něco zcela originálního. Krabičky můžete zdobit a upravovat, jak jen budete chtít.

LEGO DOTS 41902 Náramek – třpyt jednorožce
149 Kč

Novinka

Vytvořte si vlastní úžasný náramek s kouzelným jednorožcem a ukažte všem svou kreativitu. Roztáhněte fialový náramek a přidávejte na něj barevné destičky. Nechte se inspirovat obrázky na balení nebo vymyslete něco zcela originálního. Přidejte bezvadné destičky s obrázkem barevného jednorožce a hvězdnou oblohu pro hvězdný styl. Připněte si náramek na zápěstí a předveďte svůj osobitý styl.