Stavebnice LEGO® Minifigures

LEGO

LEGO® minifigurky přinášejí zcela nové herní možnosti a posouvají meze tvořivosti i u vašich stávajících LEGO sad. Děti si zamilují sbírání nových inspirativních postav pro svůj LEGO svět, ve kterém si mohou přehrávat vlastní nápadité příběhy a scény z oblíbených LEGO filmů, televizních seriálů a komiksů. Každá minifigurka je zabalená v „tajemném“ balíčku a je dodávána se sběratelskou brožurkou. Vybrané minifigurky jsou navíc vybaveny jedním nebo více doplňky.

LEGO 71031 Minifigurky: Studio Marvel
1x

LEGO 71031 Minifigurky: Studio Marvel

119 Kč
Novinka

Udělejte radost fanouškům studia Marvel těmito LEGO® postavami z limitované edice! Každý tajemný sáček obsahuje propracovanou 1 minifigurku s jedním nebo více doplňky.

Od prodejce MALL
LEGO Minifigurky 71029 21. série
12x

LEGO Minifigurky 71029 21. série

119 Kč

Přehrávejte si nová napínavá dobrodružství se sběratelskými postavičkami z 21. série LEGO® minifigurek. Posbírat můžete 12 úžasných postav, včetně kentaurského válečníka, včelaře, mimozemšťana a surfaře. Každá minifigurka z limitované edice je do detailu propracovaná a je dodávána s jedním nebo více doplňky a zábavnou brožurkou. Koho najdete ve svém dalším „tajemném“ sáčku?

Od prodejce MALL
LEGO Minifigurky 71030 Looney Tunes™
3x

LEGO Minifigurky 71030 Looney Tunes™

119 Kč

Ponořte se do fanouškovské nostalgie ve stylu studia Looney Tunes™ s těmito úžasnými postavami! Každý tajemný sáček obsahuje minifigurku s 1 nebo více doplňky. Koho najdete ve svém „tajemném“ sáčku?

Od prodejce MALL