LEGO Creator 10268 Větrná turbína Vestas
4 699 Kč 4 259 Kč
+ doprava zdarma

Postav slavnou větrnou elektrárnu se sadou LEGO® Creator Expert 10268 Větrná turbína Vestas. Stavebnice navíc nabízí také model smrku z udržitelného plastu na rostlinné bázi, který vyjde v lednu 2019.

LEGO Star Wars™ 75159 Hvězda smrti
14 999 Kč 13 489 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

LEGO Star Wars legendární Hvězda smrti s více než 4.000 dílky je fantastický model plný složitých a autentických pvků. Mimo to obsahuje také 23 ikonických minifigurek. Rekonstruujte úžasné scény z ságy Hvězdných válek s nejmodernější zbraní Empire.

LEGO Ideas 21309 NASA Apollo Saturn V
3 299 Kč 2 969 Kč
+ doprava zdarma

Vydej se s lego astronauty na oběžnou dráhu v raketě NASA Apollo Saturn V- první raketě, která dopravila lidi na Měsíc. Model skládající se ze tří oddělitelných stupňů a s mnoha autentickými detaily měří více než 100 centimetrů.

LEGO Ideas 21314 TRON: Dědictví
899 Kč 849 Kč

Přehrávej si scény z filmu TRON: Dědictví od Disney s LEGO® kostkami! Dosáhni rychlosti světla s touto futuristickou sadou 21314 TRON: Dědictví od LEGO® Ideas, která vznikla na motivy známého Disney filmu! Naskoč na úžasnou světelnou motorku Sama Flynna a utkej se s Rinzlerem.

LEGO Super Heroes 76105 Hulkbuster: Hulkbuster: Ultron
3 399 Kč 3 199 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Postav a vystav si tuhle superhrdinskou hračku. Do detailu propracovanou verzi hulkbusterského robota z kostek LEGO®. Jeho součástí je otočné tělo, pohyblivé prsty, paže, nohy a chodidla a součástky, které svítí ve tmě. Vyber si ze 2 vyměnitelných levých paží, včetně paže se sbíječkou a boxovací funkcí, a aktivuj světelnou kostku LEGO na hrudi robota. Také obsahuje podložku s úchytkami, na které můžeš připevnit robotické paže a pracovní stůl a minifigurku Iron Mana.

LEGO Creator Expert 10263 Hasičská stanice v zimní vesnici
2 399 Kč 1 919 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Naskoč na sáňky, pusť se dolů z kopce a vychutnej si vánoční atmosféru se sadou 10263 Hasičská stanice v zasněžené vesnici od LEGO® Creator Expert. Postav roztomilého sněhuláka se stylovou pokrývkou hlavy a pomoz ozdobit vánoční stromek. Polož pod něj dárky a hračky a vylez nahoru po hasičském žebříku na hasičském voze a umísti na špičku třpytivou hvězdu.

LEGO Creator Expert 10257 Kolotoč
4 999 Kč 4 669 Kč
+ doprava zdarma

Vychutnej si majestátní kolotoč s množstvím parádních funkcí a prvků, jako je velká látková střecha, okrouhlé střešní zdobení s modrými a zlatými detaily, reflexní středové panely a dvoustupňová konstrukce, zahrnující vyvýšené nástupiště se sloupy a hlavní plošinu s pěti sestavitelnými zvířaty, na kterých se dá jezdit, včetně bílé labutě a čtyř pohyblivých zvířat. Zatoč klikou a pozoruj jak se slon, tygr, plameňák a žába při otáčení kolotoče pohybují nahoru a dolů.

LEGO Star Wars™ 75203 Lukeovo uzdravení na planetě Hoth™
1 199 Kč 1 049 Kč
+ doprava zdarma

Přehrávej si scény z ledové planety Hoth s touto sadou LEGO® Star Wars 75203 Lukeovo uzdravení na planetě Hoth™. Tento rozkládací model má vše, co nadějný medik potřebuje k ošetření povstaleckých vojáků, včetně otevírací bactové nádrže s prostorem pro Luka Skywalkera, otáčecí vyšetřovací židle, postele, umývací stanice a sady vybraných lékařských nástrojů.

LEGO Creator 71040 Zámek Disney
9 999 Kč 9 179 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přejdi po kamenném mostě a vstup do klenutého vchodu na místo, kde se sny stávají skutečností. Tato úžasná LEGO® replika Popelčin zámek Walt Disney World® je plný autentických detailů, které můžeš objevovat.

LEGO Ideas 21316 The Flintstones
1 999 Kč 1 699 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Zažij moderní život v době kamenné v městečku Bedrock se sběratelskou sadou LEGO® Ideas 21316 Flintstoneovi! Tato krásná nostalgická stavebnice nabízí dům Flintstoneových a jejich kultovní rodinné auto. Flintstoneovi byl první animovaný televizní seriál, který byl vysílán v hlavním čase. Poprvé ho v Americe mohli spatřit v roce 1960.

LEGO Ideas 21308 Čas na dobrodružství
1 319 Kč
+ doprava zdarma

Postav osm barevných postav ze seriálu Čas na dobrodružství a přehrávej si s nimi zábavné scénky z neuvěřitelně oblíbeného seriálu stanice Cartoon Network díky doplňkům, které jsou součástí sady.

LEGO Powerpuff Girls 41287 Bublinčin souboj na hřišti
699 Kč

Postav se princezně Morbucks v sadě 41287 Bublinčin souboj na hřišti od LEGO® Powerpuff Girls™! Nabij katapult sendvičem nebo krabicí mléka, stlač přední část a vystřel po princezně Morbucks. Zatáhni za páku a aktivuj Bublinčinu auru. Posaď princeznu Morbucks, Bublinku a Octiho na kolotoč a roztoč ho! Přehrávej si zábavná dobrodružství z televizního seriálu Powerpuff Girls™.

LEGO Star Wars 75181 Y-Wing Fighter
7 499 Kč 5 409 Kč
+ doprava zdarma

Jedinečný model ze sběratelské série LEGO® Star Wars nabízí skutečně detailní zpracování, včetně otevíracího kokpitu pro minifigurku Gold Leadera, která je součástí balení, kolečkem ovládaných iontových děl, zatahovacích přistávacích ližin a místa pro astro-droida R2-BHD. Tato fantastická Star Wars stavebnice obsahuje také naklápěcí podstavec s cedulkou, takže se bude skvěle vyjímat ve tvé sbírce.

LEGO Powerpuff Girls 41288 Mojo Jojo útočí
1 159 Kč
+ doprava zdarma

Braň město Townsville s touto zábavnou sadou 41288 Mojo Jojo útočí od LEGO® Powerpuff Girls™! Zmáčkni tlačítko a vystřel po Mojo Jojovi a jeho robotovi kopečky zmrzliny s polevou. Zatáhni za páku a rozbij zeď klenotnictví ve městě Townsville. Přehrávej si zábavná dobrodružství z televizního seriálu Powerpuff Girls™.

LEGO Creator Expert 10262 Bondův Aston Martin DB5
3 999 Kč 3 659 Kč
+ doprava zdarma

Získej povolení postavit si tento skvostný model 10262 Aston Martin DB5 Jamese Bonda™ od LEGO® Creator Expert. Tato impozantní replika zachycuje eleganci a nadčasovou sofistikovanost kultovního sporťáku agenta 007 a nabízí autenticky zpracované detaily a fungující vychytávky.

LEGO Stranger Things 75810 Upside Down
5 499 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dokonalá sběratelská LEGO® stavebnice pro fanoušky seriálu Stranger Things z produkce společnosti Netflix. Překlop dům Byersů z normální reality do dimenze Upside Down. Se dvěma návody na stavění můžeš postavit pokaždé jinou verzi domu ze slavného seriálu nebo můžeš stavět obě zároveň s kamarády a rodinou.

LEGO Creator 10261 Horská dráha
8 499 Kč 7 749 Kč
+ doprava zdarma

Užij si rychlost, vzrušení a nadšení z této úžasné pouťové atrakce, která je součástí této fantastické sady 10261 Horská dráha od LEGO® Creator Expert. Postarej se o to, že cestující jsou ve vozících řádně usazeni a bezpečně připoutáni, uvolni brzdu a jízda může začít. Aktivuj zvedací zařízení a užij si vzrušující jízdu na horské dráze plné zatáček.

LEGO Star Wars™ 75192 Millennium Falcon
19 999 Kč 18 489 Kč
+ doprava zdarma

Zamiř ke hvězdám ve vesmírné lodi Millennium Falcon od LEGO® Star Wars! Se 7500 dílky je super rychlá Corellianská loď Hana Sola skutečně nabitá úžasnými detaily a zábavnými prvky. Hvězdné války můžou začít!

LEGO Ideas 21318 Dům na stromě
5 499 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Stavte a hrajte si s touto sadou LEGO® Ideas 21318 Tree House. Stavebnice je pro zkušené stavitele Lego, se kterou si bude hrát celá rodina. Model je vybaven funkcemi inspirujícími hru, včetně sestavitelného piknikového stolu a sedadel, houpačky, ohně, mapy pokladů a skrytého prvku drahokamů, který zahraje hon na poklady, a navíjecího jeřábu na balkóně v kabině ložnice.

LEGO Creator Expert 10255 Shromáždění na náměstí
6 499 Kč 5 979 Kč
+ doprava zdarma

Udělej si výlet na úžasné Shromáždění na náměstí vyvinuté k oslavě deseti let LEGO Modulárních budov. Tato sada obsahuje spoustu nepřekonatelně geniálních detailů a skrytých překvapení. Snadno snímatelné části budov poskytují přístup do dokonale propracovaných interiérů.

LEGO Creator 10258 London Bus
3 389 Kč
+ doprava zdarma

Vzdej hold klasickému designu s tímto okouzlujícím dvoupatrovým londýnským autobusem s nepřeberným množstvím autentických detailů, včetně zářivě červené barvy, panoramatického předního skla, speciálně vyrobených klasických pneumatik, značení cílové stanice a otevřené zadní plošiny s madlem, schránkou na lístky, hasicím přístrojem a točitým schodištěm, které vede na horní vyhlídkovou plošinu.

LEGO Ideas 21313 Loď v láhvi
1 689 Kč
+ doprava zdarma

Vytvoř z kostek LEGO® nadčasovou klasiku! Ukaž, že to s kostkami opravdu umíš, a postav si z kostek LEGO® vlastní loď v láhvi! Poskládej tuhle krásnou loď s názvem „Leviatan“, jejíž součástí je kapitánská kajuta, stěžně, strážní koš, plachty, vlajka a 6 děl.

LEGO Creator Expert 10256 Taj Mahal
8 999 Kč 8 239 Kč
+ doprava zdarma

Objevte div architektury! Postavte si jeden z divů světové architektury se stavebnicí LEGO® Creator Expert Taj Mahal. Tento úžasný LEGO® model stavby, která je mnohými považována za nejikoničtějších symbol lásky na světě, byl poprvé představen v roce 2008 a nyní je k oslavě jeho 10. výročí opětovně uváděn na trh.

LEGO Creator Expert 10254 Zimní sváteční vlak
2 499 Kč 2 449 Kč
+ doprava zdarma

Nastup na palubu kouzelného vánočního vláčku! Oslav svátky s tímto svátečně vyzdobeným LEGO® vláčkem, který obsahuje velkou zelenou lokomotivu s červenými koly a mohutným kouřícím komínem, navíc vagónek na uhlí, nákladní vagón s vánočním stromkem, dárky a hračkami, a pohodlné červené kupé, ve kterém se můžeš posadit k průvodčímu a dát si s ním hrnek teplého kakaa.

LEGO Creator 10243 Pařížská restaurace
3 999 Kč 3 659 Kč
+ doprava zdarma

Pařížská restaurace je modulární stavba, zobrazující scénu živé restauraci ve městě světel. Nahlédněte do plně vybavené modro-bílé kuchyně, do plně vybaveného bytu s postelí, krbem a kuchyňkou, nebo ateliérem umělce.

LEGO Star Wars™ 75221 Imperiální výsadkový člun
2 399 Kč 1 899 Kč
- 20 %
+ doprava zdarma

Akce

Doprav jednotky na místo s Imperiálním vyloďovacím plavidlem, které obsahuje sklápěcí křídla, vystřelovače, vysouvací přístupovou rampu, otevírací kokpit a panely, prostor pro vojáky, 4 minifigurky a R2-D2 droida.

LEGO Ideas 21317 Steamboat Willie
2 999 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Fanoušci Myšáka Mickeyho si oblíbí sadu 21317 Parník Willie od LEGO® Ideas, která vychází u příležitosti 90. výročí nejznámější animované postavy všech dob. Ideální LEGO sada pro děti i dospělé.

LEGO 40174 Šachy
2 199 Kč
+ doprava zdarma

Sestav si své vlastní šachy a začni hrát! Zahraj si tyto parádní sestavitelné LEGO® šachy, a to bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíš. Jakmile sestavíš herní figurky, ulož je úhledně uvnitř šachovnice pro snazší převoz.

LEGO Creator 10260 Restaurace v centru města
3 999 Kč 3 719 Kč
+ doprava zdarma

Zastav se v Restauraci v centru města LEGO® Creator Expert 10260, kde objevíš zdravou porci zábavy a překvapení. Části budovy tohoto působivého modelu se dají rozložit. Díky tomu se snadno dostaneš k propracovanému interiéru restaurace ve stylu 50. let.

LEGO Movie2 70840 Vítejte v Apokalypsburgu!
7 999 Kč 6 849 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Užij si nikdy nekončící zábavu s Emmetem, Lucy a dalšími občany Apokalypsburgu s tímto obrovským modelem z řady LEGO® Příběh 2. Dej si kávu v Bezejmenné kavárně nebo si smlsni na hot dogu ve střešní restauraci. Nech se ostříhat u holiče! Dej si oraz v hlavě sochy Svobody. Zažívej znovu scény z filmu Lego Příběh 2.

LEGO Creator Expert 10252 Volkswagen Brouk
2 999 Kč
+ doprava zdarma

Legendární lidový vůz Volkswagen Brouk se konečně dočkal ztvárnění v dánských kostičkách. Užijte si dobrodružství skládání této automobilové ikony s LEGO Creator Expert.

LEGO Super Heroes 21311 Voltron
4 699 Kč 4 459 Kč
+ doprava zdarma

Postav 5 úžasných lvů a připrav se na sadu 21311 Voltron od LEGO® Ideas. Čeká tě největší sestavitelný LEGO robot všech dob! Aktivovat spoje! Termodynamické jednotky připojeny! Infračervené záření aktivováno! Megarakety jsou připraveny! Vytvoř chodidla a nohy z modrých a žlutých lvů. Vytvoř paže z červených a zelených lvů. A vytvoř trup a hlavu z mocného černého lva. Pak popadni obří meč a štít tohoto super robota, vytvoř Voltrona a braň vesmír!

LEGO Ideas 21315 Vyklápěcí kniha
1 799 Kč 1 649 Kč
+ doprava zdarma

Postav, hraj si a pak vystav klasické pohádky Červenou Karkulku a Jacka a kouzelné fazole s LEGO® Ideas 21315 Vyklápěcí knihou! Kniha představuje perfektní dárek pro všechny malé kreativce.

LEGO Creator Expert 10220 Volkswagen T1 Camper Van
2 799 Kč 2 629 Kč
+ doprava zdarma

Výlety už nikdy nebudou stejné s ikonickým modelem Volkswagen T1 Camper Van z roku 1962. Tato autentická obytná dodávka je replikou klasického modelu Volkswagen Camper Van z roku 1962. Má všechny typické prvky!

LEGO NINJAGO™ 70620 Ninjago City
7 999 Kč 6 349 Kč
+ doprava zdarma

Užij si hraní ve světě NINJAGO® City díky tomuto třípatrovému modelu s připojeným posuvným výtahem. První podlaží obsahuje rybí trh, dům, most přes vodu a rybářskou loď. Na druhém podlaží je módní obchod, obchod s komiksy, krabí restaurace a peníze vydávající bankomat. Na vrcholku tohoto vertikálního města je umístěn apartmán Lloyda Garmadona a Misako, střešní sushi bar s pohyblivým pásem a vysílací věž. Tato akcí nabitá sada, inspirovaná filmem LEGO® NINJAGO FILM, obsahuje dále 16 minifigurek a úklidového robota Sweepa.