Počet nalezených produktů: 29

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

LEGO Creator 10260 Restaurace v centru města
5 490 Kč
+ doprava zdarma

Zastav se v Restauraci v centru města LEGO® Creator Expert 10260, kde objevíš zdravou porci zábavy a překvapení. Části budovy tohoto působivého modelu se dají rozložit. Díky tomu se snadno dostaneš k propracovanému interiéru restaurace ve stylu 50. let.


LEGO Creator Expert 10255 Shromáždění na náměstí
6 499 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Udělej si výlet na úžasné Shromáždění na náměstí vyvinuté k oslavě deseti let LEGO Modulárních budov. Tato sada obsahuje spoustu nepřekonatelně geniálních detailů a skrytých překvapení. Snadno snímatelné části budov poskytují přístup do dokonale propracovaných interiérů.


LEGO Star Wars™ 75192 Millennium Falcon-20%
19 999 Kč

15 900 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Zamiř ke hvězdám ve vesmírné lodi Millennium Falcon od LEGO® Star Wars! Se 7500 dílky je super rychlá Corellianská loď Hana Sola skutečně nabitá úžasnými detaily a zábavnými prvky. Hvězdné války můžou začít!


LEGO Creator Expert 10253 Big Ben-16%
5 999 Kč

4 999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Legendární londýnský dům parlamentu s dominantou Big Ben se konečně dočkal ztvárnění v dánských kostičkách LEGO. Užijte si dobrodružství skládání této fantastické stavby s LEGO Creator Expert.


LEGO 41456 Unikingdom pouťová zábava
1 099 Kč

949 Kč
+ doprava zdarma

Přehraj si oblíbené scény z nejradostnějšího, nejtřpytivějšího a nejbarevnějšího televizního seriálů všech dob se sadou 41456 Pouť v království Unikingdom od LEGO® Unikitty!™ Na téhle úžasné pouti nechybí funkční horská dráha, otáčecí řetízkový kolotoč a autodrom, navíc obchod, stánky s občerstvením a 6 postaviček z televizního seriálu, které se tu neskutečně baví!


LEGO Batman Movie 70922 Jokerovo sídlo-21%
9 999 Kč

7 899 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pomoz Batmanovi, Barbaře Gordonové, Alfredu Pennyworthovi v jeho klasickém Bat-obleku a Nightwingovi získat zpátky nadvládu nad Sídlem Wayneů přeměněném po jokerovsku. Jokerovo Sídlo je nabité kultovními detaily z filmu a cool funkcemi, včetně horské dráhy, která obkružuje celou budovu, obří skládací Jokerovy hlavy s padacími dveřmi a skluzavkou, útočících boxerských rukavic, houpající se značky „Joker“ a otočné věže s „velkým okem“. Interiér obsahuje domácí kinosál s romantickým DVD, kuchyni se skládací mikrovlnnou troubou, a k tomu navíc humra a destičky zdobené jako plátky citronu, obývací pokoj se skládacím klavírem, krbem a bustou, místnost s plaveckým bazénem a hudební studio s kytarou, skládacím mixážním pultem a reproduktory.


LEGO Creator 10258 Londýnský autobus
3 299 Kč

3 199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vzdej hold klasickému designu s tímto okouzlujícím dvoupatrovým londýnským autobusem s nepřeberným množstvím autentických detailů, včetně zářivě červené barvy, panoramatického předního skla, speciálně vyrobených klasických pneumatik, značení cílové stanice a otevřené zadní plošiny s madlem, schránkou na lístky, hasicím přístrojem a točitým schodištěm, které vede na horní vyhlídkovou plošinu.


LEGO Creator 71040 Zámek Disney-30%
12 999 Kč

8 999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Přejdi po kamenném mostě a vstup do klenutého vchodu na místo, kde se sny stávají skutečností. Tato úžasná LEGO® replika Popelčin zámek Walt Disney World® je plný autentických detailů, které můžeš objevovat.


LEGO Creator Expert 10247 Ruské kolo
4 999 Kč

4 699 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Mezi nejoblíbenější pouťové atrakce patří ruské kolo, které si nyní můžete postavit i u sebe doma z kostiček LEGO Creator Expert. Tento model se skutečně točí. Je velmi elegantní a přináší autentický půvab a slavnostní kouzlo.


LEGO Creator Expert 10252 Volkswagen Brouk
2 499 Kč

2 299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Legendární lidový vůz Volkswagen Brouk se konečně dočkal ztvárnění v dánských kostičkách. Užijte si dobrodružství skládání této automobilové ikony s LEGO Creator Expert.


LEGO Creator Expert 10256 Taj Mahal
8 999 Kč

8 199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Objevte div architektury! Postavte si jeden z divů světové architektury se stavebnicí LEGO® Creator Expert Taj Mahal. Tento úžasný LEGO® model stavby, která je mnohými považována za nejikoničtějších symbol lásky na světě, byl poprvé představen v roce 2008 a nyní je k oslavě jeho 10. výročí opětovně uváděn na trh.


LEGO Creator Expert 10257 Kolotoč
4 999 Kč

4 749 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vychutnej si majestátní kolotoč s množstvím parádních funkcí a prvků, jako je velká látková střecha, okrouhlé střešní zdobení s modrými a zlatými detaily, reflexní středové panely a dvoustupňová konstrukce, zahrnující vyvýšené nástupiště se sloupy a hlavní plošinu s pěti sestavitelnými zvířaty, na kterých se dá jezdit, včetně bílé labutě a čtyř pohyblivých zvířat. Zatoč klikou a pozoruj jak se slon, tygr, plameňák a žába při otáčení kolotoče pohybují nahoru a dolů.


LEGO Creator Expert 10259 Nádraží v zasněžené vesnici
1 819 Kč
+ doprava zdarma

Součástí sady s nádražím v zasněžené krajině je železniční stanice s věnci ozdobenými sloupy veřejného osvětlení a věží s hodinami, nástupištěm, poštovní schránkou, zelenými stromy, zasněženým železničním přejezdem s dvojicí závor a světly a krásným a slavnostně vyzdobeným autobusem.


LEGO Ideas 21308 Čas na dobrodružství
1 310 Kč
+ doprava zdarma

Postav osm barevných postav ze seriálu Čas na dobrodružství a přehrávej si s nimi zábavné scénky z neuvěřitelně oblíbeného seriálu stanice Cartoon Network díky doplňkům, které jsou součástí sady.


LEGO Star Wars™ 75060 Slave I
5 799 Kč
+ doprava zdarma

Vydej se za dobrodružstvími pravého lovce odměn v lodi Slave I! Vyprav se po stopách uprchlíků s legendárním nájemným lovcem Boba Fettem, na palubě mocné lodi Slave I! Exkluzivní model ze série LEGO® Star Wars.


LEGO Star Wars™ 75144 Snowspeeder-24%
5 699 Kč

4 299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Získej opravdovou klasiku ze Star Wars Snowspeeder T-47. Tato LEGO verze ikonického vzdušného spídru, kterou si fanoušci pamatují z filmu Star Wars Epizoda V – Impérium vrací úder má všechny detaily, které můžeš chtít.


LEGO Star Wars™ 75159 Hvězda smrti-16%
14 999 Kč

12 499 Kč
+ doprava zdarma

Akce

LEGO Star Wars legendární Hvězda smrti s více než 4.000 dílky je fantastický model plný složitých a autentických pvků. Mimo to obsahuje také 23 ikonických minifigurek. Rekonstruujte úžasné scény z ságy Hvězdných válek s nejmodernější zbraní Empire.


LEGO Star Wars 75181 Y-Wing Fighter-30%
7 499 Kč

5 199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Jedinečný model ze sběratelské série LEGO® Star Wars nabízí skutečně detailní zpracování, včetně otevíracího kokpitu pro minifigurku Gold Leadera, která je součástí balení, kolečkem ovládaných iontových děl, zatahovacích přistávacích ližin a místa pro astro-droida R2-BHD. Tato fantastická Star Wars stavebnice obsahuje také naklápěcí podstavec s cedulkou, takže se bude skvěle vyjímat ve tvé sbírce.


LEGO Star Wars™ 75203 Lukeovo uzdravení na planetě Hoth™-20%
999 Kč

799 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Přehrávej si scény z ledové planety Hoth s touto sadou LEGO® Star Wars 75203 Lukeovo uzdravení na planetě Hoth™. Tento rozkládací model má vše, co nadějný medik potřebuje k ošetření povstaleckých vojáků, včetně otevírací bactové nádrže s prostorem pro Luka Skywalkera, otáčecí vyšetřovací židle, postele, umývací stanice a sady vybraných lékařských nástrojů.


LEGO Star Wars™ 75221 Imperiální výsadkový člun
2 399 Kč
+ doprava zdarma

Doprav jednotky na místo s Imperiálním vyloďovacím plavidlem, které obsahuje sklápěcí křídla, vystřelovače, vysouvací přístupovou rampu, otevírací kokpit a panely, prostor pro vojáky, 4 minifigurky a R2-D2 droida.


LEGO Super Heroes 21311 Voltron
4 699 Kč
+ doprava zdarma

Postav 5 úžasných lvů a připrav se na sadu 21311 Voltron od LEGO® Ideas. Čeká tě největší sestavitelný LEGO robot všech dob! Aktivovat spoje! Termodynamické jednotky připojeny! Infračervené záření aktivováno! Megarakety jsou připraveny! Vytvoř chodidla a nohy z modrých a žlutých lvů. Vytvoř paže z červených a zelených lvů. A vytvoř trup a hlavu z mocného černého lva. Pak popadni obří meč a štít tohoto super robota, vytvoř Voltrona a braň vesmír!


LEGO Creator Expert 10254 Zimní sváteční vlak
2 527 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Nastup na palubu kouzelného vánočního vláčku! Oslav svátky s tímto svátečně vyzdobeným LEGO® vláčkem, který obsahuje velkou zelenou lokomotivu s červenými koly a mohutným kouřícím komínem, navíc vagónek na uhlí, nákladní vagón s vánočním stromkem, dárky a hračkami, a pohodlné červené kupé, ve kterém se můžeš posadit k průvodčímu a dát si s ním hrnek teplého kakaa.


LEGO Creator Expert 10246 Kancelář detektiva
4 881 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

LEGO® Creator Expert Detektivní kancelář ti odhalí svět plný záhad a dobrodružství! Projdi klenutým průchodem a vstup do pánského holičství, kde se ve velkém nástěnném zrcadle odráží obličeje hýčkaných zákazníků. Druhé dveře tě zavedou do místnosti, kde se za poklidného hučení stropního větráku hraje kulečník a šipky.


LEGO City 60200 Hlavní město
3 399 Kč

2 999 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Co všechno se ve městě LEGO® City děje zjistíš se sadou 60200 Hlavní město od LEGO® City! Objevuj krásy centra města LEGO® City se sadou Hlavní město, která obsahuje 2patrový hotel, staveniště, na kterém vznikne nové muzeum, stánek s jídlem, nabíjecí stanici, 6 vozidel, skejťáckou rampu s košem a 13 minifigurek.


LEGO Creator 10261 Horská dráha
8 999 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Užij si rychlost, vzrušení a nadšení z této úžasné pouťové atrakce, která je součástí této fantastické sady 10261 Horská dráha od LEGO® Creator Expert. Postarej se o to, že cestující jsou ve vozících řádně usazeni a bezpečně připoutáni, uvolni brzdu a jízda může začít. Aktivuj zvedací zařízení a užij si vzrušující jízdu na horské dráze plné zatáček.


LEGO Ideas 21312 Ženy NASA
699 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Objev vzrušující STEM profese s touto sadou Ženy z NASA, která obsahuje 4 mini-figurky, Hubblův vesmírný teleskop, kultovní scénu s Margaret Hamiltonovou a raketoplán Challenger s odpalovací rampou.


LEGO Ideas 21313 Loď v láhvi
1 699 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Vytvoř z kostek LEGO® nadčasovou klasiku! Ukaž, že to s kostkami opravdu umíš, a postav si z kostek LEGO® vlastní loď v láhvi! Poskládej tuhle krásnou loď s názvem „Leviatan“, jejíž součástí je kapitánská kajuta, stěžně, strážní koš, plachty, vlajka a 6 děl.


LEGO Ideas 21314 TRON: Dědictví
899 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Přehrávej si scény z filmu TRON: Dědictví od Disney s LEGO® kostkami! Dosáhni rychlosti světla s touto futuristickou sadou 21314 TRON: Dědictví od LEGO® Ideas, která vznikla na motivy známého Disney filmu! Naskoč na úžasnou světelnou motorku Sama Flynna a utkej se s Rinzlerem.


LEGO Super Heroes 76105 Hulkbuster: Hulkbuster: Ultron
3 399 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Postav a vystav si tuhle superhrdinskou hračku. Do detailu propracovanou verzi hulkbusterského robota z kostek LEGO®. Jeho součástí je otočné tělo, pohyblivé prsty, paže, nohy a chodidla a součástky, které svítí ve tmě. Vyber si ze 2 vyměnitelných levých paží, včetně paže se sbíječkou a boxovací funkcí, a aktivuj světelnou kostku LEGO na hrudi robota. Také obsahuje podložku s úchytkami, na které můžeš připevnit robotické paže a pracovní stůl a minifigurku Iron Mana.