10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Stavebnice LEGO® Ideas

LEGO

Stavebnice LEGO® Ideas navržené a odhlasované LEGO fanoušky nabízí nejrůznější fantastické nápady pro děti i dospělé. Ať už jsou inspirovány objevováním vesmíru, populárními televizními pořady, kultovními filmovými scénami nebo zcela originálními nápady, všechny stavebnice LEGO Ideas byly navrženy se skutečným zápalem a s cílem vytvořit úžasné modely, se kterými je možné si hrát nebo si je vystavit.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
LEGO Ideas 21332 Glóbus LEGO Ideas 21333 Vincent van Gogh – Hvězdná noc
LEGO Ideas 21332 Glóbus

Kam se vydáte dnes? Vymyslete si další vysněnou destinaci, kam vás zavede náš Glóbus (21332). Tento výstavní model byl navržen designérem z řad fanoušků a vyroben týmem LEGO® Ideas. Replika glóbusu v retro stylu se díky dílkům LEGO® Technic skutečně otáčí. Zaujme také zdobenými dílky, které svítí ve tmě a obsahují názvy světadílů a oceánů. Nechybí ani sestavitelné ikony lodí a kompasu, a k tomu navíc cedulka „The Earth“.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Ideas 21333 Vincent van Gogh – Hvězdná noc LEGO Ideas 21333 Vincent van Gogh – Hvězdná noc
LEGO Ideas 21333 Vincent van Gogh – Hvězdná noc

Stavte a hrajte si s touto sadou LEGO Ideas 21333 Vincent van Gogh – Hvězdná noc. Stavebnice je pro zkušené stavitele Lego. Budujte z kostek LEGO vlastní 3D model nejoslavovanějšího uměleckého díla. Objevte inovativní stavitelské techniky, díky kterým vystihnete a zachytíte autorovy tahy štětcem, a výsledné dílo si pověste na zeď nebo volně vystavte. Součástí tohoto úžasně detailního modelu je i nastavitelný podstavec, na který lze umístit minifigurku Vincenta van Gogha se štětcem, paletou a malířským stojanem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Ideas 21329 Fender Stratocaster LEGO Ideas 21333 Vincent van Gogh – Hvězdná noc
LEGO Ideas 21329 Fender Stratocaster

Připravte se na pořádnou jízdu s modelem LEGO® kytary Fender® Stratocaster™ a zesilovače 65 Princeton® Reverb ze 70. let. Sestavte kytaru buď v červené, nebo černé barvě a vychutnejte si autentické prvky, jako jsou tremolo páka, přepínač snímačů a ladicí kolíky. Umístěte kytaru na podstavec a připojte ji k zesilovači a footswitchi, aby byl výstavní model kompletní.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Ideas 21331 Sonic the Hedgehog – Green Hill Zone LEGO Ideas 21331 Sonic the Hedgehog – Green Hill Zone
LEGO Ideas 21331 Sonic the Hedgehog – Green Hill Zone

Připomeňte si ikonu popkultury a oprašte vzpomínky na herní klasiku s modelem Hedgehog™ – Green Hill Zone (21331) od LEGO® Ideas. Vychutnejte si kvalitně strávený čas bez rušivých vlivů při vytváření autentických detailů úrovně Green Hill Zone, včetně palmy, smyčky v podobě mostu, kroužků, TV obrazovek, vozidla Eggmobile Dr. Eggmana a pružiny pro skoky v nadzvukové rychlosti.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Ideas 21327 Psací stroj LEGO Ideas 21331 Sonic the Hedgehog – Green Hill Zone
LEGO Ideas 21327 Psací stroj

Odpojte se od digitálního světa a připomeňte si prostší časy při stavění LEGO® Ideas modelu retro psacího stroje (21327). Model čerpá inspiraci z klasického stroje, který používal také zakladatel LEGO Group, Ole Kirk Kristiansen, a pohybuje se a zní přesně jako jeho skutečný protějšek. Písmena z kostek se zvedají vždy, když stisknete klávesu, a jsou propojena s vozíkem, který se během psaní posouvá. Nechybí ani válec, do kterého můžete papír zasunout.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Ideas 21318 Dům na stromě LEGO Ideas 21331 Sonic the Hedgehog – Green Hill Zone
LEGO Ideas 21318 Dům na stromě

Stavte a hrajte si s touto sadou LEGO® Ideas 21318 Tree House. Stavebnice je pro zkušené stavitele Lego, se kterou si bude hrát celá rodina. Model je vybaven funkcemi inspirujícími hru, včetně sestavitelného piknikového stolu a sedadel, houpačky, ohně, mapy pokladů a skrytého prvku drahokamů, který zahraje hon na poklady, a navíjecího jeřábu na balkóně v kabině ložnice.

můžete mít 6.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Ideas 21325 Středověká kovárna LEGO Ideas 21325 Středověká kovárna
LEGO Ideas 21325 Středověká kovárna

Uteč na chvíli z moderního světa a postav si tento velkolepý výstavní model Středověké kovárny. Architektonické detaily 3podlažní středověké budovy jsou vytvořené z LEGO kostek. Střechu a 2 podlaží lze odejmout pro lepší přístup k plně vybavené ložnici, kuchyni a dílně. Další funkce zahrnují žhnoucí pec se světelnou LEGO kostkou, a k tomu navíc zahradu se sestavitelnými modely jabloně a studny.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Ideas 21326 Medvídek Pú LEGO Ideas 21325 Středověká kovárna
LEGO Ideas 21326 Medvídek Pú

Odpočiňte si na chvíli a zavzpomínejte láskyplně na dětství s touto LEGO® Ideas sadou (21326), která nabízí Disney postavu Medvídka Pú a rozkošný model jeho domečku pod velkým dubem ve Stokorcovém lese. Součástí modelu jsou minifigurky Disney postav Medvídka Pú, Prasátka, Tygra a Králíka, a k tomu navíc LEGO figurka Ijáčka.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Ideas 21323 Velké Piano LEGO Ideas 21325 Středověká kovárna
LEGO Ideas 21323 Velké Piano

Užijte si kvalitně strávený čas sami se sebou při stavění velkého piana z řady LEGO® Ideas. Dejte průchod své kreativitě, zahrajte nádhernou skladbu a pak si model vystavte. Model se pyšní motorem a funkčními klávesami. Propojte stavebnici s aplikací LEGO Powered Up a probuďte v sobě muzikanta nebo si pusťte automatické přehrávání, pohodlně se usaďte a vychutnávejte si krásnou muziku.

můžete mít 6.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Ideas 21339 BTS Dynamite LEGO Ideas 21339 BTS Dynamite
LEGO Ideas 21339 BTS Dynamite

Zachyťte radostnou energii popových ikon 21. století se stavebnicí videoklipu BTS Dynamite od LEGO® Ideas (21339) – RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V and Jung Kook. Postavte si LEGO verze pestrobarevných scén z videoklipu k jejich multiplatinovému singlu Dynamite – diskotéku, obchod s hudebními deskami, obchod s donuty, zmrzlinářský vůz a další.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL